Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Obecnie mam to co w podpisie. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Oferta nc+

- Superpremium (8C+, HBO, Cinemax)

- Man Pack

- Redlight HD

- Eleven

- MRs

- nc+ GO (100h)

 

Umowa na 24m. Ale cena za pakiet... UWAGA. 147,85zł   :crazy: I to nawet bez EURO 2016 i filmboxa na 6m za 0zł (tak miałem na obecnej umowie).

 

Wysłane z mojego PC przy użyciu zwykłej przewodowej klawiatiury :D

Edytowane przez ajax1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak przedłuża się MR na min. 10 zł to EURO miało być gratis.....

 

"Przedłużenie Umowy o Okres oznaczony 24 miesięcy (24 miesiące po upływie dotychczasowego Okresu oznaczonego) wraz z przedłużeniem korzystania z Opcji dodatkowej Multiroom
Premium/Multiroom Standard, w ofercie, w której Opłata miesięczna za Sprzęt uzupełniający wynosi co najmniej 10 zł."

 

U mnie jeszcze lepiej :

 

Obecnie : 8C+, HBO, Eleven, MRs (dodatkowo 3 dekodery, wifiBoxy) - 127,85.

 

Oferta: Superpremium (8C+, HBO, Cinemax), Eleven, MRs (dod. 3 dek), Filmbox na 6m za 0, - 147 z groszami, albo 6C+ 138 z groszami.

 

Po wypowiedzeniu jeszcze bez kontaktu.

Edytowane przez beren84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie w ogóle nie dzwonili ale  być może dlatego,że nie wysłałem im wypowiedzenia.Umowę mam do końca sierpnia.Chociaż gdy zleciłem wyłączenie telefonicznie seriali plus to konsultant zaproponował mi standard ekstra z 8 canal plusami za 79,99 zł na 24 miesiące.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ajax1982. Nie rozumiem Twojego zdziwienia. .. Masz jeszcze ponad 2 m do końca umowy i do tego wypowiedzenia nie wysłałeś. Nie wiem, czy czytałeś, ale dostaniesz za to co masz za 99,90 Superpremium ( bez Eleven, Redlight) + opłata za MR 10/m (w najgorszym przypadku) i opłata 5 zł/m dzierżawa za sprzęt, o ile nie placileś wcześniej pełnej aktywacji. Złóż wypowiedzenie i czekaj, a nie przedwcześnie żale wylewasz.

 

@beren84. Za mniej nie dostaniesz za to co Ci oferują. Pamiętaj, że z Eleven nie zjadą z ceny jak i z MR. Poczytajcie trochę, a się przekonacie jakie są oferty sztywne ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbig Czytałeś co napisałem? Powtórzę: 60% podwyżki. CP takich rzeczy nie robi. Co do sztywnych warunków - nc+ nigdy mi nie zaoferowało gratisowych miesięcy przy przedłużaniu. Proponowali jedynie podwyżki abonamentu. Nie wiem, w jaki dziwny sposób próbujesz porównać brak możliwości negocjacji z CP (czyli to, że wiadomo z góry, ile miesięcy będziemy mieli za darmo) z brakiem możliwości negocjacji z nc+ (czyli to, że nikt nigdy nie wie, jaką dostanie ofertę, a w szczególności, jak duża będzie podwyżka abonamentu). Ja tego nie potrafię porównać ;)

 

A jak jeszcze do tego dodamy postępowanie operatorów po zakończeniu okresu promocyjnego, przy przejściu umowy na czas nieokreślony, to mamy pełny obraz nc+ :)

@umcus w tym roku po raz piąty przedłużyłem umowę z nc+ i po raz pierwszy dostałem podwyżkę abo.9 groszy (pierwsza propozycja kilkanaście zł. drożej) więc jest możliwość negocjacji  w nc+.Ciekawy jestem ile płaciłeś abonamentu, bo chyba niewiele skoro nie chcieli zejść z ceny. Dodam jeszcze że wszelkie reklamacje zawsze rozst[beep]ne były na moją korzyść, więc warto zachować spokój i obraz nc+ może być  pozytywny.(W CP też byłem abonentem dwa lata i jednak wolę nc+).Pozdro zbig :curious:

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Obecnie ekstra + 8c+ hbo (z go) + multiroom po c+ w łamańcu 59,90 rok i 79,90 drugi rok.Wypowiedzenie wysłane. Umowa do końca lipca.

