Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To moze ja dorzuce swoje 5 gr. Własnie dzownili do mnie i wyglada to tak że aktualnie mam Superpremium za 99,90. Konsultant nie był w stanie zejść z niczego. Po pytaniu jak to możliwe ze niektórzy dostają to samo za 79.90 powiedział ze to dlatego ze wczesniej płacili 59 i i taka mają podwyżke o 20 pln. Z kolei na pytanie dlaczego ja mam płacić jeszcze 20 pln wiecej mają przy tym 6C+ ( nie zeby mi jakoś specjalnie zależało na tych 2 dodatkowych ) nie potrafił odpowiedzieć. Na sam koniec jak powiedziałem ze jeszcze poczekam do konca (31 lipca) Dość lekceważacym głosem usłyszałem " to prosze sobie czekać i tak Pan nic lepszego nie dostanie "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja dorzuce swoje 5 gr. Własnie dzownili do mnie i wyglada to tak że aktualnie mam Superpremium za 99,90. Konsultant nie był w stanie zejść z niczego. Po pytaniu jak to możliwe ze niektórzy dostają to samo za 79.90 powiedział ze to dlatego ze wczesniej płacili 59 i i taka mają podwyżke o 20 pln. Z kolei na pytanie dlaczego ja mam płacić jeszcze 20 pln wiecej mają przy tym 6C+ ( nie zeby mi jakoś specjalnie zależało na tych 2 dodatkowych ) nie potrafił odpowiedzieć. Na sam koniec jak powiedziałem ze jeszcze poczekam do konca (31 lipca) Dość lekceważacym głosem usłyszałem " to prosze sobie czekać i tak Pan nic lepszego nie dostanie "

A kto niby dostał to samo za 79.90?Bo pierwsze słyszę o Superpremium w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciężko a do końca tylko 3 dni.

Uparli się na Extra za 59,90. Ostatecznie pojawiła się opcja łamańca 6m 0zł 24m 59,99. Długość umowy nie do przyjęcia grzecznie podziękowałem a konsultant wskazał mi miejsce oddania dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Extra + 6C+ za 69,99 to standard, mnie dali to bez problemu + hbo na 6m + multiroom i dekodery. Więc walczcie.

 

Extra+ 8C i HBO na 24m 79.90, Extra+ 6C i HBO na 6m 69.99 jest standardową ceną dla przedłużających do tego multir. za 0zł często można dostać.Trzeba być tylko cierpliwym i grzecznie dziękować za droższe oferty.

 

To super że teraz bez większych problemów dają ten zestaw.

 

Czy w tej konkretnej ofercie Extra+ 6C i HBO na 6m 69.99 zł mogę wywalczyć jeszcze dekoder za 0 zł, bo teraz płacę co miesiąc najem 5 zł. Czy będą robić z tym problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś zależy tylko na Extra z Canal+ ( :cool: obecnie najtaniej można to wyciągnąć za 74,99zł po pewnym myku ;)

U mnie ten myk polegał na wysłaniu konsula na drzewo. :)

Powiedziałem że nie ma szans na to bym płacił 75 zeta za to co mi tydzień wcześniej oferowano za 69,99 i że wiem gdzie oddać dekoder bo już raz oddawałem.

W końcu znalazła się oferta za 69,99 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagralem vabank. Zostawilem im info o ofercie ze chce 8C+ z HBO i Extra za 79zl

Hmmm... Taką ofertę miałem do wyboru od zawsze tzn E+ i 8C+ za 79 i do tego HBO na 24 m-ce gratis. Nic tylko brać. Bez żadnych zagrywek i innych vabanków. Domyślam się że znaczenie miała tu dotychczasowa niska kwota mojego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...