Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ekstraklasą się zgodzę natomiast o jakiej ofercie filmowej ty mówisz. Teraz na okrągło czy to na C+,HBO,Filmbox czy Cinemax leci w kółko to samo z może paroma filmami nowymi w miesiącu które potem przez 3 lecą na okrągło.

Jak pisałem wcześniej przez ładnych parę lat byłem w N i NC+, ale z roku na rok podejście do stałego klienta robi się tragiczne, a 3/4 konsultantów ma nas w głębokim poważaniu. Nie wiem jak będzie w CP ale jak nie spróbuję się na własnej skórze to się człowiek nie przekona. Nie jestem zwolennikiem CP czy też NC+ lub UPC bo też mogłem takową p[beep]rnąć. Po prostu teraz przekalkulowałem co w danym momencie jest bardziej atrakcyjne. 

Nie zapomnę jak NC straciła prawa do LaLigi i jaki zrobił się raban. Ciekawe jak straci kolejne ligi na rzecz Eleven i wtedy zapali się lampka, że w sumie w C+ to tych nowości filmowych znowu tak dużo nie ma i wybierze innego tańszego dostawcę niekoniecznie CP.

Poczytaj wątki z kanałami jakie wymieniłeś  zamiast wypisywać bzdury.Bo mam wrażenie że tych kanałów na oczy nie widziałeś.W NC+ dokupię sobie Eleven za ok 8 zł w konkurencji za 15 zł tu wybiorę sobie kanał erotyczny np Hustler za 4.99 zł za 2 miesiące tan tylko pełna paczka za 25 zł za miesiąc.I to nie od chwili zamówienia a od okresu rozliczeniowego.W NC+ poprzez reklamację mam większość roku opcję Eleven za free podobnie miesiąc abonamentu na pełną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych 80 zł to mało dla innych to dużo.

Jak mnie nie stać na coś to po prostu nie kupuje a nie tworze historie ze coś jest takie czy inne, słabe. Jest jakie jest a kupuje to na co mnie nie stać. Przepraszam za OT ale momentami ręce opadają jak sie czyta takie wynurzenia i frustracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wątki z kanałami jakie wymieniłeś  zamiast wypisywać bzdury.Bo mam wrażenie że tych kanałów na oczy nie widziałeś.W NC+ dokupię sobie Eleven za ok 8 zł w konkurencji za 15 zł tu wybiorę sobie kanał erotyczny np Hustler za 4.99 zł za 2 miesiące tan tylko pełna paczka za 25 zł za miesiąc.I to nie od chwili zamówienia a od okresu rozliczeniowego.W NC+ poprzez reklamację mam większość roku opcję Eleven za free podobnie miesiąc abonamentu na pełną ofertę.

No z hustlerem to pojechałeś. Akurat w CP eleveny mogłem mieć za 7.50 normalnie bez kombinowania jak w NC. Zamawianie na początku miesiąc który jest darmowy drugi 15zł potem odmawianie i znów to samo . MR mam za 5zł ,a drugi i trzeci gratis gdzie  w NC 30zł. Odnośnie programów filmowych to proszę cię akurat miałem je i wyraziłem swoją opinię. 

Nie musisz się spinać nie piszę o wyższości CP nad NC i odwrotnie po prostu przekalkulowałem co w tej chwili ja i moja rodzina ogląda i na chwilę obecną ta oferta mi odpowiada. Jak za 2 lata coś się zmieni to pójdę do NC, UPC czy Neti jeżeli będzie mi to odpowiadało

Edytowane przez argentorat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mi rowniez skonczyla sie wczoraj umowa (superpremium 2x cameleon pace + sagem 99pln) tradycyjnie nie dostalem tego co chcialem extra8c+ hbo za 80 wiec poczekalem do pierwszego i przedluzylem to samo w tej samej cenie na kolejne 2 lata, jedyny plus takiego rozwiazania to darmowy wrzesien... jak ktos i tak bedzie bral superpremium za 99 polecam poczekac na wylaczenie sygnalu zawsze to stowka w kieszeni... rozwiazanie praktykowane 3x...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: nc+ to żużel- gp, dpś, pge ekstraliga; piłka nożna - lm, le, l angielska, nasza kopana; piłka ręczna - lm męska i kobieca; nba jw. Czy jest dodatkowo co ogladać na kanałach c+ czy nie to jest kwestia gustu. Dla mnie osobiście jest -sa premiery filmowe, sa koncerty, sa seriale czy też dokumenty. Mialem c+, filmboxy, cinemaxy i hbo. Zostawilem tylko c+ i hbo. Ale to też kwestia gustu. Do tego jest ale kino, planete. Natomiast ogladanie kanalu polsat /polstat film/tvn/7/4 itp z tysiacem reklam przerywanym najczęściej nie pierwszej świeżości filmami... no cóż, to nie dla mnie. Osobiście wolę dać te 89 zł za extra/c+/hbo i mr niż te 70 czy 80 zł za cyfrowy polsat razem z filmboxami i cinemaxami w kupie :)

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z hustlerem to pojechałeś. Akurat w CP eleveny mogłem mieć za 7.50 normalnie bez kombinowania jak w NC. Zamawianie na początku miesiąc który jest darmowy drugi 15zł potem odmawianie i znów to samo . MR mam za 5zł ,a drugi i trzeci gratis gdzie  w NC 30zł. Odnośnie programów filmowych to proszę cię akurat miałem je i wyraziłem swoją opinię. 

