Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

proszę o potwierdzenie stawek lub uzupełnienie braku informacji. Obecnie można:

 

Comfort+ mieć za 14,90zł a z multiroomem za 24,90zł?

 

Comfort+6C+ z multiroom za ile może być? 59,90

 

Comfort+HBO z multiroomem za ile? 54,90

 

Samo Extra+ 49,90zł? 44,90

 

Extra z multiroomem za ile można mieć? 44,90

 

Extra+6C+ z multiroom za ile? 69,90

 

Extra+HBO z multiroom za ile?64,90

 

Oczywiście będę chciał zejść z tego co mam obecnie w podpisie (czyli bez Cienamx, Filmbox i innych rzeczy).

 

Tańsze oferty są gdy się ma sprzęt po dawnej cyfrze

Edytowane przez luuukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańsze oferty są gdy się ma sprzęt po dawnej cyfrze

 

Czy po cyfrze czy n oferta powinna być jednakowa dla wszystkich. A co jedni czy drudzy są jakimiś innymi abonentami? 

Pierwszej czy drugiej kategorii? 

Jak to może być że abonenci po byłej cyfrze czy n  nie płacą za multiroom a ci którzy wzięli multiroom za nc+ muszą za niego płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś mi w stanie powiedzieć ile maksymalnie jest warta taka umowa? Przypomnę:

 

-pakiet comfort+ 6canal+

- eleven sports

-eurosport2

- dwa razy multiroom zwykły

 

I tak jak pisałem wcześniej umowa ma być na dwa lata a eleven sports chcą mi dać na rok. Konsultant powiedział że taki mają wymóg ze strony eleven aby na rok dawać.

Ja dostałem Comfort 6C+ za 59,90 do tego filmbox na 6 miesięcy gratis, multiroom po cyfrze 0 zł.

Eleven bierzesz w opcji włącz wyłącz wychodzi średnio 7,95, eurosport 2 to 4,99 więc wychodzi razem ok. 73 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Eurosport2 jest teraz jako opcja ?

Ha ha ha no nie mogę .

 

Za ile najtaniej wyrwał ktoś 6x c+

Eleven

2 x MR po cyfrze plus 2 deki

Plus ci tan jeszcze wchodzi w skład bo się gubię .

PS.

Gdzie znajdę jakis wzór wypowiedzenia bo w takim toż temacie nie ma wzorów z góry dzięki.

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Eurosport2 jest teraz jako opcja ?

Ha ha ha no nie mogę .

 

Za ile najtaniej wyrwał ktoś 6x c+

Eleven

2 x MR po cyfrze plus 2 deki

Plus ci tan jeszcze wchodzi w skład bo się gubię .

PS.

Gdzie znajdę jakis wzór wypowiedzenia bo w takim toż temacie nie ma wzorów z góry dzięki.

A co w tym takiego dziwnego i śmiesznego?Tak jest od dawna że Eurosport2 mogą sobie dokupić abonenci pakietu Comfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś, umowa do końca Marca, wypowiedzenie wysłane :

 

Comfort+ Extra + 8xCanal + HBO + 2x Multiroom Standard + Adventure HD + Fightbox HD + Najem TurboBOX + FilmBox na 1 miesiąc gratis

 

94,99 zł --> umowa na 24 miesiące ! :popcorn:

Maila dostałem. Zaraz go akceptuje już mam dość tych negocjacji !

 

Pozdrawiam Wesołego Alleluja ! :wink:

 

Dziś zaakceptowana oferta:

24 miesiące

Extra + 8xC+: 79,99 zł

HBO na cały okres: 0 zł

2x Multiroom: 10 zł (pierwszy Multiroom za 0 zł, drugi za 10 zł)

 

kontynuacja promocji Eleven: 7,95 zł

(w promocji jeszcze dają Filmboxy na miesiąc za free, ale to mało istotne)

______________________________

razem: 97,94 zł

Ceny do przełknięcia choć wcale nie tak tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Comfort 6C+ za 59,90 do tego filmbox na 6 miesięcy gratis, multiroom po cyfrze 0 zł.

Eleven bierzesz w opcji włącz wyłącz wychodzi średnio 7,95, eurosport 2 to 4,99 więc wychodzi razem ok. 73 zł

 

No to ja mam propozycję comfort 6C za taką samą kwotę. Mógłbyś rozjaśnić o co chodzi z "multiroom po cyfrze 0zŁ"? Ja nigdy nie miałem multiroom-u jak coś więc teraz pierwszy raz biorę. Konsultant powiedział że jeden dekoder będzie kosztował 10zł/msc przez 24 miesiące a drugi 10zł/msc ale przez 12 miesięcy i do tego dekoder główny 5zł/msc przez 24 miesiące. I druga sprawa o co chodzi z opcją eleven włącz wyłącz bo nie bardzo rozumiem? Mi zaproponował 11,90 miesięcznie na rok a po roku mam się do nich zgłosić w sprawie przedłużenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam propozycję comfort 6C za taką samą kwotę. Mógłbyś rozjaśnić o co chodzi z "multiroom po cyfrze 0zŁ"? Ja nigdy nie miałem multiroom-u jak coś więc teraz pierwszy raz biorę. Konsultant powiedział że jeden dekoder będzie kosztował 10zł/msc przez 24 miesiące a drugi 10zł/msc ale przez 12 miesięcy i do tego dekoder główny 5zł/msc przez 24 miesiące. I druga sprawa o co chodzi z opcją eleven włącz wyłącz bo nie bardzo rozumiem? Mi zaproponował 11,90 miesięcznie na rok a po roku mam się do nich zgłosić w sprawie przedłużenia.

Jak nie miałeś wcześniej multiroom to teraz ci nie dadzą takiego jak ja mam z dwiema kartami cameleon. Nie bierzesz eleven ze zobowiązaniem tylko włączasz pierwszego dnia danego miesiąca i masz ten miesiąc gratis a płacisz za następny, (15,90) w którym wyłączasz itd., więc wychodzi średnio 7,95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałeś wcześniej multiroom to teraz ci nie dadzą takiego jak ja mam z dwiema kartami cameleon. Nie bierzesz eleven ze zobowiązaniem tylko włączasz pierwszego dnia danego miesiąca i masz ten miesiąc gratis a płacisz za następny, (15,90) w którym wyłączasz itd., więc wychodzi średnio 7,95

 

Aha, chyba rozumiem. Czyli pierwszego dnia każdego miesiąca wchodzę sobie w ICA i zamawiam usługę po czym w drugim miesiącu wyłączam też przez ICA i w trzecim znów włączam itd. ? Masz pewność że da się tak robić cały czas bo to trochę granie na nosie nc+ jednak :) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do 30.04 a wypowiedzenie złożyłem jeszcze przed końcem 2015 roku. Dwa dni temu włączyłem przez ICA Adventure TV i od wczoraj mam. Nie zapłacę nic za niego bo pierwszy miesiąc gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...