Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, gdyż mi zaproponowano Superpremium+ za 99,90 zł (obecnie gratisowo do końca umowy mam paczkę FilmBox). Gdy zapytałem o FilmBox, to powiedziano mi, że mogę je otrzymać za 7,95 zł bodajże, zaś Man Pack za 10 zł. Podobno taniej się nie da. A tutaj widzę FilmBox i Man Packa za 5 zł.

Przy przedłużaniu Man Pack da się za 5zł ale dobrać do przedłużonej oferty już nie bardzo - wiem to z autopsji bo zgapiłem sprawę i po podpisaniu umowy nawet w DUK nie dali za 5zł. A Filmbox za 10zł spokojnie da radę - ale ja nie chciałem bo nie oglądam a za 5zł to nie słyszałem - więc reasumując oferta markar b.dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak co roku zaglądam do tego wątku w okresie moich przedłużeń z NC+. Obecna umowa na 15 miesięcy(z końcem maja koniec umowy oczywiście wypowiedzianej) . Obecna oferta: Extra+, 8xC+, HBO, Multiroom-Cameleon: Pace PVR HD i SagemCom Box+. Całość z jednakową opłatą 49,90zł. Buszuje w poprzednich postach i mam wrażenie że dawno nikt nie przedłużał takiej umowy. Wiadomo chciałbym to samo co mam za te same pieniądze ale czy się uda... Przedwczoraj telefon z DUK, że dostane co mam za 94.90zł... wyśmiałem. Co mogę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak co roku zaglądam do tego wątku w okresie moich przedłużeń z NC+. Obecna umowa na 15 miesięcy(z końcem maja koniec umowy oczywiście wypowiedzianej) . Obecna oferta: Extra+, 8xC+, HBO, Multiroom-Cameleon: Pace PVR HD i SagemCom Box+. Całość z jednakową opłatą 49,90zł. Buszuje w poprzednich postach i mam wrażenie że dawno nikt nie przedłużał takiej umowy. Wiadomo chciałbym to samo co mam za te same pieniądze ale czy się uda... Przedwczoraj telefon z DUK, że dostane co mam za 94.90zł... wyśmiałem. Co mogę ugrać?

Skoro zaglądasz raz na kilkanaście miesięcy przy przedłużeniu umowy, to najpierw czytaj co się tu pisze.

Ugrasz tylko to co Ci zaproponowano, jak chcesz mieć to co masz.. minus kilka kanałów z pakietu Extra. Prawie darmowe oglądanie......... to już historia. Jak będziesz miał szczęście, to może za 89 to Ci dadzą...

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak co roku zaglądam do tego wątku w okresie moich przedłużeń z NC+. Obecna umowa na 15 miesięcy(z końcem maja koniec umowy oczywiście wypowiedzianej) . Obecna oferta: Extra+, 8xC+, HBO, Multiroom-Cameleon: Pace PVR HD i SagemCom Box+. Całość z jednakową opłatą 49,90zł. Buszuje w poprzednich postach i mam wrażenie że dawno nikt nie przedłużał takiej umowy. Wiadomo chciałbym to samo co mam za te same pieniądze ale czy się uda... Przedwczoraj telefon z DUK, że dostane co mam za 94.90zł... wyśmiałem. Co mogę ugrać?

Nie wiele  -20 od 94.90   jak jesteś świeżym klientem ... jak masz staż  8-9 lat  to -30zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak co roku zaglądam do tego wątku w okresie moich przedłużeń z NC+. Obecna umowa na 15 miesięcy(z końcem maja koniec umowy oczywiście wypowiedzianej) . Obecna oferta: Extra+, 8xC+, HBO, Multiroom-Cameleon: Pace PVR HD i SagemCom Box+. Całość z jednakową opłatą 49,90zł. Buszuje w poprzednich postach i mam wrażenie że dawno nikt nie przedłużał takiej umowy. Wiadomo chciałbym to samo co mam za te same pieniądze ale czy się uda... Przedwczoraj telefon z DUK, że dostane co mam za 94.90zł... wyśmiałem. Co mogę ugrać?

