Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie czy mozna złozyć reklamacje na złożona ofertę ? jezeli jednego dnia oferują mi Extra z 6 x C+ za 59,99 a po paru dniach które uzgodniliśmy na podjęcie przeze mnie decysji twierdzą ze to błąd systemowy i nie było takiej oferty ....

 

 

mozna pod coś takiego złozyć reklamacje ??

Jak Ci oferowali to dlaczego nie wybrałeś owej oferty? Póki ponownie się nie pojawi nic nie wskórasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament.

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/08/2016.

Serdecznie zachęcamy do pozostania w gronie naszych Abonentów.
Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną, która jest dostępna w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 12 294 78 79

 

Dostałem wiadomość o takiej treści po wysłaniu wypowiedzenia.Czy mam pod niego dzwonić i czy to znaczy ,że oni do mnie nie będą dzwonić tak nachalnie jak kiedyś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis otrzymałem telefon (wypowiedzenie złożone) propozycja Extra+6c+ za 69.90. Do tego opcja HBO za 20 zl.

Dowiedziałem sie ze zachowuje sie jak typowy, zawistny Polak, bo chce miec ofertę lepsza niż sąsiad itp. hehehe.

 

Najciekawsze bylo stwierdzenie żebym nie byl taki pewny ze obejrze Ligę Hiszpanska w Eleven w CP w nowym sezonie bo właściciel praw czyli Bein kupił udziały Canal+ i tu cytat: Może być tak ze od wakacji liga ta będzie w Canal+ Sport...martwią sie co ja wtedy zrobię hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty coraz gorsze, mając 8c+, HBO, comfort, multi extra nawet nie spodziewałem się utrzymać ceny.

Zapłaciłbym za to 20zł więcej, czyli 79 (pomijam nawet fakt, że miałem za darmo filmbox i sundance).

Niestety życzą sobie niezmiennie w okolicach 90 zł.

Na pytanie, skąd podwyżka aż o 50%, niezmienna odpowiedź: "Nie mamy już takich promocji jak 2 lata temu."

 

Zacząłem już przeglądać nagrane z myślą, że trzeba będzie zdać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę mam do jutra. Płacę obecnie 106 zł za pakiet extra+canal+ z dodatkiem eleven, sportclub, adventure i cinemax. Czy mogę liczyć na coś więcej niż to co proponują za ten sam pakiet (bez adventure i cinemax), mianowicie: ok. 99-105zł? Szczerze od miesiąca dostaję te same propozycje. Zależy mi na pakiecie na 12ms. Jeżeli chodzi o umowę na 24 dostałem propozycje: 91zł. Czy kwota poniżej 90zł na 12 ms jest do osiągnięcia? Pozdrawiam.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie klepnęłam jeszcze wczorajszej oferty, w której zrezygnowałam z paczki C+ by obniżyć koszty. Ponieważ zestaw odpowiednik superpremium mam od lat i od lat niczego nie domawiałam ani nie rezygnowałam, proszę was o info czy nc ma taki zwyczaj jak lata temu Cyfra, że w trakcie umowy dzwonili i proponowali rozszerzenie umowy o pakiet w jakiejś korzystnej cenie? A jeśli tak, to za ile średnio w trakcie umowy można by podłączyć paczkę C+ . Pytam gdyby nagle pojawiło się się w C+ coś, co obudziło by moją tęsknotę za tą ofertą "premium".

Edytowane przez melania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd mogłem wiedzieć że zrobia taki "myk" i sie wycofają - chciałem zobaczyć gdzie jest haczyk no i oczywiście byl w okrojeniu ncgo o czym konsultantka nie powiedziala no ale potem juz sie z tego wycofali twierdząc nawet że to był błąd w systemie ...

Zawsze mogles otrzymac maila i go wciagu 7 dni klepnac. Jak by sie oferta nie spodobala to wysylas ponownie wypowiedzenie. W tej ofercie brakowalo canal + sport online i C+, C+ Sport i Sport 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym zgodził sie na przesłanie oferty to by oznaczało że wycofuje wypowiedzenie a to mi sie nie usmiecha bo umowe mam do jutra włacznie - wtedy przeszła by na nieokreślony i po normalnych cenach

 

zobaczymy czy bedzie jakaś oferta last minute albo w ciągu tych 2 tyg na zdanie sprzetu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam , że czytam od kilku tygodni forum gdyż też kończy mi się umowa 31.07 . Wysłałem wypowiedzenie gdyż chciałem coś ugrać więcej.

Już rok temu było ciężko a teraz po ostatnim telefonie 2 tygodnie temu, cisza.Tak samo zniknęły mi oferty z ICA

Czy im na prawdę nie zależy?

Mam comfort C+6 64.90 i Mediaboxa za 5 zł.nic nie wytargowałem a mam dwa kontrakty i jestem z nimi od 10 lat

Edytowane przez whooke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tego nie wie nikt.

Mi również zginęły oferty, został tylko Comfort+ za 39,99 zł. Swoją drogą nie wiem jak dobierane są te oferty... Po kiego oferują mi C+ znając mój bogaty pakiet...

Ja mam umowę do 31.07 i czekam cierpliwie. Będzie drogo to trudno. Zapewne są inni co nie zależy im na cenie.

Polska to bogaty kraj wbrew pozorom :) Wystarczy zobaczyć ile kosztowało raptem kilka kanałów na początku Cyfry. Pakiet platynowy za 100..parę zł mc w latach 90, a w ofercie ze 20 kanałów... Byli ludzie? Byli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sms dostałem dzisiaj od NC+: "Prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy pod numerem telefonu 122947879".

Warto dzwonić czy nie?

Wcześniej kilka razy z nimi rozmawiałem, ale nie mieli ciekawej oferty (co sami wiecie i piszecie tutaj). Dwa dni temu złożyłem wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was,

Umowa do jutra czyli 30.6.16.Posiadam Comfort+ z HBO-Cinema ,Premium Sport z Extra× i Multi + w cenie 109,90.Wypowiedzeine oczywiście wysłane. Zaczynali od 139,99.Dzisiaj trzy telefony z tego jeden odebrany bo człowiek pracuje. Aktualna propozycja to zostajemy przy starej Cenie czyli 109,90 .Powiedziałem że za 99 przedłużamy a pan ze nie ma aktualnie takiej opcji wiec ja dowodzenia i miłego dnia. Do jutra mają czas.

Co sądzicie,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z uporem maniaka non stop to samo:

 

Superpremium, 8C+ - 99,90 + Man Pack 10 zł + Multi (2 dodatkowe dek) 15 zł. Czyli razem 125 pln Umowa 24 m

Tutaj chyba nic więcej nie da się ugrać. Może coś na opcjach dodatkowych dostanę ?

 

Ciekawi mnie jeszcze opcja Extra z 6 C+. 69,90 zł Mi dziś powiedziano że nie ma takiej opcji i konsultant wprowadza w błąd.

 

Wziąłbym Extra z 6C+, + HBO i Cinemaxy i Man Packa. Ile za to wyjdzie ? 

 

Umowę mam teoretycznie do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...