Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie napisałem, że się nie da tylko żeby się nie nastawiać bo nie każdemu proponują taką cenę.Nie traktowałbym tej promocji jako standard dla wszystkich abo.

...jednak napisałeś ,ze czerstwy jest wyjątkiem ...nie tylko on i wcale nie trzeba pisać aż tyle reklamacji (ja tez je pisze) ale nie ma to znaczenia tylko to czy jest promocja lub/oraz ,czy dany konsultant ma chęć lub/oraz ,czy mówi prawdę i rzetelnie sprawdzi dostępność dopełnienia w cenie 10 zł w tym przypadku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dostałeś a tutaj kolega również w listopadzie nie dostał https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-–-opcje-dodatkowe/?p=1312427

Ja kiedyś też próbowałem za tyle włączyć i również się nie dało.Najtaniej było za 20 zł.Dokładnie taką samą propozycję miałem w ICA dlatego kolejny raz powtarzam: nie ma reguły, że każdemu za tyle zaproponują..

To jest chba oczywiste że nie wszystko dla każdego jest dostępne choć to o czym napisałem to nie są jakieś Himalaje cenowe.Piszesz nawet o 30zł a to chyba cena standardowa a więc włącz wyłącz i jest 15 zeta i to bez zobowiązania.Kwestia by dostać tanio Comfor a oszczędności przy dobieraniu opcji będą bo całość już niestety droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Now my turn :-) Wypowiedzenie wysłane tydzień temu. Kilka telefonów z NC+. Absolutnie moje warunki nie były przez Konsultantów  do przyjęcia. a - moim zdaniem - chciałem niewiele.Podobnie w stacjonarnych punktów NC+. Wszyscy ( konsultanci i pracownicy miejscowi ), z którymi rozmawiałem bardzo się dziwili, jak mogłem otrzymać ( 2 lata temu ) tak dobrą umowę . Dopytywali się także czy jestem pracownikiem NC+ i dostałem jakieś zniżki :-) Ale do rzeczy. Do tej pory miałem pakiet Extra + z 6xCanal + z pełnym pakietem HBO+ MR>> wszystko na czas trwania umowy za 89.90 zł. I o to walczyłem- jak napisałem wyżej bez szans. Do dziś. Konsultant z Biura Utrzymania Klienta zaakceptował przedłużenie umowy na tych samych warunkach ( programach ) i za tę samą cenę. Ja jestem zadowolony.Jak oceniacie tę ofertę ?

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś druga próba kontaktu DUK KRK (nieskuteczna) po wypowiedzeniu z 4.12 (#UniversalCH). Mam umowę do 31.07.2018. Gdybym się zgodził na wycofanie wypowiedzenia to czy nowa umowa biegnie od 1.1.2108 przez np24 m-ce czy 24 m-ce zaczynają się 1.8.2018? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ernet Dobry deal moim zdaniem za ekstra z hbo :-) dostales jakis miesiac gratis? Od kiedy umowa?

 

Dzieki @peto. Też tak to oceniam.[beep]a, zapomnialem upomnieć się o darmowe miesiąc/miesiące  :mrgreen: . Koniec umowy poprzedniej 03.2018. Aktualna umowa włączona od dziś. Nie rozumiem tylko dlaczego konsultant tak bardzo odmawiał 2 dodatkowych Canal + ? Przecież to ich produkcja....

Dziś druga próba kontaktu DUK KRK (nieskuteczna) po wypowiedzeniu z 4.12 (#UniversalCH). Mam umowę do 31.07.2018. Gdybym się zgodził na wycofanie wypowiedzenia to czy nowa umowa biegnie od 1.1.2108 przez np24 m-ce czy 24 m-ce zaczynają się 1.8.2018? 

