Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie oni muszą mieć ciśnienie,że dzwonili dziś skoro umowę mam do końca września.Obecnie za to co mam w podpisie z Eleven płacę 122 zł.Gość zaproponował to samo za 170 zł.Oczywiście nie zgodziłem się.Na koniec powiedzial,że jak teraz się nie zgodzę to później cena będzie wyższa bo mają tyłu abonentów i dużo ludzi przedłuża umowy,że oni i tak mają duży zysk.Zacząłem się śmiać i go pożegnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili. Umowa do końca marca. Comfort + 8xc hbo na 24msc za 0 i 100h nc+ vod wycenili na 79.90 ( specjalna oferta tylko dla mnie pan musiał zapytać przełożonego czy może mi zaproponować ) lub 6xc+ hbo na 6 msc za 0 chcieli 69.90 chciałem multiroom nie dali. Podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie oni muszą mieć ciśnienie,że dzwonili dziś skoro umowę mam do końca września.Obecnie za to co mam w podpisie z Eleven płacę 122 zł.Gość zaproponował to samo za 170 zł.Oczywiście nie zgodziłem się.Na koniec powiedzial,że jak teraz się nie zgodzę to później cena będzie wyższa bo mają tyłu abonentów i dużo ludzi przedłuża umowy,że oni i tak

duży zysk.Zacząłem się śmiać i go pożegnałem

 

Konsulowi faktycznie chyba sie sufit na łeb oberwał....... :crazy:  Na co on liczył ........ :doh:

Ale po przeczytaniu tego zaczynam się zastanawiać czym mnie uraczą ?

Umowę mam do 30 sierpnia. Obecnie płacę 132,85 zł.

Oto co mam

 

HBO
Eleven Sports
CANAL+ VOD
VOD+ Seriale+
Cinemax
EXTRA+
Najem mediaBOX+
Filmbox
netVOD+ konto podstawowe
Premium Sport &Film
Multi+
SunDance HD

 

Interesuje mnie wyłącznie  Extra+Canal+(8 )  i Elevany . Jak tego nie dostanę to do widzenia NC+. :P

Edytowane przez aveo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posłałem wypowiedzenie, w zasadzie to zrobiłem to w punkcie NC+. Mam to co w podpisie i chcę zbić opłatę za Multiroom i jak się da to coś dokoptowac do oferty za 69zł. Osobiście zamiast HBO wolałbym Eleveny. Za czasów N-ki (oferta za 68zł) miałem HBO i nic tam nie oglądaliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą taką ofertę:

59,90zł/msc- pakiet Comfort z canal+ bez c+discovery i seriale

11,90zł/msc- eleven ale na rok a cała umowa jest na 2 lata

4,99zł/msc- eurosport 2

5zł/msc- najem dekodera głównego

10zł/msc- 2x MR przez pierwszy rok

20zł/msc- 2x MR przez drugi rok

 

Podliczyłem sobie to wszystko wliczając aktywację MR 98zł i średnio miesięcznie wychodzi mi 100,87zł tylko że policzyłem że Eleven na drugi rok umowy też mi dadzą za 11,90 miesięcznie.

 

Co sądzicie o tej ofercie? Drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

od jakiegoś czasu śledziłem ten watek :)

złożyłem pisemne wypowiedzenie umowy i dzwonili... z rożnymi skutkami zaczęli od 

Superpremium z eleven na 12 mc 171 PLN   :evil: później było C+ 8 extra za 140 16mc

A dziś 1 mc przed końcem  zadzwoniłem sam...

i pakiet extra z 6C+ na 12 mc (89 pln) + eleveny na starych warunkach za 7,95 + hbo (6 mc za 0 później 25 PLN) multiroom za 0 + 5 PLN  za jeden dekoder z rec .

łącznie wyjdzie srednio 115 pln przez jeden rok sie pomęczę zobaczymy co będzie za 8-9 mc :)

Powodzenia życzę przy negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś, umowa do końca Marca, wypowiedzenie wysłane :

Comfort+ Extra + 8xCanal + HBO + 2x Multiroom Standard + Adventure HD + Fightbox HD + Najem TurboBOX + FilmBox na 1 miesiąc gratis

 

94,99 zł --> umowa na 24 miesiące ! :popcorn:
Maila dostałem. Zaraz go akceptuje już mam dość tych negocjacji !

Pozdrawiam Wesołego Alleluja ! :wink:

Edytowane przez Michal190622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo

 

A jesteś mi w stanie powiedzieć ile maksymalnie jest warta taka umowa? Przypomnę:

 

-pakiet comfort+ 6canal+

- eleven sports

-eurosport2

- dwa razy multiroom zwykły

 

I tak jak pisałem wcześniej umowa ma być na dwa lata a eleven sports chcą mi dać na rok. Konsultant powiedział że taki mają wymóg ze strony eleven aby na rok dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o potwierdzenie stawek lub uzupełnienie braku informacji. Obecnie można:

 

Comfort+ mieć za 14,90zł a z multiroomem za 24,90zł?

 

Comfort+6C+ z multiroom za ile może być?

 

Comfort+HBO z multiroomem za ile?

 

Samo Extra+ 49,90zł?

 

Extra z multiroomem za ile można mieć?

 

Extra+6C+ z multiroom za ile?

 

Extra+HBO z multiroom za ile?

 

Oczywiście będę chciał zejść z tego co mam obecnie w podpisie (czyli bez Cienamx, Filmbox i innych rzeczy). 

Edytowane przez Feniks1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaakceptowana oferta:

24 miesiące

Extra + 8xC+: 79,99 zł

HBO na cały okres: 0 zł

2x Multiroom: 10 zł (pierwszy Multiroom za 0 zł, drugi za 10 zł)

 

kontynuacja promocji Eleven: 7,95 zł

(w promocji jeszcze dają Filmboxy na miesiąc za free, ale to mało istotne)

______________________________

razem: 97,94 zł

Edytowane przez Esterling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...