Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie przełom!! :)  W końcu trafiłem na profesjonalnego Konsula (z dużej litery). Uprzejmy, kompetentny, elastyczny, mogłem wybrać sobie to co chciałem (i pomyśleć że do mojego nieszczęsnego łamańca za 53,27 do dziś było tylko to samo, bez możliwości zmiany na cokolwiek i to za 119zł aż + 5zł za najem Turboboxa), ale do rzeczy, umowa mi się kończyła z końcem lutego, od 1 marca Wynegocjowałem!!!! tak wynegocjowałem bo Konsul powiedział że jest otwarty na moje propozycje, więc zaproponowałem ze chcę z opcją włączenia od 1 marca 2016 r. :

- pakiet Comfort+ - 59,90,

- paczka 6 sztuk C+, - w cenie,

- Eurosport 2 - za 4,99 (płatny od 1 kwietnia 2016 r,marzec za free,

- paczka HBO - aktywacja na 1 rok w łamańcu 6mcy za 0, 6 mcy za 25zł, po uśrednieniu za 12,50zł miesięcznie, po roku decyzja co dalej z HBO,

- rozszerzenie Comfort do Extra przez marzec - nieodpłatnie.

- dalsze korzystanie z Turbodekodera (którego bardzo lubię) za 0zł,

- umowa 24 mce.

suma sumarum od 1 marca za coś takiego 77,43 przez 12 miesięcy, następne za 64,89.

Dodam że wszystko odbyło się z wielką kulturą rozmowy, poszanowaniem potrzeb mnie jako abonenta.

Nie można było tak od razu? tylko najpierw trzeba było zniesmaczyć mnie na maxa?, ale cóż tam liczy się efekt końcowy.

Życzę wszystkim powodzenia przy przedłużaniu umów.

Aha, telefon był z DUK z Krakowa.

 

słaba oferta :(  no ale każdy sobie wybiera sam

pierwszy rok comfort+ 6xcanal+ HBO za jedyne 77,43zł

po roku  comfort+ i 6xcanal+ za jedyne 64,89zł + 25zł za HBO jeśli byś chciał dalej mieć = 89,89zł

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem w punkcie nc+ zapytać sie o ofertę i na chwile obecna maja dla mnie Extra+ 8 canal plus za 79,90, albo Extra + 6 canal+ również za 79,90.Umowa do końca marca,wypowiedzenie zarejestrowane.Pracownik nc+ fajny,rozgarnięty.Powiedział,że taka polityka firmy,i że w najbliższym czasie nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie przełom!!:) W końcu trafiłem na profesjonalnego Konsula (z dużej litery). Uprzejmy, kompetentny, elastyczny, mogłem wybrać sobie to co chciałem (i pomyśleć że do mojego nieszczęsnego łamańca za 53,27 do dziś było tylko to samo, bez możliwości zmiany na cokolwiek i to za 119zł aż + 5zł za najem Turboboxa), ale do rzeczy, umowa mi się kończyła z końcem lutego, od 1 marca Wynegocjowałem!!!! tak wynegocjowałem bo Konsul powiedział że jest otwarty na moje propozycje, więc zaproponowałem ze chcę z opcją włączenia od 1 marca 2016 r. :

- pakiet Comfort+ - 59,90,

- paczka 6 sztuk C+, - w cenie,

- Eurosport 2 - za 4,99 (płatny od 1 kwietnia 2016 r,marzec za free,

- paczka HBO - aktywacja na 1 rok w łamańcu 6mcy za 0, 6 mcy za 25zł, po uśrednieniu za 12,50zł miesięcznie, po roku decyzja co dalej z HBO,

- rozszerzenie Comfort do Extra przez marzec - nieodpłatnie.

- dalsze korzystanie z Turbodekodera (którego bardzo lubię) za 0zł,

- umowa 24 mce.

suma sumarum od 1 marca za coś takiego 77,43 przez 12 miesięcy, następne za 64,89.

Dodam że wszystko odbyło się z wielką kulturą rozmowy, poszanowaniem potrzeb mnie jako abonenta.

Nie można było tak od razu? tylko najpierw trzeba było zniesmaczyć mnie na maxa?, ale cóż tam liczy się efekt końcowy.

Życzę wszystkim powodzenia przy przedłużaniu umów.

