Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do kwietnia i zapomniałbym o tym, ale dzwonił teraz jakiś szaleniec. Mam ekstra+ 8c+ HBO + GO History i MR standard, Płacę za to aktualnie 97,98zł , a on mi zaproponował zachowanie tej ceny, ale bez HBO, bo nie ma w promocji - jakbym chciał HBO to +25zeta. I dodał, że mam się już zdecydować, bo lepszej oferty nie dostanę. Spytałem o Superpremium to 119 + MR. Rozłączyłem się, wypowiadam i idę do CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie trzeba wiązać się lojalką wystarczy przejść na czas nie oznaczony zapłacić troszkę więcej i wówczas możemy umowę zerwać kiedy chcemy. Ja płacę aby 5 zł więcej a teraz umowę mogę wypowiedzieć kiedy chce, bo teraz już oplaty nie skaczą prawie o 100% jak się skończy umowa tylko o kilka zł. Można sprawdzić w symulacji oplat po okresie oznaczonym w moje ncplus.

Edytowane przez ZeTek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszyscy tak mają.

No właśnie mam to samo i tego nie ogarniam, czyli co olewają abonentów i czekają aż po prostu oddam im sprzęt? Taką polityką to daleko nie zajadą. Chyba, że cel NC+ przed nowym rokiem to utrata jak największej liczby abonentów i to im się może udać.

 

W twoim przypadku tak może być jak płaciłeś dużo do tej pory to po przejściu na czas nieokreslony kwota bedzie podobna, ale jak ktoś placic w czasie umowy w miare malo to po przejsciu na czas nieokreslony wychodzi duzo drozej.

Tu się nie zgodzę. Ja płaciłem dużo, a po przejściu na nieokreślony mam płacić jeszcze więcej. I to wcale nie o jakieś kilka zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam to samo i tego nie ogarniam, czyli co olewają abonentów i czekają aż po prostu oddam im sprzęt? Taką polityką to daleko nie zajadą. Chyba, że cel NC+ przed nowym rokiem to utrata jak największej liczby abonentów i to im się może udać.

 

Tu się nie zgodzę. Ja płaciłem dużo, a po przejściu na nieokreślony mam płacić jeszcze więcej. I to wcale nie o jakieś kilka zł.

 

Nie, cel jest taki, że jak zapomnisz przedłużyć to zamiast 210 zł za superpremium to zapłacisz coś około 140 zł. Akurat to bardzo dobrze zrobili, bo po okresie oznaczonym niektóre ceny były kosmiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Superpremium + 8Canal+/99.90/+ 5,00 HBO GO i 5,00 wynajem WifiPremium.Po po okresie/05.2018/opłata 124,90 czyli więcej o 15zł.W wersji przedłużeniowej proponują Superpremium+ za 99,90 tylko z 6 Canal+.Więc bez wypowiedzenia hyba się nie odbędzie czy teraz U HD czy po lutym.Zastanawim się z czego wzięli te 15zl więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem przypadkiem u mnie w mieście w APS i tak dla żartów sprawdziłem oferty i Superpremium było chyba z co najmniej 6 z cenami 0d 99 do chyba 130 zł. i jak gość twierdził na infolinii mają dokładnie to samo tylko nie dają od razu najniższej tylko jak się ktoś targuje a jak znajdą jelenia to dostanie najdroższą. Mi proponował 99 zł ale odmówiłem bo zamierzam przejść do CP. Czas dojenia jelenia dobiegł końca w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Superpremium + 8Canal+/99.90/+ 5,00 HBO GO i 5,00 wynajem WifiPremium.Po po okresie/05.2018/opłata 124,90 czyli więcej o 15zł.W wersji przedłużeniowej proponują Superpremium+ za 99,90 tylko z 6 Canal+.Więc bez wypowiedzenia hyba się nie odbędzie czy teraz U HD czy po lutym.Zastanawim się z czego wzięli te 15zl więcej.

 

Tutaj akurat nic dziwnego. HBO Go + 5 zł i około 10 zł za pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz zadzwonia czy lepiej się samemu odezwać?

Zadzwoń i zorientuj sie co zaproponują. Nie pokazuj, że Ci zależy. Jesli oferta będzie słaba to czekaj dalej.

 

Tak tylko że mi wysłali SMS że w czwartek stracę dostęp do kanałów.

Być moze nie masz zgód marketingowych zaznaczonych. W takim przypadku nie zadzwonią. W ICA mozesz wszystkie zaznaczyć i wtedy powinni zadzwonić sami. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta: Extra + 6xC+ + Eleven = 81,80 PLN/ms (dekoder na własność)

 

Sobota 25.11.17 drugi telefon z nc+(nadal bez wypowiedzenia) i propozycja:

Pakiet Extra + 6xC+ za 69,90 PLN/ms

ElevenSports – 11,90 PLN/ms

Dodatkowo HBO na 3ms gratis.

Umowa na 24m.

Niższego pakietu nie oferowano ze względu na ”wyższą opłatę” o 10 PLN.

Na pytanie o wymianę dekodera – polecono mi wizytę w najbliższym punkcie nc+.

 

Dziś 27.11.17 złożyłem wizytę w punkcie nc+.

Zaproponowano:

Pakiet Extra + 6xC+ za 79,90 PLN/ms (pierwsze 3ms po 21,00 PLN/ następne po 79,90PLN)

ElevenSports za 11,90 PLN/ms (pierwsze 5ms gratis)

Dekoder mediaBOX+ za 2PLN/ms lub Wi-fi PremiumBOX+ za 5PLN/ms

Innych gratisów brak.

 

Z żadnych ofert nie jestem zadowolony a zależy mi przede wszystkim na nowym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...