Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można też drożej dlatego dobra. Poza tym np nie każdy łapie się na Eleven za 7.95 zł

Ale od początku grudnia coraz więcej osób łapie się na Eleveny 5m gratis. Wychodzi do końca maja, potem wyłączenie i ponowne negocjacje (od razu albo np. w sierpniu, po przerwach wakacyjnych w ligach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia umowa Extra+ Canal+6x 69,90 plus multiroom 10 i mediabox 5 do końca lipca. 

 

Wypowiedzenie złożone 5.12.2017 w związku z usunięciem Universal. 

Dzisiaj telefon z DUK (Kraków) rozmowa z konkretnym gościem i moja propozycja:

rezygnacja z multiroom i wymiana na nowy dekoder 4k Ultrabox.

Dwie minuty konsultacji i akceptacja mojej propozycji.

 

Umowa do grudnia 2019 r.

Extra+Canal+ 6x 69,90, 4k Ultrabox 15 plus 49 aktywacja i do tego Pan dorzucił HBO na 2 miesiące za 0 zł (samo się wyłaczy)

Jestem zadowolony, zależało mi na wymianie na nowy dek czego nie dało się zrobić przed wypowiedzeniem :)

Najpierw musiałem zdać multiroom a jutro wymieniam mediabox na Ultrabox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z Krakowa, pierwszy od dłuższego czasu.

 

Umowa do końca roku. 

1. Nieprzedłużaniem i umowa przechodzi na czas nieokreślony na Comofort+ 6x(C+), Multiroom (10zł+5zł) plus 7zł więcej po przejsciu na nieokreślony. Razem 81,90zł

2. Propozycja na 24mce. To co aktualnie mam:

   Comofort+  z 6x(C+)  za 59,99zł

   Muliroom  (10zł +5 zł)

   Eleven za 11,90

   HBO na 6mcy później wyłączenie

   Dopełnienie do Extra do końca lutego

   2 mce gratis czyli styczeń i luty

Razem średnio: 79,65 zł/mc

 

Na moje pytanie o Comfort za 22,5 lub 27,5 to teraz jest tylko opcja za 34zł i C+ na pół roku za 25zł

Zapytałem o pakiecie Eleven na 5mcy gratis - nie ma takiej opcji

 

Oferta niezaakceptowana. 

Edytowane przez posmak77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtmen ależ dało się to zrobić (zmienić dekoder na Ultra) bez wypowiedzenia, właśnie w taki sposób jak to zrobileś. Było to już tu pisane. No chyba że Ty zrezygnowaleś całkowicie z mr.

@Mikizmcplus niekoniecznie miesiące się sumują. Ja zszedłem z pakietu ekstra -umowa do grudnia 2018, na Comfort - nowa umowa 24 miesiące do grudnia 2019. Ktoś już też o tym pisał, że też tak dostał nową umowę - bez sumy :).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtmen ależ dało się to zrobić (zmienić dekoder na Ultra) bez wypowiedzenia, właśnie w taki sposób jak to zrobileś. Było to już tu pisane. No chyba że Ty zrezygnowaleś całkowicie z mr.

@Mikizmcplus niekoniecznie miesiące się sumują. Ja zszedłem z pakietu ekstra -umowa do grudnia 2018, na Comfort - nowa umowa 24 miesiące do grudnia 2019. Ktoś już też o tym pisał, że też tak dostał nową umowę - bez sumy :).

 Zrezygnowałem całkowicie z MR w zamian dostałem Ultrabox tak więc abonament będę płacił ten sam.

 

@ NobelM nie orientowałem się, myślę, że bez problemu mógłbym dobrać. Ta wymiana odbywa się dwuetapowo- najpierw musiałem zdać multiroom a później konsul mógł dopiero aktywować nową umowę, która daje możliwość wymiany dekodera głównego na Ultrabox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na standardowych czyli 99 zł aktywacja + opłata miesięczna 10 zł.Dla NC+ to czysty biznes takie wymiany.Kasują dwie aktywacje plus 15 złociszy miesięcznie.No ale desperatów nie brakuje więc po co mają czynić jakiekolwiek zmiany w swoich systemach jak można dodatkowo zarobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na standardowych czyli 99 zł aktywacja + opłata miesięczna 10 zł.Dla NC+ to czysty biznes takie wymiany.Kasują dwie aktywacje plus 15 złociszy miesięcznie.No ale desperatów nie brakuje więc po co mają czynić jakiekolwiek zmiany w swoich systemach jak można dodatkowo zarobić :D

