Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Że ceny poszły w górę chcę narazie wziąć sam extra+ , czy w czasie umowy można dobrać paczkę C+ i ile ona wtedy kosztuje ?  

Tu masz odpowiedż https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-promocje-cennik-opcji-canal-hbo-itp/page-15 @eljotnes najtaniej na dzień dzisiejszy to 44.90 zł ale trudno dostać w tej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki tajemniczy wczoraj pisał np. w tym wątku https://forum.satkurier.pl/topic/13696-dekoder-evobox-pvr/page-26?do=findComment&comment=1088021 sprawdż opis @mxv1 co prawda dopisał resztę C+ które dostał po 11 maja  ale jest jedną z dwóch osób które dostały tak bogaty pakiet w tak niskiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@czerstwy ja jestem bardziej ciekaw jaką ofertę @rmvx1 teraz dostanie bo kończy mu się umowa i albo będzie płacił więcej o wiele jak chce mieć to co ma albo..... przywita słoneczko ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może już gdzieś było, ale posty teraz lecą z większą intensywnością coś.

 

Czy jest różnica czy przedłużę umowę w styczniu czy w lutym ? Umowa obecna kończy się 31 stycznia (niedziela). Jak to wygląda z płatnościami ? Ile zapłacę 18 lutego, jeżeli hipotetycznie dobieram ofertę droższą ? (mniej czy więcej ? )

 

Źle się stało, że znalazłem to forum. Mogłem żyć w błogiej nieświadomości bycia dymanym przez konsultantki. Dalej nie ma dla mnie Extra 6C+ za 69,90, jedynie co to start, a comfort i extra za 74,90 i już lepiej ma nie być.

 

Co do Eleven pewnie błąd, ale najpierw słyszałem, że ma być do końca miesiąca.. Drugi konsul zadzwonił w tym samym dniu korygując, że promocja jest do wczoraj.

 

Gdyby tvn player i eleven były obsługiwane przez chromecasta ułatwiłoby mi to wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy ja jestem bardziej ciekaw jaką ofertę @rmvx1 teraz dostanie bo kończy mu się umowa i albo będzie płacił więcej o wiele jak chce mieć to co ma albo..... przywita słoneczko ;)

Obstawiam że nie będzie tak atrakcyjna jak do tej pory :lol2: Nie to żebym nagle zaufał  konsultantom ale podobno to co dostałem to jest absolutny max jeśli chodzi o ten pakiet i cenę@Asansiasz jak umowę masz do końca stycznia to 18 lutego to jedynie możesz jedynie brać ofertę dla nowych.Mało tego jeszcze zapłacisz karę jak nie zwrócisz sprzętu w terminie 14 dni po zakończeniu umowy.Od dzisiaj masz nowe warunki na opcję Eleven było info w innych wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze o wskazówki raz jeszcze:

 

Obecnie:

 

Extra +

Canal+ VOD

Cinemax

Premium film + sport

Multi +

History HD

 

wszystko za cene 61 zł

 

Teraz przy przedłuzeniu umowy propozycja 99 zł przy takim zestawie lub 79 przy rezygnacji z 2 Canal +, VOD i Cinemax

 

1. Ponownie zwracam sie z pytaniem - jak cena jest możliwa do utargowania by zostało to co jest ?

 

2. Czy złożenie wypowiedzenia coś pomoże? mam jeszcze trzy dni żeby ewentualnie złożyć wypowiedzenie. 

Wiec proszę Was bardzo o wskazówki, bo musze się decydować.

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie:

Do opcji Superpremium(8 C+)dorzucają dodatkowe bonusy?Mam sporo tego za free.History,Sundance,multiroom premium 12 mcy bez oplat.Srednio 93 zł.Co można by ugrac?.Wypowiedzenie zlozone.Na razie cisza.wczesniej propozycja Superpremium za 99.90.Umowa do końca marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po telefonie na 224413103 i chwili rozmowy pani widziała że jestem zorientowany w ofertach  zaproponowałem Extra 6xC+ za 59,90zł, po konsultacji z przełożonym  :mrgreen: 64,90zł- do tego MR na camelach 0zł pace o raz wifiszrot 0zł, do tego mogę man pack za 10zł lub History 6m 0zł potem 1,99zł, Adventure 1,99zł i H2 za 1,99zł , bo akurat te mnie interesowały. Co myślicie? napewno zależy mi na całej podstawie i 6c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że nie będzie tak atrakcyjna jak do tej pory :lol2: Nie to żebym nagle zaufał  konsultantom ale podobno to co dostałem to jest absolutny max jeśli chodzi o ten pakiet i cenę@Asansiasz jak umowę masz do końca stycznia to 18 lutego to jedynie możesz jedynie brać ofertę dla nowych.Mało tego jeszcze zapłacisz karę jak nie zwrócisz sprzętu w terminie 14 dni po zakończeniu umowy.Od dzisiaj masz nowe warunki na opcję Eleven było info w innych wątkach.

