Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to co jest w pdfie otrzymane od nc+ musi się równać z tym co usłyszałem przez słuchawkę ? Wydaje mi się, że jednak coś ugrałem, jednak spoglądając w pdfa nie można odnieść takiego wrażenia... W systemie jest inaczej ?

 

Gdzie jest info odnośnie opłaty za najem dekodera ? (mam tylko tabelkę multiroom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca musi.Ja mam trochę inną ofertę natomiast w PDF inną ale to są detale i opcje dodatkowe.Opłaty masz w Warunkach świadczeń z tego co pamiętam ale to nie musi się zgadzać z tym co ustalałeś.Ja np.dekodera nie mam w umowie bo nie było możliwości by go wpisać za free :lol2: Jak się coś nie zgadza to najpierw wyjaśniaj a następnie zatwierdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy. Jaka opcja teraz mi została ? Wykonane dzisiaj 2 telefony, w tym ostatni parę minut przed zamknięciem. Umowa pisana już po godzinach pracy. Jeśli coś się nie będzie zgadzało, zadzwonię do DUK i poproszę konsultanta, z którym przedłużałem umowę. Myślę, że nie powoła się na najprostsze "ale Pan zaakceptował" i "nie pamiętam" tylko wyjaśni sytuację.

 

Mówili jeszcze o tej opłacie za dekoder 20 zł, że zapłacę, jeśli dzisiaj nie zamienię dekodera, bo to trwa niby 24h czy coś, ale okazało się, że mam 7 dni.

Edytowane przez Asansiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na E-obsługę niech wyjaśnią co i jak bo widzę że masz wątpliwości.Ewentualnie kliknij na zgodę i póżniej  reklamacja.A co dokładnie sie nie zgadza?I czy nie zgadza sie w ofercie która przysłali na meila lub w warunkach na samum dole w PDF?To jest aneksowanie w ostatniej chwili.Opłate za dekoder to masz jak podpiszesz umowę po wygaśnięciu starej.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nie długo zbliżają się i u mnie negocjacje obecnie 24-miesięczna umowa ze zobowiązaniem w kwocie 79,90 zł z następującymi składnikami umowy:

 

Moja obecna oferta:

Comfort+

 

Opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

Multiroom Standard

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ HBO OD

netVOD+ National Geographic

netVOD+ Filmbox Live

netVOD+ konto dodatkowe
netVOD+ Multi+
netVOD+ CANAL+ Platinum
Multi+
EXTRA+

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

HBO

HBO GO HB ITI

Cinemax

Filmbox

SunDance HD

History HD

H2 HD

Adventure TV HD

Aktywacja NC+ GO internet R 1.0

NC+ GO internet 1.0

nc+GO Multi+
nc+GO nSport
nc+GO CANAL+ Sport

 

Ile na dzień dzisiejszy mogę się spodziewać za w/w ofertę?

 

W okolicach 150zł

Edytowane przez pretorian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną ofertę do 30 kwietnia tego roku i kilka dni temu ją przedłużyłem. Do tej pory płaciłem 140 zł. razem z dodatkowym kanałem dla dorosłych. Dzwoniłem 4 razy do różnych konsultantów. I u ostatniej dostałem to co chciałem. Najwyższy pakiet Super premium + wraz z MANPACK za 135 zł. ale tylko na 12 miesięcy oraz wymianę dekodera Media Box na WiFi Premium. . Jestem zadowolony bo wypróbuje ten pakiet oraz nowy dekoder a za 6 miesięcy mogę znowu negocjować albo przejść do CP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację:

Jaki najtańszy pakiet muszę mieć by mieć: Eurosport 1,2 , Eleveny + MR 2 karty i za ile najtaniej to wyrwać i druga opcja to co napisałem wczesniej + Canal+ Sport , nsport  i to za ile można mieć ? Teraz płacę 130 z HBO , Cinemax , MR , 8xC+ itd. Umowa do końca kwietnia - wypowiedzenie na początku stycznia.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie denerwuje to że jak się chce mieć canal plus vod to trzeba wziąć pakiet z 8C bo z 6 nie dają. Zastanawiam się za pakietem superpremium za 99zl który mi oferują,szkoda tylko że trzeba będzie doliczyć Eleveny i dekoder,wtedy wyjdzie około 112zl a to dla mnie niestety za dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios: Czy P box jest gorszy od wieszającego się Pace? Pytam, bo mogę albo wymienić na nowy Pace i nie brać MR, albo wymienić na P box i dobrać MR...

qlex, ostatnie dobre dekodery  jakie nc+ miała w swojej ofercie to Turbobox (poenkowy) i Mediabox. To co obecnie oferują to badziewie, moi sąsiedzi to mają i strasznie się wkurzają na zawieszki, brak płynności w działaniu, długie wczytywanie info itp.

Ja mam od 6 lat Turboboxa (prawdopodobnie do końca lutego) i nie mogę na niego powiedzieć marnego słowa, nigdy mi się nic z nim nie działo, raz tylko wymieniałem baterie w pilocie, nie bierz tego współczesnego badziewia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliver ja wzialem cos podobnego tylko bardziej zalezalo mi na hbo go a nie cinemaxach wiec pakiet nie nazywa sie superpremium a extra+ z c+ i hbo z hbo go na cala umwe za 20zl/m plus eleveny i dekoder razem wychodzi wlasnie cos kolo 112 w tym mam 8xc+, eleveny na rok za 7,95, extra+, hbo z hbo go na cala umowe i dekoder za 5zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną ofertę do 30 kwietnia tego roku i kilka dni temu ją przedłużyłem. Do tej pory płaciłem 140 zł. razem z dodatkowym kanałem dla dorosłych. Dzwoniłem 4 razy do różnych konsultantów. I u ostatniej dostałem to co chciałem. Najwyższy pakiet Super premium + wraz z MANPACK za 135 zł. ale tylko na 12 miesięcy oraz wymianę dekodera Media Box na WiFi Premium. . Jestem zadowolony bo wypróbuje ten pakiet oraz nowy dekoder a za 6 miesięcy mogę znowu negocjować albo przejść do CP. 

 

Z pakietami nc+, co też warto tutaj napisać jest tak (na przykładzie własnym i obserwacji tutaj), że ludzie ze średnimi pakietami często muszą dopłacić 10-20 PLN więcej za to co już mieli, a ci z najwyższymi w okolicach 140 PLN dostają ofertę przedłużenia na analogicznych warunkach. Kruczek jest tylko jeden, że temu ze 140 PLN bardzo trudno zejść na 100 PLN, gdyby chciał coś mniej - po prostu nie ma dla niego ofert ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios: Czy P box jest gorszy od wieszającego się Pace? Pytam, bo mogę albo wymienić na nowy Pace i nie brać MR, albo wymienić na P box i dobrać MR...

Kolego nie ufaj zbytnio w opinie,bo może być nie tak jak piszą pesymiści.Ile złych opinii pisano o Pace.Ja go mam chyba 5 lat /Węgierski /i może zawiesił się kilka razy.Dysk zapełniony 95% a nagrywa bez problemu.Ale to staruszek bez dostępu do różnych usług więc przy ewentualnym przedłużeniu umowy /do 30.04. 2016 /wymienię go na chyba na Pboxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...