Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 25 zł miesięcznie na następne 6 miesięcy jak się trafi na kumatego konsultanta.

Lub w opcji włącz wyłącz za 40 zł na miesiąc. Miesiąc w którym włączasz masz gratis a płacisz za drugi miesiąc i tak co 2 miesiące czyli wychodzi za 20 zł miesiąc.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia tego czy ktoś chce czy nie - pakiet za 40 zł jest bez zobowiązania to prawda ale nie jest dostępny w każdym momencie i u każdego abonenta jest to opcja przy lojalizacji umowy lub po wygaśnięciu pakietu na 6 miesięcy wzobowoazaniu po 25 zł- po wyłączeniu takiego pakietu nie da się go włączyć w takiej postaci więc opcja włącz wyłącz odpada - cena standardowa tej opcji to 80 zł i wtedy można jedynie ją włączać i wyłączać do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy muszę zdać sprzęt umowa wygasa z końcem października,  wysłałem w sierpniu wysłałem wypowiedzenie i od tego czasu cisza... zero telefonów.  DUK już po wygaśnięciu umowy będzie się jeszcze ze mną kontaktować? zawsze podpisywałem umowę wcześniej ale tym razem nawet nic nie proponują ;-)  interesuje mnie start+ plus 8canalów+ umowa najlpiej na rok (bo za rok brak ligi mistrzów) za ile najtaniej mogę to "wyrwać" gdybym chciał do nich zadzwonići samemu coś zaproponować? ;-)mój  staż w cyfrze/nc+ to  8 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdanie sprzętu masz 14 dni od wygaśnięcia umowy.

 

Najlepsze oferty padają najczęściej pod koniec umowy lub nawet po jej wygaśnięciu. Ja przedluzalem ostatnio Comfort+ za 22.5 02.10 już po zakończeniu umowy. Zalecam spokój.

 

W moim przypadku zaczęli dzwonić w ostatnim m-cu trwanie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przedłużyłem Extra+ 6xC+ 72,50 zł/15 mies. Eleven 7,95 zl/12 mies. HBO 6 mies./0 zł. W październiku HBO z Eleven też gratis więc wyszło miesiąc więcej.

Karty Cameleon (MR 0 zł), Premiumbox i Sagemcom też bez opłat - tak jak było dotychczas.

 

Dokładnie na taką oferte poluje. Dobrze, że napisałeś o przedłużeniu, to znaczy że jest to nadal możliwe :). Ostatnio mniej osób chyba dostaje taką ofertę. Umowe mam do końca listopada, na razie cisza w eterze, nic się nie odzywają. Wydzwaniali w miesiącach sierpień-początek września i napastowali z ofertami kompletnie bezsensownymi. Wypowiedzenie wysłałem 2 tygodnie temu i czekam. MR nie potrzebuje, ale mam wifipremiumboxa za 5zł/mies. i właśnie to chciałbym zbić do zera, tylko nie wiem czy już przypadkiem nie jestem na to skazany jak raz się zgodziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jeszcze coś takiego jak formularz kontaktowy? Kiedyś pamiętam, że sam wyszedłem z inicjatywą przedłużenia umowy przez ten formularz i po bodajże 2 mailach przystali na moje warunki. W kontakcie na stronie nc+ nic takiego nie widać, więc mniemam że to zlikwidowali, czy gdzieś indziej jest to umiejscowione na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jeszcze coś takiego jak formularz kontaktowy? Kiedyś pamiętam, że sam wyszedłem z inicjatywą przedłużenia umowy przez ten formularz i po bodajże 2 mailach przystali na moje warunki. W kontakcie na stronie nc+ nic takiego nie widać, więc mniemam że to zlikwidowali, czy gdzieś indziej jest to umiejscowione na stronie?

W Internetowym Centrum Abonenta logujesz się na swoje konto i tam jest taka zakładka <Napisz do nas> i tam można do NC+ pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...