Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca czerwca. Brak sygnału od południa 01.07 szybciutko tym razem (wypowiedzenie)

 

Dzwonią a jakże, tylko z tą samą ofertą non stop.

 

Superpremium, 8C+ - 99,90 + Man Pack 10 zł + Multi (2 dodatkowe dek) 15 zł. Czyli razem 125 pln Umowa 24 m

 

No nic trzeba się będzie zgodzić bo nic lepszego od dwóch miesięcy nie dają i pewnie nie dadzą. Inne opcje jakbym nie policzył są podobne cenowo, a to czy oszczędzę 5 zł mnie nie interesuje. Jakby to było 20 to bym twardo negocjował, ale nie ma na dzień dzisiejszy takiej opcji i widać ze przez te kilka najbliższych dni nic się nie zmieni. A został czas tylko na zdanie sprzętu.

Droczę się z nimi dla zasady :)

 

Mi najbardziej pasowałoby podpiąć się pod Vectrę. Wcześniej ją miałem, został mi tylko internet który sobie chwalę. Jest tylko jedno małe ale. Mają C+ na którym oglądam Speedway GP sparowane tylko z jednym dekoderem. Więc jeśli ja mam ich 3 to tylko na jednym mogę to oglądać. Jak chcę na pozostałych to dwa dodatkowe abo na paczkę. Lipa.

 

Inaczej tv Vectra i internet w paczce korzystnie dla mnie wychodzi.

Edytowane przez yabkoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam złożyłem wypowiedzenie, a krótka piłka, jako, że nie oglądam dużo, to pytanie: dostałem propozycje: Extra+ 0 zł 6 m i 59,90 zł 24m  wychodzi coś 45zł / miesiąc

to dobra oferta?widziałem, że ktoś miał Extra - 49,99 - 15 m, ale to wtedy też dają te 6m za  0zł? dzięki i pozdrawiam

Pakiet Extra+ kolego dostaniesz aktualnie najtaniej za 44,90zł, przy tej cenie jednak nie możesz liczyć na darmowe miesiące.

Przy cenie 59,90 z opcją 6/24 wychodzi Ci dokładnie 2,5 grosza drożej, pamiętając o dłuższym okresie związania umową.

Osobiście wolał bym stałą opłatę 44,90 ale z umową na 15 miesięcy.

Decyzja należy jednak do Ciebie.

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor czcionki zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Superpremium 8C+, HBO go, Sundance, MR C+, Pace HD + sagemcom za 99,90. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone. Propozycja z dzisiaj Superpremium 8C+ za 99,9 HBO go 6 mies. za darmo potem 10 zł. Jak zapytałem o Extra 8C+ to dla mnie taka sama cena jak oferta powyżej. Czekam do końca miesiąca. Czy komuś z Superpremium udało się ostatnio dostać rozsądną ofertę na pakiet niższy?

@marceliszpak - Oferta, którą dostałeś, to na 12 czy na 24 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna oferta dla mnie po wygaśnięciu umowy:

 

Wszystko na 12 miesięcy:

 

Extra +, 6C+ - 89,90 zł

HBO - 6 m za darmo potem 25

Cinemaxy - 6 m za darmo potem 15

Man Pack - 10 zł

 

Multi 15 zł

 

Średnio 135 zł 

 

I zagwozdka: brać superpremium za 125 na 24m licząc na to że później będzie tylko drożej itd, czy Extra za 135 na 12m licząc na to, że pakiety pójdą jednak w dół a za rok znowu ponegocjować?

Edytowane przez yabkoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś:

Extra+ 15m 54,99

Extra+ 30m 47,92 (łamaniec 24/6)

 

Przypomnę tylko że w czerwcu proponowano mi za to samo 44,90 przy umowie na 24m.

 

Czym bliżej końca umowy tym oferta gorsza. Takie cuda tylko w nc+!

Zresztą na wiele nie liczę bo jak to co teraz mi proponują ma się do tego co mam aktualnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zakonczona z końcem czerwca  - 14 dni na oddanie sprzętu - dzisiaj dzwonią i oferuja nadal to samo co odrzucilem w ciągu ostatnich chyba 4 rozmów czyli

 

Extra + 6xC+ MRP - 24 m - 69,90 PLN

 

jak widać nie mądrzeją po zakonczeniu umowy ani o troche  i nie ak jak piszą inni nie pojawiają sie ekstra oferty widocznie NCPLUS wybrało drogę posiadania tylko i wyłacznie klientów PREMIUM których chcą doić do bólu a inni niech idą sobie

 

 

słoneczne dni nadchodzą ....