Teraz chciałbym tylko comfort+. Propozycja to 15msc za 39,99 z multiroom c+. Jeśli dobrze czytałem, to niżej zejść się nie da?

 

Da się, podobno nawet do 14,99, inni dostają za 19,99, ja mam za 24,99. Najlepszej oferty pewnie nie dostaniesz bo teraz płacisz znacznie większy abonament, ale myślę że przynajmniej 24,99 powinieneś spokojnie osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca sierpnia. Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia. Wczoraj telefon i propozycja:

Superpremium+ (c+,hbo,Cinema) eleven na 24mc. za 113,89. Teraz mam extra+, c+(8), hbo i płaciłem średnią 102zł. Jeśli superpremium+ dają za 99,9 i do tego dobiorę eleven to mniejszej kwoty raczej nie otrzymam?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca sierpnia. Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia. Wczoraj telefon i propozycja:

Superpremium+ (c+,hbo,Cinema) eleven na 24mc. za 113,89. Teraz mam extra+, c+( :cool:, hbo i płaciłem średnią 102zł. Jeśli superpremium+ dają za 99,9 i do tego dobiorę eleven to mniejszej kwoty raczej nie otrzymam?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

pytanie czy ktos z superpremium za niecale 100 zl do tej pory dostal extra+ z hbo za 89 zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były oferty Extra z paczką C+ i HBO za 79,99 .

Oferta z wczoraj:

 

Superpremium (z 8xC+, HBO (bez HBO GO), Cinemaxy + eleveny + multiroom po Cyfrze + (pace, sagemcom) za 107,84 na 24m.

 

Odrzucona.

Odrzucaj dalej. Taniej na dzień dzisiejszy nie dostaniesz tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były oferty Extra z paczką C+ i HBO za 79,99 .

 

Odrzucaj dalej. Taniej na dzień dzisiejszy nie dostaniesz tego.

 

no wlasnie tu jest cos dziwnego z jednej strony Extra+ z HBO za 79,99 a z drugiej Superpremium 8xC+ z HBO/Cinemax za 99,

i niechec w dawaniu osobm superpremium tanszego Extra+,

 

jakim cudem liczą sobie 20 zl/mies za Cinemaxa ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory superpremium za 99,- miesięcznie. Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie nie wysłane. Wydzwaniają od około trzech tygodni, dwa razy skusiłem się na rozmowę z konsultantem. Pierwsza propozycja superpremium z umową na rok za 109,- na dwa lata 99,-. Ofertę odrzuciłem, tłumacząc, że mając to samo za 99,- w umowie na rok oczekuję przy umowie na dwa lata zejścia z abonamentu albo dorzucenia jakiegoś bonusu np. Man Packa na cały okres umowy.Wyraźnie zaznaczyłem, ze więcej jak 99,- nie zapłacę.

Druga rozmowa, superpremium plus H2, Adventure i chyba History za 104,- na dwa lata. Podziękowałem, ale spytałem o extra, 6C i 3 HBO. W odpowiedzi usłyszałem 109,-. Tak się zacząłem śmiać, że nie wiem czy była to kwota przy umowie na rok czy dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, podobno nawet do 14,99, inni dostają za 19,99, ja mam za 24,99. Najlepszej oferty pewnie nie dostaniesz bo teraz płacisz znacznie większy abonament, ale myślę że przynajmniej 24,99 powinieneś spokojnie osiągnąć.

 

Zawsze miałeś comfort+ czy też schodziłeś z tak wysokiego pułapu? Mi chodzi o taki przypadek, gdy ktoś płacić z C+ + HBO, a teraz chce tylko comfort+. O abonamentach za 14,99-24,99 słyszałem, ale z tego co czytałem, to głównie osoby mające wcześniej taki pakiet, otrzymywały taką ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios tą odpowiedź do mnie pisałeś?

