Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Extra+ z C8 na 15 miesięcy 78,99 ( na 1 miesiąc dorzucają gratis HBO)


lub


Extra+ z C8 na 24 miesiące za 74.99 ( na 6 miesięcy dorzucają gratis HBO)


HBO Go free + vod


Dobre oferty?


Brać?


Która lepsza?


Panowie prośba o wypowiedzenie się i pomoc dla mnie...  brać coś z tego?warto? czy czekać? umowa do końca sierpnia


Z góry dziękuję.


Edytowane przez crusix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post na tym forum i od razu uderzam z ważnym pytaniem :)

Czy jeżeli posiadając główny dekoder mediabox na karcie Conax oraz dekoder dodatkowy do MS Sagemcom (logo cyfra+ na nim) na karcie Cameleon, to czy mam prawo przy przedłużaniu umowy ubiegać się o MS za 0zł ? Jest jakaś szansa na otrzymanie owej oferty?

Dodam, że obecnie płacę za tę usługe 10zł.

Edytowane przez mirekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczyłeś sobie. Widzą, że Ci zależy na tym pakiecie, więc chcą Cię naciągnąć. ..

Pisałem wyraźnie że z Man Pack nie mam problemu. Nie muszę go mieć. Proponują też przedłużenie bez niego a dla mnie to bez znaczenia bo wtedy będę korzystał z opcji włącz/wyłącz przynajmniej będę mógł w każdej chwili zrezygnować.

 

 

 

To, że sobie pójdziesz do CP, to nikogo tu nie wzrusza. .. tym bardziej nc. .. więc pisanie, że zrobisz papa to nie ma sensu w tym temacie....

A czy ja to piszę do nc+? Po prostu dzielę się swoimi spostrzeżeniami z innymi forumowiczami. Swoją drogą, nie ja pierwszy i nie ostatni.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nic lepszego mi nie oferują i chyba się zdecyduję...

Extra+ z Canal+ (6) za 74,99

do tego 1x multiroom na kameleonach gratis

i pół roku HBO gratis

umowa na 24m-ce.

Mówicie brać czy da się coś urwać z tego?

 

Druga opcja była z wymianą na nowe dekodery, ale płatna aktywacja 149+99 oraz opłata miesięczna 5/10zł za multiroom. Wolę więc wydać tę kasę na sensowny dekoder niezależny i zostać przy kameleonach.

Edytowane przez leszekpo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

zależy mi przede wszystkim na sporcie... ktos pisał o ofercie start+ 8 canal+ + eleveny za 51,80zł jest takie coś dostępne w ogóle? bo konsultant twierdzi że nie.

 

....

 

Uzyskane (z tym że bez "11" - będzie w razie potrzeby włącz/wyłącz stosowane):

 

start - 9,99 (cały okres umowy), 8c+(6 nie ma możliwości) 3 miesiące za 0, kolejne do końca umowy za 30,00, MR za 0 (na cały okres umowy), opłata za dekodery za 0 (na cały okres umowy), C+ VOD za 0, dostęp do Premiery VOD, NC+ GO za 0 (100 godzin/miesięcznie) czyli razem po wykorzystaniu 3miesięcy gratisowych canal+ = 39,99 za wymienione usługi - 15m lub 24m bez znaczenia długość umowy dla warunków.

 

W oby przypadkach opcja za "11" za 11,90 w każdej chwili do dołączenia na cały okres umowy, z możliwością wyłączenia w każdej chwili.

 

Całość na kartach - Cameleony. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia. Całość może wejść w życie po zakończeniu aktualnie obowiązującej umowy lub od zaraz, do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z kanalami typu Motowizja, ktore sie mialo przed wlaczeniem Manpacka, i pozniej Manpack sie wlacza w ktorym jest Motowizja, to czy po wylaczeniu Manpacka, bedzie sie mialo z powrotem Motowizje ?

Będziesz miał Motowizję bo jest też dostępna w Extra.

 

Witam czy zmieniło się coś w kwestii zamówienia pojedynczych kanałów chodzi mi o EUROSPORT 1 i 2 . Czy dalej trzeba brać je w pakiecie? 

Eurosport2 od dawna można zakupić za 4.99 zł.Zwykły Eurosport tylko w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ciekawego smsa:

 

Pół roku bez opłat? Wyższy pakiet w cenie niższego? Pakiety premium w cenie abonamentu?

Specjalne oferty dla stałych klientów czekają. Zadzwoń 12 294 78 79

 

Czyżby jakieś nowe promocje fajne?

Nie kojarzę by ktoś się tu chwalił dostaniem pół roku bez opłat ;)

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ciekawego smsa:

 

Pół roku bez opłat? Wyższy pakiet w cenie niższego? Pakiety premium w cenie abonamentu?

Specjalne oferty dla stałych klientów czekają. Zadzwoń 12 294 78 79

 

Czyżby jakieś nowe promocje fajne?

Nie kojarzę by ktoś się tu chwalił dostaniem pół roku bez opłat ;)

Jak nie zadzwonisz to się nie dowiesz.Dostawali takie propozycje przy umowach na 30 miesięcy na Comfort lub Extra z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...