Nawet od dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Now my turn :-) Wypowiedzenie wysłane tydzień temu. Kilka telefonów z NC+. Absolutnie moje warunki nie były przez Konsultantów  do przyjęcia. a - moim zdaniem - chciałem niewiele.Podobnie w stacjonarnych punktów NC+. Wszyscy ( konsultanci i pracownicy miejscowi ), z którymi rozmawiałem bardzo się dziwili, jak mogłem otrzymać ( 2 lata temu ) tak dobrą umowę . Dopytywali się także czy jestem pracownikiem NC+ i dostałem jakieś zniżki :-) Ale do rzeczy. Do tej pory miałem pakiet Extra + z 6xCanal + z pełnym pakietem HBO+ MR>> wszystko na czas trwania umowy za 89.90 zł. I o to walczyłem- jak napisałem wyżej bez szans. Do dziś. Konsultant z Biura Utrzymania Klienta zaakceptował przedłużenie umowy na tych samych warunkach ( programach ) i za tę samą cenę. Ja jestem zadowolony.Jak oceniacie tę ofertę ?

Hmmm ciekawe bo mam to samo co ty i płacę 79,99zł. Wypowiedzenie złożone i na razie dwa telefony ale jak byłem w pracy więc nie odbierałem. Zażądam superpremium+ za 90zł - jak szalec to szaleć  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zażądam superpremium+ za 90zł - jak szalec to szaleć :mrgreen:

Koniecznie napisz też jestem ciekaw za ile można ugrać Super+

Ambitnie :wink: No, to do dzieła i daj znać..

Miałem propozycję 24m ze średnią 97 zł, w tym trzy miechy gratis no i ten grudzień bo umowa od stycznia. Odbiłem bo chce krótszą ale teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłem ;-) Edytowane przez peto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium nie wyciągniesz taniej niż 99,99 z 8xc+ i 94,99 z 6xc+ oczywiście nie wliczam tutaj darmowych miesięcy. Cena 90 zł może i osiągalna ale za ofertę zgodną z pakietem superpremium zbudowaną z części składowych (pakietów i opcji) a nie za cały pakiet.

Nawet taniej Comfort 22.50+dopełnienie do Extra+10+25 8C+HBO 12.50 zł+Cinemax 7.50 zł to chyba wszystko z tego pakietu.Poniżej 80zł chyba że czogoś nie policzyłem o innych tańszych sposobach już nawet nie wspominam bo to nie to forum.Edit @dziobalek7 tylko wtedy ża wifi najprawdopodobnie 10 zł najmu miesięcznie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet taniej Comfort 22.50+dopełnienie do Extra+10+25 8C+HBO 12.50 zł+Cinemax 7.50 zł to chyba wszystko z tego pakietu.Poniżej 80zł chyba że czogoś nie policzyłem o innych tańszych sposobach już nawet nie wspominam bo to nie to forum.

Już widzę jak konsul potwierdza tą litanię cen heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesuje co konsule potwierdzają a co nie wystarczy poczytać forum ja nawet tą cenę mogę zbić piszę o legalnych sposobach bo posiadam obecnie to ale obecnie Comfort za 19.90 nie osiągalny.

image.png

Ale to jest indywidualna oferta, przez większość tutaj nieosiągalna. Dostaniesz tyle na ile zgodzi się konsul, choćbyś nie wiem jakie Himalaje cenowe znalazł na forum ;-) tak to wygląda w praktyce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka idea przyświeca akcji: "Comfort+ i dopełnienie do Extra"? Lepiej walczyć o taki pakiet czy brać od razu Extra+?

Płacić mniej za więcej ;)

 

Goły Extra+ 44,99.Goły Comfort+ najtaniej 22,50 +10 zł dopełnienie.Jak masz szczęście trafić takie warunki np.multiroom wychodzi gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Goły Extra+ 44,99.Goły Comfort+ najtaniej 22,50 +10 zł dopełnienie.Jak masz szczęście trafić takie warunki np.multiroom wychodzi gratis ;)

 

OK - kumam - dzięki! A czy biorąc sam comfort+ mogę w trakcie umowy ( w sensie np za m-c) dopełnić do extra+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...