 

Chyba, że ktoś definitywnie rezygnuje z MR. Tak czy inaczej w obecnej chwili nie dostaniesz Ultraboxa taniej niż 15zł miesięcznie. Mi zależy na tym dekoderze w tej chwili nie dla transmisji 4k, których jest bardzo mało ale dla większego dysku i możliwości nagrywania 3 programów i oglądania 4. Na tv 4K i transmisje przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapewne po tych wszystkich operacjach związanych z przejściem na 4k z dobranym na nowo multroomem, wszystkie wypracowane na stary MR i jego deki rabaty idą w kosmos ;)

 

 

Tak czy inaczej w obecnej chwili nie dostaniesz Ultraboxa taniej niż 15zł miesięcznie.

Około miesiąca temu, w wątku o Ultraboxie+ 4k, jeden człowiek pisał, że w trakcie trwania umowy wymienił WiFiBoxa na deka 4k z aktywacją 0zł i najmem 10zł. Nie miał MR, miał pakiet Extra 8xC+ z HBO, a za poprzedni najem WiFiBoxa płacił 0zł.

 

Poza tym faktycznie nikt więcej się nie chwalił, że zszedł poniżej 15zł z najmem (nie licząc nowych umów Superpremium wzwyż).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobowiązanie Comfort+C+to 69.90z zł ale możesz podpisać umowę na sam Comfort i dobrać opcję C+ za 25 zł 6m i kolejne 40zł lub rezygnacja.Najlepiej rezygnacja i od nowa to samo.Edit Extra to 44.90 zł lub Negocjacje Comfort + dopełnienie do Extra.MR to +10zł.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś definitywnie rezygnuje z MR. Tak czy inaczej w obecnej chwili nie dostaniesz Ultraboxa taniej niż 15zł miesięcznie. Mi zależy na tym dekoderze w tej chwili nie dla transmisji 4k, których jest bardzo mało ale dla większego dysku i możliwości nagrywania 3 programów i oglądania 4. Na tv 4K i transmisje przyjdzie czas.

 

W zasadzie cenowo nic się nie zmieniło bo straciłeś multiroom a zyskałeś w tej samej kasie dekoder 4K.Twój wybór.Multiroom to jednak niezależność i też można nagrywać.Choć w dobie ciągłych powtórek uważam, że to bardziej gadżet niż przydatna funkcja (nagrywanie trzech programów) a niemożność korzystania z Astry całkowicie dyskwalifikuje to rozwiązanie.

Czyli byłbym wstanie wynegocjować Extra+ z 3 dekoderami (mediabox + 2 dodatkowe) za jakieś 60zł/msc?

Nie bardzo.Extra najtaniej 44,99+2x10 zł za MR.Jak dojdzie ewentualna dzierżawa za mediaboxa to dolicz kolejne 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli byłbym wstanie wynegocjować Extra+ z 3 dekoderami (mediabox + 2 dodatkowe) za jakieś 60zł/msc?

Jakoś nigdy nie interesowałem się MR jak i jego cennikiem ale obstawiam że bez szans w tej cenie.MR to zapewne z 20zł+opłata za dekoder główny 5 zł+pakiet.Edit oczywiście +aktywacje za dekodery.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie cenowo nic się nie zmieniło bo straciłeś multiroom a zyskałeś w tej samej kasie dekoder 4K.Twój wybór.Multiroom to jednak niezależność i też można nagrywać.Choć w dobie ciągłych powtórek uważam, że to bardziej gadżet niż przydatna funkcja (nagrywanie trzech programów) a niemożność korzystania z Astry całkowicie dyskwalifikuje to rozwiązanie.

 

Widzisz, zalezy co kto potrzebuje. Mnie korzystanie z Astry zupełnie nie interesuje tak samo jak multiroom z ktorego mało korzystałem a w drugim dekoderze wifipremiumbox naagrywania podpiętego też nie miałem. Wolę miec jeden szybko działajacy i z mozliwościami dekoder niż kilka z których nie korzystam. Ultrabox to dekoder w który teraz Nc+ będzie inwestowało ( nowe oprogramowanie) 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...