 

 

Droga oferta. .. Ja jeśli bym był w Twojej sytuacji, to nawet jakby byłaby b.dobra oferta, to bym nie brał. Czekał bym do sierpnia. Powód? Dużo może się zmienić w nc przez ćwierć roku. . .. Jeśli chcesz krótszą umowę to niestety będzie drożej.
Edytowane przez reignman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iricos HBO nigdy nie miałem więc chyba i tak bym nic nie ugrał gdybym chciał do nowej umowy, a może się mylę?

Eleven kosztował 15,90 więc jak mi powiedzieli 11,90 to się zgodziłem, wziąłem go dla F1, a przy okazji dla La Liga.

 

Aha a jak to jest z tym Euro2016, można to jakoś wynegocjować do przedłużenia umowy?

Edytowane przez reignman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pytanie czy ktos z superpremium za niecale 100 zl do tej pory dostal extra+ z hbo za 89 zl ?

Ja próbowałem dowiedzieć się podczas rozmowy z DUK ale zaśpiewali 89 za goły Extra + bez HBO. Ogólnie są małe szanse na zejście z ceną, ceny zaporowe po to aby cieszyć się tym co dają sami.

Dzisiaj zaszedł do punktu nc+ i tam mam ofertę 99 za Superpremium i o dziwo jak u nich przedłużę to wymieniają Pace na WPbox z aktywacją 149 i bez najmu zostawiając Cameleon i MR C+ a w DUK mówią, że tylko przesiadka na nowe karty. Gdyby nie to, że robiąc to tracę HBO Go to bym to zrobił teraz. Poczekam do lipca chyba bo na wyjazd HBO go się przydaje.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gratis to:

 

1. Przedłużenie Umowy o Okres oznaczony 24 miesięcy (24 miesiące po upływie dotychczasowego Okresu oznaczonego) wraz z Aktywacją Opcji dodatkowej Multiroom Standard,
w ofercie, w której Opłata miesięczna za pierwszy Sprzęt uzupełniający wynosi co najmniej 10 zł oraz odebranie Sprzętu od Dostawcy usług:
c) nie później niż 30 czerwca 2016 r., w przypadku skorzystania z Promocji od 20 maja 2016 r. do 30 czerwca 2016 r.,
d) nie później niż 31 lipca 2016 r., w przypadku skorzystania z Promocji od 1 lipca 2016 r. do 10 lipca 2016 r.
2. Przedłużenie Umowy o Okres oznaczony 24 miesięcy (24 miesiące po upływie dotychczasowego Okresu oznaczonego) wraz z przedłużeniem korzystania z Opcji dodatkowej Multiroom
Premium/Multiroom Standard, w ofercie, w której Opłata miesięczna za Sprzęt uzupełniający wynosi co najmniej 10 zł.

3. Przedłużenie Umowy o Okres oznaczony 24 miesięcy (24 miesiące po upływie dotychczasowego Okresu oznaczonego), w ramach ofert z Pakietem Superpremium+, Pakietem VIP+ lub
Pakietem VIP+ Max, w których Opłata miesięczna za Pakiet w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania wynosi: przynajmniej 129,90 zł miesięcznie dla Pakietu
Superpremium+/przynajmniej 199,90 zł miesięcznie dla Pakietu VIP+ Max/149,90 zł, 149,99 zł lub 169,99 zł miesięcznie dla Pakietu VIP+.

Edytowane przez beren84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie jeszcze lepiej :

 

Obecnie : 8C+, HBO, Eleven, MRs (dodatkowo 3 dekodery, wifiBoxy) - 127,85.

 

Oferta: Superpremium (8C+, HBO, Cinemax), Eleven, MRs (dod. 3 dek), Filmbox na 6m za 0, - 147 z groszami, albo 6C+ 138 z groszami.

 

Po wypowiedzeniu jeszcze bez kontaktu.

Po wypowiedzeniu dostałem taki sam zestaw w superpremium za niecałe 137 tylko filmbox był na 1 miesiąc. Umowa oczywiście na 24 miesiące. W moim przypadku wyszło 3 złote taniej niż w poprzedniej umowie.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...