Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak grzecznie prosić?O co?To jest umowa która obowiązuje dwie strony.Operator o swoje się zawsze upomina to dlaczego ja mam tego nie zrobić?

 

I tu jesteś w błędzie ta opcja uruchamia się w drugim miesiącu i tak jest od dawna.

 

To samo co do @angus78 i jak nie masz na jakiś temat zielonego pojęcia to się lepiej nie odzywaj.Bo jesteś codziennie na forum i go czytasz a i tak nic nie rozumiesz bo kwestia uruchamiania tej opcji była poruszana wielokrotnie.I jeszcze jedno nigdy że wymagałem by mi dawali za darmo zawsze sami wychodzili z propozycją.Nigdy pisząc reklamację nie miałem roszczeń by mi coś dali.Jak potrafisz rozmawiać i masz odpowiednie argumenty sami coś oferują.

ja się z Tobą kłócić nie zamierzam: z tego co wiem, to były dwa rodzaje ofert cenowych: te z końcówką "90" maja filmboxy w drugim miesiącu umowy, a te z końcowką "99" maja je w pierwszym miesiącu umowy. Więc sprawdź sobie w swoich warunkach, które dostałeś mailem albo sms...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowe mam do konca listopada. Do tej pory za ponizszy pakiet place 79,90

 

Multiroom Standard
EXTRA+

Multi+

Premium Sport
Premium Film
HBO, HBO GO

6x CANAL+, VOD
 

Wypowiedzenie wyslane. Jak dotad nie proponuja nic sensownego. Za utrzymanie mniej/wiecej tego co powyzej zadaja 109 zl. Musze powiedziec ze ostatnio konsultant byl dosc arogancki i na moje marudzenie, ze drogo odburknal, ze nowi maja to za 170zl i w zasadzie klimat rozmowy popsul na tyle ze nie bylo juz o czym rozmawiac.

Za ile mozna wyszarpac zestaw jak wyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza propozycja.

Superpremium  (to co mam) za 99zł.

Comfort z HBO za 49,99.

 

A ja twardo chcę goły  Comfort+ za 14,99zł. Póki co niemożliwe.

 

U mnie podobnie.Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w ICA Comfort z HBO na 15 miesięcy jest dostępny za 44,99 natomiast sam Comfort+ mam za 24,99 i za tyle samo oferował mi go konsultant.Dodatkowo HBO na 6 miesięcy w cenie,rozszerzenie do Extra oraz kolekcję Kino Świat.W stosunku do oferty w ICA HBO jest o 4 miechy dłużej bo tam mam na dwa miesiące.O niższej cenie za Comfort+ oczywiście nigdy nie słyszał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowe mam do konca listopada. Do tej pory za ponizszy pakiet place 79,90

 

Multiroom Standard

EXTRA+

Multi+

Premium Sport

Premium Film

HBO, HBO GO

6x CANAL+, VOD

 

Wypowiedzenie wyslane. Jak dotad nie proponuja nic sensownego. Za utrzymanie mniej/wiecej tego co powyzej zadaja 109 zl. Musze powiedziec ze ostatnio konsultant byl dosc arogancki i na moje marudzenie, ze drogo odburknal, ze nowi maja to za 170zl i w zasadzie klimat rozmowy popsul na tyle ze nie bylo juz o czym rozmawiac.

Za ile mozna wyszarpac zestaw jak wyzej?

 

Extra z 6C+ 69,99 + hbo/go 20zł = 89,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się z Tobą kłócić nie zamierzam: z tego co wiem, to były dwa rodzaje ofert cenowych: te z końcówką "90" maja filmboxy w drugim miesiącu umowy, a te z końcowką "99" maja je w pierwszym miesiącu umowy. Więc sprawdź sobie w swoich warunkach, które dostałeś mailem albo sms...

Nic nie muszę sprawdzać już działają Filmboxy tak jak powinny czyli w Listopadzie.Jak pisałem umowa klepnięta we Wrześniu ale z końcówką 90  jak to ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to są jeszcze przedłużane umowy w cenach kończących się na ,90?

Byłem pewien, że zmiana końcówek na ,99 to ich kolejna zagrywka marketingowa, która miała podnieść  przychód docelowo o 2 mln zł w skali roku i w praktyce niezauważalna dla większości klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj kolejny telefon.W tej chwili posiadam Extra,6xC+,Eleven,MR dwa Camele i Pace 500.Chciałem uzyskać za 79,90 Extra, 8C+ i HBO i konsultant mi mówił że jak do tej pory nie posiadałem HBO to nie mam mozliwości dostania tych kanałow na cały okres umowy, najwyżej na 6 miesięcy.Czy to prawda?? Dostał ktoś HBO na cały okres przy przedłużeniu wcześniej ich nie posiadając??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek1985 

Patrz wyżej :)

Ja miałem tylko extra za 44,99 + 5 zyla za dekoder.

Pierwszy telefon od wypowiedzenia. Mówię że chcę to co powyżej za tyle i się dogadamy bez cudowania. 

Spodziewałem się że będzie bez problemów bo w ICA miałem 6C+ za 69 zyla, więc do 79 bez wysilania mi dadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do 31.12.2016. Wypowiedzenie doszło.

Mam:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

Extra+

Premium Sport

Premium Film

HBO

Canal+ VOD

netVOD+ Multi+

netVOD+ konto podstawowe

Multi+

Płacę: 69.90 zł. Stała cena. Umowa 2 lata. Dekoder turboBox+

 

ICA proponuje: Superpremium+ za 94.99 zł na 2 lata

Extra+ za 54.99 zł na 2 lata, HBO na 2 mies za darmo

 

Przy zgodzie na marketing obniżenie ceny o 5zł/mies

 

Oczywiście czekam do końca grudnia, wtedy chyba zadzwonię jak co roku.

W sumie Superpremium+ na 89.90 zł to nie było by złe, ale wolałbym to Extra+, 8 Canal+ i HBO za 79.90 zł. Na Cinemaxach specjalnie mi nie zależy.

 

Pozdrowienia dla forumowiczów.

Edytowane przez tomasz3324
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie.Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w ICA Comfort z HBO na 15 miesięcy jest dostępny za 44,99 natomiast sam Comfort+ mam za 24,99 i za tyle samo oferował mi go konsultant.Dodatkowo HBO na 6 miesięcy w cenie,rozszerzenie do Extra oraz kolekcję Kino Świat.W stosunku do oferty w ICA HBO jest o 4 miechy dłużej bo tam mam na dwa miesiące.O niższej cenie za Comfort+ oczywiście nigdy nie słyszał :D

ICA mi tylko proponuje rozmowę z konsultantem. Pewnie jeszcze za wcześnie żeby się w ICA coś pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mi się tak wydaje ale na forum ncplus ktoś napisał, że to dostał dlatego badam czy nie ściema.

 

"napisał(a) arturbr Zobacz post
superpremium dla abonentów +mp 99 zl 2lata! CZYLI EXTRA ,8 CANAL + ,HBO ,CINEMAX ,NC+ GO ,KINO ŚWIAT,VOD CANAL + ,MR PREMIUM !PODPIS NIEAKTUALNY!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze ludzie lubią scieme walić i przechwalają się nieprawdopodobnymi ofertami :)

My mamy czas do 30/11 i jeśli do tego czasu nic konkretnego nie zaproponują to po 3 latach się żegnamy. Wymagań nie mam jakiś wielkich. Extra + do tego może być 6x C+ i multiroom niech będzie standard za max. 80zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...