Nie musisz się spinać nie piszę o wyższości CP nad NC i odwrotnie po prostu przekalkulowałem co w tej chwili ja i moja rodzina ogląda i na chwilę obecną ta oferta mi odpowiada. Jak za 2 lata coś się zmieni to pójdę do NC, UPC czy Neti jeżeli będzie mi to odpowiadało

To widzę że mega nadzwyczajnie cie potraktowali bo tam takich ofert nie ma.Radzę najpierw dowiedzieć się dokładnie co i jak zamiast pisać nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Dzisiaj pierwszy telefon. Mam Comfort+ za 24,90. Do tego pvr Pace i dwa kameleony free. Chcę utrzymać ten pakiet w możliwie niskiej cenie. Nic więcej mnie nie interesuje. Po krótkiej rozmowie konsultant zrozumiał że nic więcej ponad Comfort nie chcę. Oferował umowę na tych samych warunkach czyli 15 miesięcy po 24,90. Wiem że niektórzy dostali ten pakiet za 19,90, a nawet 14,90. Konsultant, w sumie miły argumentował że takie ceny są możliwe jedynie w przypadku dołożeniu innych składników do pakietu. Sam mi oferował Comfort za 14,9 ale z filmboxami i History za bodaj 26,90. Czy cena za komfort w wysokości 19,9 czy 14,9 rzeczywiście jest możliwa przy gołym komforcie? Może Ircios coś wiesz? A może ktoś dostał taką ofertę? W ostateczności ten pakiet za 24,90 mógłby zostać. Z drugiej strony mam jeszcze 4 miesiące, tak że nie mam jeszcze ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dodatkowe składniki to pakiet filmboksów i History. W sumie za to by wyszło 2 PLN. Ale ja i tak tego nie będę oglądać, więc nie chcę tego po prostu. Mało czasu poświęcam na tv, stąd taki niski pakiet. Interesuje mnie goły Comfort za powiedzmy 19,9. Da się to osiągnąć? Dostał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym multiroomem.

Mam wifipremiumbox i dwa multiroomy na dekoderach wifibox. Wszystkie trzy na cameleonach.

Miałem 1 multiroom 10zł, 2 multiroom 0zł,

Dlaczego teraz liczą oba multiroomy po 10zł i tłumaczą się wszyscy, że rabatują niekiedy na 0zł ale tylko klientom byłej cyfry.

Klientom nc+ z dekoderami nc+ nie da się zrabatować.

Prawda to? Dostał ktoś teraz w ostatnich dniach na takich samych sprzętach zrabatowany multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym multiroomem.

Mam wifipremiumbox i dwa multiroomy na dekoderach wifibox. Wszystkie trzy na cameleonach.

Miałem 1 multiroom 10zł, 2 multiroom 0zł,

Dlaczego teraz liczą oba multiroomy po 10zł i tłumaczą się wszyscy, że rabatują niekiedy na 0zł ale tylko klientom byłej cyfry.

Klientom nc+ z dekoderami nc+ nie da się zrabatować.

Prawda to? Dostał ktoś teraz w ostatnich dniach na takich samych sprzętach zrabatowany multiroom?

Mnie też przez cały czas proponowali za multiroom 10 zł i dodatkowo 5 zł za dekoder, zarzekali się że nie ma szans aby coś z tym zrobić z racji tego ze mam multiroom juz od nc+. Przy którejś z kolei rozmowie oferta była podobna, aczkolwiek konsultant był skłonny do negocjacji. Powołałem się na to że wcześniej byłem w Cyfrze+. Mimo że nie miałem wtedy multiroomu, to jednak po rozmowie konsultanta z przełożonym, udało sie wynegocjować dekoder za 0 zł, a za multiroom 0 zł przez pierwszy rok, a przez kolejne 12 miesięcy 10 zł. Uśredniając 5 zł miesięcznie przez całą umowę. Na takie warunki się zgodziłem.