 

18 lutego mam po prostu termin płatności, sry myślałem, że jest taki sam dla wszystkich. Było coś mówione, że jak 1 lutego przedłuży się umowę to się nie płaci za luty, ale nie chce mi się w to wierzyć za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po telefonie na 224413103 i chwili rozmowy pani widziała że jestem zorientowany w ofertach  zaproponowałem Extra 6xC+ za 59,90zł, po konsultacji z przełożonym  :mrgreen: 64,90zł- do tego MR na camelach 0zł pace o raz wifiszrot 0zł, do tego mogę man pack za 10zł lub History 6m 0zł potem 1,99zł, Adventure 1,99zł i H2 za 1,99zł , bo akurat te mnie interesowały. Co myślicie? napewno zależy mi na całej podstawie i 6c+

Pewny jesteś że to Extra+6C+ za 64.90 zł?Jak tak oferta zdecydowanie do zaakceptowania.A i na jaki okres ta umowa?@Asansiasz a za co chcesz płacić w Lutym jak twierdzisz że umowa się kończy w styczniu?Tak termin płatności to 18 dzień miesiąca.Negocjować możesz do chwili zdania sprzętu czyli 14 dni po zakończeniu umowy.Sam przedłużałem ok.rok temu w ten sposób i luty miałem za free.Teraz niby wymyślają jakieś śmieszne 20 zł za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas od początku rozmowy rozmawialiśmy o Extra i 6C+ zaznaczyłem że to minimum, ona proponowała 69,90zł ja dyszkę mniej i po naradzie staneliśmy po środku, umowa oczywiście 24m, dlatego takie długie umowy wg niej bo zawsze prawa do lig piłkarskich kupowali na 12m a teraz na 36m mają. Coś mnie korci aby poczekać do 1.02 na wyłączenie  :twisted:

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Camela ale w Wifi Premiumboxie i jak na razie nic nie wspominają o wymianie.Ja miałem tak jak chcę ofertę od 1 lutego to uruchamiają od razu i tracę 14 dni na odstąpienie od umowy.Wybrałem 1 marca z tymi 14 dniami zabezpieczenia.Luty ze starą ofertą i ceną.@focus1224 Bingo Panie trafiłeś.Mało tego były inne reklamacje i ich błędy.W ramach ugody sami zadzwonili i dali mi kilka wariantów ugody ze mną.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc, jeżeli umowa kończy się w styczniu, a przedłuży się w okresie zdania sprzętu to płaci się jedynie 20 zł za sprzęt ? To czemu każdy tak nie robi ? Takim sposobem mają miesiąc w płatnościach do tyłu, nie rozumiem tego jak oni to księgują.

 

@Marcin80, czy Ty miałeś dotychczas superpremium za 64,90 stałej ceny + MR czy coś mi się myli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu telefonach z nr 222757890 w końcu odebrałem i otrzymałem propozycję od 1.05 to co mam bez paczki filmox /

Najem ultraBOX+
Multi+
EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
Cinemax
Filmbox
HBO
Adventure TV HD
Eleven Sports  

za 107,85.Umowa do 30.04.2016 nie wysyłałem jak na razie wymówienia a płacę 97,85.Czyli dycha więcej za mniej o paczkę FilmBox z 8xC+.Za wymianę Pace na WiFi Premium+ 5 zł.Czekam na dalszy rozwój sytuacji i co można ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc, jeżeli umowa kończy się w styczniu, a przedłuży się w okresie zdania sprzętu to płaci się jedynie 20 zł za sprzęt ? To czemu każdy tak nie robi ? Takim sposobem mają miesiąc w płatnościach do tyłu, nie rozumiem tego jak oni to księgują.

 

@Marcin80, czy Ty miałeś dotychczas superpremium za 64,90 stałej ceny + MR czy coś mi się myli ?

Dokładnie dzisiejszy superpremium w stałej cenie 64,90zł, to co w podpisie. Człowiek niewiedzieć czemu bronił się przed długimi umowami a wtedy to wyszłoby na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Człowiek niewiedzieć czemu bronił się przed długimi umowami a wtedy to wyszłoby na dobre

Od początku jak jestem na forum pisałem że dłuższe umowy przy dobrej ofercie warto brać :cool:

Niektórzy twierdzili że im szybciej się kończy to szybciej się negocjuje więc do nich mam jedną myśl : "negocjuj" ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...