Aha, telefon był z DUK z Krakowa.

Dodałeś Eurosport za 5zł ,a za kolejne 5zł jest Extra.Dostałeś standardową(słabą) oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te History i H2 tez by mogli dać gratis do Superpremium a nie łaszczyć się na 2 zł.

Widzisz to jest tak : milion abonentów zamówi H i H2 i mają ile z tego zysku ? 4 bańki  - jest się na  co łaszczyć . Druga strona to taka, że tak myślę nie sprzedają się dobrze te dwa programy chociażby z powodu powtórek i reklam - z tych powodów ich nie zamawiam - żeby jeszcze za reklamy płacić co kilkanaście minut .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś tel. od konsultantki z nr (22-334-61-82) - Warszawa. Propozycja: Umowa na 24m (Extra+, 8xC+, C+VOD, Multiroom Standard) za 89,90. A jeśli chciałbym zatrzymać HBO, to łamaniec (12m/0zł + 12m/25zł).

 

Dla mnie, toż to granda! Jak Wy byście ocenili taką ofertę? Dodam, że wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem. Umowę mam do 30.04.2016.


Uściślę, że to co mnie interesuję to:

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Sport &Film,
CANAL+ VOD,
HBO,
Eleven,
Prapremiery TVP.pl
Multiroom Standard
 
Dekoderów nie potrzebuję zmieniać (turboBOX + BOX).

Podpowie ktoś, jakiej ceny mogę się spodziewać? Do jakiej kwoty, wg Was, można z takim pakietem zjechać maksymalnie?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 5 dni po umowie, zadzwoniłem i oferta ta sama co wcześniej, czyli Comfort+ 6C+ 59,90. Luty za 20-parę złotych, umowa od marca na 24mc. W kablówce (którą i tak opłacam) 6C+ to 45 zł i umowa na 12mc, zatem w zasadzie rozważam różnicę 15 zł, ale zawsze to osobny usługodawca. No nic, jeszcze poczekam parę dni, ale raczej im nie zależy - widocznie mają obecnie parcie na bycie twardym niż elastycznym. Gdzieś C+ i tak kupię, dla sportu, bo niestety CP pod tym względem trochę biedne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu sygnału z końcem stycznia, dziś złamałem się i zgodziłem się standardową ofetrę tj. 59,90 za Comfort plus 6C. Zależało mi na lidze angielskiej więc nie miałem wyboru i Polsat nawet z najwyższym pakietem nie wchodził w grę. Przy wymianie dekodera dostałem nową kartę cameleon. Mógłby mi ktoś na szybko wytłumaczyć czy to ma jakieś znaczenie, czy to jakiś plus tej umowy. Jestem ciemny w sprawach tv, więc proszę o wyrozumiałość.

Edytowane przez skarżyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon ale tym razem Pani za wszelka cenę chciała mnie przekonać, że aktualna oferta nc+ jest bardzo atrakcyjna i to nic, że mam płacić prawie raz więcej za prawie to samo. Bardzo przyjemnie i długo się rozmawiało aczkolwiek finalnie musiałem odmówić (niedobry ja)  :wink:

W kościach czuję, że nc+ odczuwa składane wypowiedzenia i migracje do CP (pani była dosyć dobrze zorientowana w aktualnej ofercie cp, upc itp) może coś fajnego na wiosnę przyszykują.  :>

Póki co standard z wszelkimi dobrodziejstwami:

superpremium 8c+ 99,90

superpremium 6c+ 94,90

extra 8c+ 79,90

extra 6c+ 69,90 (do obu extra możliwość HBO średnio za 12,5/mies)

MR cameleony, PVR w cenie, umowa na 24mies.

sumując, klasyka ostatnich czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery mam za zero juz chyba ze 2lata.

Pace pvr,cena stala 99.90

 

@arras74 - Czy za 2 pace Ci licza jakas oplatę? Dzis dzwonila Pani i proponowala superpremium który bym chyba wzial. Jednak problemem jest dekoder wifi premiumbox za który chca 10 zl drugi pace 0zl . Eleveny mam aktywne wiec do listopada moge je miec w cenie 7,90 jak do tej pory. Man pack 10zl. Jesli dekodery byly by z rabatowane to chyba bym przedluzyl. Ktos dostal dwa dekodery z dyskiem 0 zl przy superpremium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...