Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedłużona miałem Extra 6C+ plus Cinemaxy plus pace za 0zł wszystko 69,99zł.

 

Zadzwoniłem sam zapytałem co dla mnie mają ciekawego w miarę kumaty konsultant, podpuściłem go że kolega wczoraj dostał ofertę czytałem i wiem że są takie on że nie ma więc dogadaliśmy się że podejdzie do przełożonego po 2 minutach wrócił i 

 

Extra 8C+ Plus HBO plus Pace 500 wszystko na 24 miesiące w kwocie 79,99zł plus do końca sierpnia/września Paczka FilmBox która się automatycznie wyłączy.

 

Ugrałem w końcu co chciałem a podwyżka 10zł przy tym co mam jest uzasadniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone, koniec umowy 31.07.2016. Był pakiet Comfort + opcje dodatkowe : Extra+, Multi+, C+8, HBO, Multiroom Standard, Najem ultraBox+ (Pace PVR) 6x 0zł i 18x 79,99 średnio 60zł :D

 

Sam dzwoniłem na nr. (12 294 78 79) z sms/ów którymi mnie bombardowali non-stop :

 

Po szybkiej wymianie zdań i wysłuchaniu melodyjki :

 

- Extra+ z 8 CANAL+ 79,99 zł 24 m

- HBO 0 zł 24 m

- Multiroom Standard C+ 0zł 24m

- Najem ultraBox+ 0zł 24 m

-----------------------------------------------------

+ Cinemax 0 zł 12 m i 15 zł 12 m

+ Filmbox Pack 0 zł 12 m i 15 zł 12 m

 

Nie ma różnicy czy oni dzwonią czy My, wszystko się rozbija o aktualnie płaconą cenę abonamentu im mniej tym łatwiej się targuje. Dodam tylko informacyjnie że miałem jeden telefon z NC+ na początku lipca od tamtej pory zero kontaktu. Ostatni tydzień lipca czyli od wczoraj atak sms/ami do dziś, 6 albo 7 sms/ów nie pamiętam.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dałem się zrobić... Natłukli mi, że nie ma już możliwości multiroom za 0 zł, a okazuje się, że jest jeżeli miało się przeszło rok za darmo (miałem za darmo przez cały okres 15-miesięcznej umowy).

W sumie pakiet który tutaj niektórzy piszą (Extra+ z 8C+ i HBO 24 m za 79,90 zł + multiroom za free by mi styknął). Bo na Cinemaxach mi nie zależy, a mam propozycję do zaakceptowania na mailu: Superpremium za 99,90 + multiroom 10 zł na 24 miesiące + hbo go 6 m i sundance 6 m za 0 zł. 

 

Teraz pytanie, jak kliknę rezygnację z oferty to co się stanie? Bo telefonicznie odwołałem wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... każdego konsultanta można urabiać w inny sposób, aż się wynegocjuje, co się chce? :smile:

To konsule urabiają abonenta.....

 

@krzych..krak.No dałeś się urobić.. Tzn. dostałeś standardową cenę . To, że miałeś MR za free, to nie znaczy, że i teraz ci się należy. MR od ITI za free jest ciężko wyrwać. W ramach rekompensaty dostałeś HBO go za free na pół roku. Nie podoba się. ..Nie akceptuj..

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie - co się dzieje, jeżeli kliknę rezygnację z oferty wysłanej na maila do zaakceptowania? Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane, a z tego co widzę na forum to wysłanie oferty na maila anuluje wypowiedzenie. Czy jeżeli teraz zrezygnuję z akceptacji i sam do nich zadzwonię to podejrzewam, że nie będą już w ogóle skłonni do negocjacji , jeżeli teraz nawet nie byli? A mnie zostanie 3 miesiące płacenia pełnej stawki za abonament na nowym wypowiedzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozumiem, że teraz bez wypowiedzenia po nieprzyjęciu warunków będzie nikła szansa wynegocjować to co dostają inni? 

Choćby multiroom za 0 zł, który zarzekali się konsule, że już za 0 zł nie może być. Przedłużam ofertę już chyba 6 raz (jeszcze od enki), ale chyba wypadłem z wprawy, bo myślałem, że 3 dni do końca umowy to rzeczywiście już nic lepszego nie mogą dać... 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i ja. Niestety okazało się to kiepskim pomysłem bo warunki jakie mi pani przedstawiła były jeszcze gorsze niż poprzednio.

 

- Extra+ z 8 CANAL+ 79,99 zł + 5 zł za najem dekodera

- To samo z HBO przez całą umowę - 99,99 zł

 

Masakra. Dwa tygodnie temu za 99,99 to proponowali Superpremium.

Co ciekawe tym razem nawet nie próbowała mi dawać niczego gratis na ileś miesięcy tylko "na chwilę obecną jest tylko taka oferta" i koniec tematu.

Szok, nigdy więcej sam nie zadzwonię.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poradźcie proszę. Pakiet extra+ z ultra+ (pace 500gb z cyfry) bez fikołków płacę 44.90. Chciałbym dobrać mr. Wcześniej nigdy nie miałem. Za ile realnie można wyciągnąć? C+ i HBO mile widziane ale parcia nie ma.

Rozumiem, że dodatkowy box + aktywacja standardowo, ale co z pakietem na nowym boxie? Czy będzie to samo co na ultra+?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazało jednak można dostać coś na całą umowę do pakietu Superpremium+ mimo iż co najmniej 5-ciu konsultantów twierdziło że na całą umowę nic mi nie dadzą w gratisie to jednak w końcu trafiła mi się rozgarnięta konsultantka. Ofertę dostałem na e-mail pewnie zaakceptuję a wygląda ona tak: Superpremium+, 6xC+, MR, History HD na całą umowę za 0 zł, Filmbox na 1m za 0zł za 94,99 zł. Niestety nie było dla mnie oferty za 79,99 z 8xC+ i HBO na całą umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem przy poprzednim przedłużeniu umowy tzn. odrzuciłem ofertę którą wysłali mi na e-mail (stało się tak przez przypadek nie będę teraz wnikał w szczegóły) i nic się nie zmieniło a powiem nawet że żeby uzyskać to co mam w podpisie to musiałem trochę powalczyć. Pamiętaj też że umowę masz do końca lipca a czasu masz już mało musisz więc uważać żeby umowa nie weszła na standardowe stawki.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę konsula wziąłem pod włos dzisiaj i się udało. Nie ma złotego środka na to żeby dostać mega ofertę. Mi przy extra 8 c+ plus hbo plus pace na 24 miesiące konsultowal się z kierownikiem ale powiedział tak nie ma takich ofert a później jak juz dal ze są pulę oferty limitowane wpadają czasami i nie dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone. Extra+ i 6c+ - 69.99 na 24 miesiące, do tego 5 zł miesięcznie za Wifi Premiumbox. No i Filmbox, który wyłączy się końcem sierpnia.

 

Brawo!  :smile: Celuję dokładnie w to samo! Extra+ i 6c+ - 69.99 na 24 miesiące.

 

@luke93 ile płaciłeś wcześniej?

 

Pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników. Czy może być tak, że konkretne oferty przedłużenia będą się zmieniały w zależności od miesiąca? Mam jeszcze ponad 3 miesiące do końca oferty i czy może się zdarzyć, że konsultanci, co innego będą proponować w sierpniu, co innego we wrześniu, a jeszcze inne ceny w październiku?

 

Czy to się rządzi jakimiś prawami, czyli np. pod koniec roku jest taniej, czy jest to kompletnie losowe i w głównej mierze zależne od tego ile płaciło się wcześniej?

Edytowane przez elminster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...