A kto i gdzie niby wypisuje że po zakończonej  umowie nagle dostaniesz extra oferty :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zakonczona z końcem czerwca  - 14 dni na oddanie sprzętu - dzisiaj dzwonią i oferuja nadal to samo co odrzucilem w ciągu ostatnich chyba 4 rozmów czyli

 

Extra + 6xC+ MRP - 24 m - 69,90 PLN

 

jak widać nie mądrzeją po zakonczeniu umowy ani o troche  i nie ak jak piszą inni nie pojawiają sie ekstra oferty widocznie NCPLUS wybrało drogę posiadania tylko i wyłacznie klientów PREMIUM których chcą doić do bólu a inni niech idą sobie

 

 

słoneczne dni nadchodzą ....

 

 

a co myslales ze zadzwonia i za 50 Ci to dadzą ? powodzenia w te ciepłe dni :wink:  a niedługo nadejdzie dlugaaa zimaaa :wink:

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca.

Obecny skład w stopce.

 

Oferta:

Extra + z 6x C+ za 74,99 zł

 

Szybka odmowa.

 

Aktualnie za ten kontent uważam, że cena 59,99 zł jest rozsądna.

 

Sypią atutami, że NC+ to telewizja premium, tylko jak pytam gdzie jest to premium to wychodzi że w lidze Polskiej i Angielskiej.

Jak zapytałem dlaczego było taniej mając Paramount i MGM, a ze sportu Ligę Esp, Ita, Fra to odpowiedzieli że te ligi oglądało 5% abonentów...

Widać jestem marginesem, a Eleven padnie, bo nie mają abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwosci, poczekaj chociaz dzien po wylaczeniu sygnalu :>  za 89 masz to ale na 1. rok

 

Już ci kiedyś napisałam, i innym podobnym do ciebie, żebyście wrzucili screenshota z waszych rzekomych super ofert uzyskanych po wyłączeniu sygnału. Doczekam się? Jeden(zed37), powyżej cytowany już płacze i straszy odejściem do CP, a jeszcze nie tak dawno wypisywał identyczne bzdury z czekaniem do ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie zarejestrowane.

 

Dostałem propozycję z Krakowa na:

 

Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów

 

Propozycja zaakceptowana.

 

Była tez propozycja samego Comfortu za 39.99. Wcześniej mialem Extra+ 6C+ tez za 59.90

Edytowane przez jackbauer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci kiedyś napisałam, i innym podobnym do ciebie, żebyście wrzucili screenshota z waszych rzekomych super ofert uzyskanych po wyłączeniu sygnału. Doczekam się? Jeden(zed37), powyżej cytowany już płacze i straszy odejściem do CP, a jeszcze nie tak dawno wypisywał identyczne bzdury z czekaniem do ostatniej chwili.

 

ale ta oferta to nic wielkiego, predzej 59 zl za Extra+6xC+ to juz cos wiecej co niewielu dostalo, ja zreszta nie wzialem tej oferty za 69 zl bo nie chcialem oferty na aż 2 lata takze przykro mi nie moge Ci podeslac screenshota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super oferta warto samemu dzwonić i brać pakiety 30% droższe najlepiej na 30 miesięcy.

Ludzie na 2 miesiące jakieś ochłapy rzucają a wy zaśmiecacie temat.

Dostaliście spamowego smsa nie ma czym się zachwycać sądzę że prawie wszyscy go dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca - Extra+, 6xC+, multiroom standard za 69,90 zł i do tego do listopada Eleveny za 7,95 zł.

W czerwcu oferowali mi to bez Elevenów za 74,99 zł, czyli podwyżka 5 zł. Nie godziłem się i wysłałem wypowiedzenie.

Dziś pierwszy telefon z Krakowa i od razu cena 69,99 zł plus Eleveny według promocji. Do tego jeszcze HBO na miesiąc gratis. Umowa na 24 miesiące.

Oferta przyszła już na maila. Zaakceptuję ją, ale najpierw muszę się dowiedzieć na infolinii co to Filmbox Pack, bo o tym mowy nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...