 

To już nie to co kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam

Comfort + za 29.90

Premium sport i film za 40

Eleven sport za 7.95

Extra + za 10

Multi za 0

Multirum standard za 0

Czynsz najmu za 0

Razem 87.75 średnio za łamanca miałem jaKies niecałe 60zl i to tylko dlatego ,ze 2 lata temu spóźnilem się z wypowiedzeniem.

Wiem ,ze wszystko się pozmieniało .Śledzę wątek od 2 miesiecy a umowa kończy mi się z końcem maja 2016.

Zadzwonilem sam przed chwila do nich na zwykly numer nc+.

Rozwialem kilka wątpliwości.

Nie mam już pakietu multi.

Pakietem bazowym dla mnie byłby extra +

8 canal + i eleven sport .

Mam Multirum po cyfrze i 2 karty kameleon, dekoder pace 500gb i wi fi box ale go nie używam bo nie współpracuje z diviso air .

Dostałem ofertę dzisiaj jak zadzwoniłem

EXTRA + ,8 CANAL + ,ELEVEN . MR i dekodery zostają tak jak są .

Cena za powyższy pakiet 87.94 z 5 zł rabatu jakbym wyraził zgodę na treści marketingowe .

Oczywiście odrzuciłem.

Kto ma podobny pakiet i chce taki utrzymać i może juz przedłużył to może się pochwali za ile .

Pytanie do najbardziej zorientowanych za ile można najmniej wyciągnąć taki pakiet .

Z cyfra od 2001 .

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Extra+8C+ najtaniej był za 79.90zł+Eleven dodatkowo.

Nie! :popcorn::mrgreen:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 74,8 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, MULTIROOM STANDARD Wybrane promocje Extra+ 44,90zł 15m dla Abonentów, CANAL+ 29,90 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów

Oferta z piątku.

 

Obecnie mam Comfort+

Multiroom Standard
EXTRA+
Premium Sport
Premium Film
Akt. MULTIROOM Std SLAVE
Akt. MULTIROOM Std
CANAL+ VOD
netVOD+ konto podstawowe
Multi+

 

69.90zł czyli podwyżka 5zł :-)

 

Edytowane przez laboip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam

Comfort + za 29.90

Premium sport i film za 40

Eleven sport za 7.95

Extra + za 10

Multi za 0

Multirum standard za 0

Czynsz najmu za 0

Razem 87.75 średnio za łamanca miałem jaKies niecałe 60zl i to tylko dlatego ,ze 2 lata temu spóźnilem się z wypowiedzeniem.

Wiem ,ze wszystko się pozmieniało .Śledzę wątek od 2 miesiecy a umowa kończy mi się z końcem maja 2016.

Zadzwonilem sam przed chwila do nich na zwykly numer nc+.

Rozwialem kilka wątpliwości.

Nie mam już pakietu multi.

Pakietem bazowym dla mnie byłby extra +

8 canal + i eleven sport .

Mam Multirum po cyfrze i 2 karty kameleon, dekoder pace 500gb i wi fi box ale go nie używam bo nie współpracuje z diviso air .

Dostałem ofertę dzisiaj jak zadzwoniłem

EXTRA + ,8 CANAL + ,ELEVEN . MR i dekodery zostają tak jak są .

Cena za powyższy pakiet 87.94 z 5 zł rabatu jakbym wyraził zgodę na treści marketingowe .

Oczywiście odrzuciłem.

Kto ma podobny pakiet i chce taki utrzymać i może juz przedłużył to może się pochwali za ile .

Pytanie do najbardziej zorientowanych za ile można najmniej wyciągnąć taki pakiet .

Z cyfra od 2001 .

to przeciez masz taniej jak miales, liczac rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale Comfort, a Extra to wcale nie taka duża różnica. A mi zależy głównie na Eleven, bo liga hiszpańska no i Canal+, bo żużel i tyle.
Tak na szybko widzę, że w Comfort nie ma Eurosport 2. Co za żenada.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy z wielkiej litery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Waszej informacji co do ofert na odnowienie:

 

Umowa do końca lipca br., wypowiedzenie zarejestrowane.