Wszystko zależy na jakiego konsultanta się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tom 427 ja przedlużyłem umowe na 24m czyli powinni dać te eleveny za 7.95

Nic nie powinni. Normalnie dają w promo za 11,90. Skończy się u Ciebie okres promocyjny jaki teraz masz i będziesz płacić 11.90. O ile Ci dadzą. :-D w tym promo. Może tak być, że jeszcze możesz mieć taniej... ale trzeba czekać na rozwój wypadków. .. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku nowa oferta i promocje... Pachnie mi to podwyzkami! :/

Nie no daj spokój to byłby gwóźdź do trumny. Teraz i tak abonenci uciekają lawinowo. Kto im kupi telewizję jeszcze drożej? Chyba nie dla seriali na Canal+ i Ligi Mistrzów. Na Elevenach jest już taka mocna oferta sportowa, że nie ma o czym dyskutować. Ja bym się skłaniał ku temu, że oferty będą bardziej przystępne i elastyczne. Przecież ostatnio była informacja o utracie 14000 abonentów. To chyba nie jest dobry moment na podwyżki. Ja czuję, że Ci co teraz przedłużyli niedawno będą żałowali i niech się to nam spełni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj proponowano:

Superpremium 8xC+ za 99zł

Superpremium 6xC+ za 89zł

Extra 8xC+ za 79,99zł

Extra 6xC+ za 69,99zł

HBO 6m-cy za 0zł + 6mcy za 25zł lub bez zobowiązania za 25zł

Do wszystkich pakietów cena za VOD Seriale 8zł

Kino Świat 6m-cy za 0zł

MenPack 5-10zł

MRS 10zł

Dziś jadę złożyć wypowiedzenie umowy która obowiązuje do 30.11.2016.

Czy ktoś się orientuje w jakiej cenie oferują kanał Redlight dla przedłużających umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę że mega nadzwyczajnie cie potraktowali bo tam takich ofert nie ma.Radzę najpierw dowiedzieć się dokładnie co i jak zamiast pisać nie wiadomo co.

Może taki mój urok. Taką właśnie dostałem ofertę w APS po przedstawieniu faktury z NC z możliwością 10 dniowego rozwiązania umowy. Nie zawsze to co dają jest na stronie tak też jest w NC. Sprzętu jeszcze nie zdałem może jeszcze Nc mnie zaskoczy ☺

Edytowane przez argentorat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no daj spokój to byłby gwóźdź do trumny. Teraz i tak abonenci uciekają lawinowo. Kto im kupi telewizję jeszcze drożej? Chyba nie dla seriali na Canal+ i Ligi Mistrzów. Na Elevenach jest już taka mocna oferta sportowa, że nie ma o czym dyskutować. Ja bym się skłaniał ku temu, że oferty będą bardziej przystępne i elastyczne. Przecież ostatnio była informacja o utracie 14000 abonentów. To chyba nie jest dobry moment na podwyżki. Ja czuję, że Ci co teraz przedłużyli niedawno będą żałowali i niech się to nam spełni :)

 

 

Tak 14000 abonentów uciekło ale zyski wzrosły o 3%. Czyli wyliczyli, że bardziej opłaca się posiadać mniej klientów płacących więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też przez cały czas proponowali za multiroom 10 zł i dodatkowo 5 zł za dekoder, zarzekali się że nie ma szans aby coś z tym zrobić z racji tego ze mam multiroom juz od nc+. Przy którejś z kolei rozmowie oferta była podobna, aczkolwiek konsultant był skłonny do negocjacji. Powołałem się na to że wcześniej byłem w Cyfrze+. Mimo że nie miałem wtedy multiroomu, to jednak po rozmowie konsultanta z przełożonym, udało sie wynegocjować dekoder za 0 zł, a za multiroom 0 zł przez pierwszy rok, a przez kolejne 12 miesięcy 10 zł. Uśredniając 5 zł miesięcznie przez całą umowę. Na takie warunki się zgodziłem.

Wszystko zależy na jakiego konsultanta się trafi.

No właśnie, ty byłeś abonentem cyfry.

Ale czy jak ktoś był od początku w dawnej N i ma teraz wifiboxy to dostał ktoś multiroomy zrabatowane w jakiś sposób? Mi za dwa multiroomy liczą 20zl (2x10zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ty byłeś abonentem cyfry.

Ale czy jak ktoś był od początku w dawnej N i ma teraz wifiboxy to dostał ktoś multiroomy zrabatowane w jakiś sposób? Mi za dwa multiroomy liczą 20zl (2x10zł).

Ja byłem od początku z n-ka, mam dobrane teraz dwa multiroomy, za jeden płacę 10zł, drugi mam zrabatowany do 0zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam Superpremium czy jak to się tam nazywa (8xC+, HBO,Cinemax itp) średnia z 2 lat to opłaty na poziomie 82,20zł. Złożone wypowiedzenie z terminem rozwiązania umowy na koniec września.

Zabawna Pani z DUK proponuje jakieś

Extra+ z 6xC+ za 69.90zł

Extra+ z 8xC+ za 79.90zł

lub to co mam obecnie za 99.90zł

ew. multiroom to 12x0zł + 12x10zł

 

Życzę sukcesu z dalszym naganianiem mnie na droższą kwotę za to samo.

Dodatkowo Pani stwierdziła, że wcale nie stracili abonentów ;))))

CP w smartdom coraz bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...