 

Wcześniej kontakt ze strony NC+ z ofertą droższą o 20 zł lub 30 zł od obecnej. Odrzucone.

 

Dzisiaj sam zadzwoniłem na nr 222200191, człowiek przełączył mnie do konsultanta, który praktycznie po chwili zaproponował przedłużenie na 24 m-ce na moich dotychczasowych warunkach tj.

 

Extra+ z CANAL+ (6), Multiroom Standard, Najem ultraBox+ (Pace PVR) - wszystko za 69,99 zł. Jest w tym 100 godzin NC+Go i miesiąc Filmboxów.

 

Dobrałem sobie jeszcze HBO na rok w promocji  0 zł 6 m i 25 zł 6 m.

Oferta "ruszyła" już dzisiaj więc HBO i Filmboxy powinny być dodatkowo za darmo również w maju.

 

Jak dla mnie oferta OK. Zaakceptowane.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciężkim sercem (bo podwyżka o 22 zł a mniejszy pakiet) ale LIGI ANGIELSKIE najważniejsze przedłużyłem na 24 m-ce:pakiet comfort i 6xCanal+ za 59,99 oraz Eleveny za 11,90/12 mcy/ razem 71,89 zł potem możliwość rezygnacji z Elevenów lub o 4 zł więcej.Miałem comfort extra multi i sport premium za 49,90 zł.Powodzenia w negocjacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emigrant+. Standardowa oferta i dość droga. Twoja średnia to 82,49. No ale jak Ci odpowiada, to super. .. A co do nc+ go.... to już pisałem. To nie jest coś co się ugrywa za free przy takim pakiecie. To jest usługa już przypisana. Czyli należy Ci się bez żadnego gadania.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios, ja nie piszę, że NC+Go "ugrałem". Napisałem, że to mam w pakiecie.

 

A główny przekaz mojego wpisu jest taki, że za 69,99 zł można mieć Extra+ CANAL+ (6), Multiroom Standard i Najem Pace PVR. Ot i wszystko.

 

HBO to był mój dodatkowy wybór na 12 m-cy. Główna umowa jest na 2 lata.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj na maila do akceptacji (obecna do końca lipca bez wypowiedzenia)

Superpremium + z 8C+, Multiroom 2xcameleon Pace + sagemcom całość 99,9 . Miałem w obecnej umowie HBO go i Sundance ale nie chcą zrabatować.

Zależało mi na wymianie Pace na wifipremiumbox i wcześniej nie było opcji zostania przy cameleonach teraz mogę wymienić ale albo aktywacja 199 i wtedy bezpłatny najem albo aktywacja 49 i 5 zł najem. Pytanie czy przy takim pakiecie udało się komuś ostatnio wyrwać wymianę w lepszej cenie? W ofercie do akceptacji mam opłatę 119,9 ale konsul mówi, że nie ma rabatu na najem bo on się automatycznie włączy przy akceptacji warunków.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie (umowa 12mc):

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów,

Cinemax 0 zł dla Abonentów,

Filmbox 0 zł dla Abonentów,

History HD 0 zł dla Abonentów

HBO 0 zł 6m dla Abonentów,

Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów,

Redlight HD 0 zł 6m dla Abonentów,

Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

CENA: 64,90 zł

 

Oferta przedłużenia (bez wypowiedzenia):

6x C+

Extra+

CENA: 69,99 zł

 

Wypowiedzenie leci dziś...

Na 100% nie przedłużę czegoś takiego.

Jak nie poprawią oferty to bez bólu do CP.

Edytowane przez lizbona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel jest taki, aby umowa nie przeszła na czas nieokreślony, bo to wydatek +200 zł/mc

 

Jeżeli nic się nie zmieni to przechodzę do CP.

Odkąd Eleven jest dostępny w CP to dla mnie NC+ nie ma już żadnej karty przetargowej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytyjemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...