Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjąłem taką ofertę:

umowa 24m

Extra+ 6xC+ za 69,90 zł

do tego kilka dodatkowych kanałów (11, History i H2 itp.) w standardowych raczej cenach, z możliwością wyłączenia w dowolnym momencie

jakiś wi-fi premium box plus drugi dekoder za 5 zł przez pierwszy i 15 zł za drugi rok, a do tego 49 zł aktywacji

Do tej pory miałem łamańca za 53 zł średnio, nie miałem nigdy multiroomu

Ceny poszły ostro w górę, gdyby nie ojczulek, który dostanie drugi dekoder za dokładanie się do abo, to zrezygnowałbym z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wilos, dnia 17 Gru 2015 - 09:32, napisał:

Napóżniej w lutym (miesięczny okres) - nic się nie zmieniło w tej kwesii.

Nie zmieniło się nic, nadal obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia (miesięczny okres)

Edytowane przez Dariusz1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się nadal zastanawiam, codziennie jakiś telefon (mam extra+ C+ HBO Cinemax za 89,90zł)

ciągle oferowane 99,90zł Superpremium z 8C+ (z 6C+ 94,90zł) 24m

dziś się zastanawiam  nad Comfort+ z HBO 15 mies za 59,90zł

sport mnie nie interesuje, tracę tylko filmy z kanałów C+, a czasem co 2m włączę sobie Cinemax dodatkowo

kusi krótsza umowa, 600zł różnicy od Superpremium przy 15mies :-) i krótsza umowa

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, jak wy kupujecie te oferty. Większość przyznaje, że podwyżka 30-50% to granda, a potem aneksuje, bo się podzieli kosztami z tatą, kumplem, albo 10 piw nie kupi.

W ten sposób NC+ tylko utwierdza się w przekonaniu, że wyższe ceny to był krok w dobrym kierunku.

Tą metodą po dwóch latach (bo przecież wszyscy zawierają cyrograf na 24 m-ce) okaże się, że znowu jest 30% drożej, bo "przez dwa lata to musiało zdrożeć" i historia się powtórzy.


dzisiaj kolejny telefon  Extra+6C na 24 miesiące 69.90zł ,podobno juz lepszych ofert nie bedzie ,wziął bym jak by nie to ze za dekoder 5zł za miesiac jeszcze placic ,prawda to ze zdyskiem  dekoder zawsze był płatny?

Nieprawda. Kiedyś (za czasów N) dekoder PVR (ten najsłabszy) można było mieć bez dodatkowych opłat. Pojawiały się wtedy, gdy przy aneksowaniu zażyczyłeś sobie Turbo, Mediaboxa albo terez WifiPremium Boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi ktorzy wysylaja wypowiedzenie i "negocjuja" nowa umowe jest garstka. Wiekszosc abonentow nie podejmuje nawet takich dzialan. Wiec co za roznica dla nc+ ze kilka osob z forum przyjmie "gorsza" oferte ? To i tak promil w skali ewentualnych przedluzen. Kto ma zrezygnowac to i tak zrezygnuje. 

 

PS: Mam jeszcze 4 miesiace do konca umowy dzis wymienilem Sagemcoma na WiFiPremium Boxa za 30 zl aktywacji oplata za dekoder 10 zl miesiecznie wedlug regulaminu jaki dostalem. Oprocz tego mam Pace PVR 0 zl . (taka infromacja jakby kogos interesowalo). 

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś przedłużyłem umowę z nc+.

Umowa na 15 miesięcy, abonament 54,90 zł, Extra+, multiroom za free, dwa dekodery za free (najem). Czyli to co chciałem.

Obecnie posiadam jeszcze netVOD. 

Czy po przedłużeniu umowy to netVOD będę musiał zamówić ponownie?

Co mogę oglądać gdy w ICA widnieje:

- netVOD+ konto podstawowe
- netVOD+ Multi+
- netVOD+ konto dodatkowe
?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prwsk superpremium z samym C+ za 99zł?  chyba jakieś jaja se robią należało pogonić konsultanta. Widzę polityka dla starych abonentów bez zmian, dać super ofertę za wyższą cenę i z gorszym pakietem. Za 99zł mogę co najwyżej zrezygnować z 2x c+sport, reszta ma być, 6c+,HBO, Cinemax i filmbox, wprawdzie psińco tam leci, ale pewne zasady obowiązują.

Ps. Jaka jest cena kanału Adventure? widzę go tylko w ofercie man pack?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Mam jeszcze 4 miesiace do konca umowy dzis wymienilem Sagemcoma na WiFiPremium Boxa za 30 zl aktywacji oplata za dekoder 10 zl miesiecznie wedlug regulaminu jaki dostalem. Oprocz tego mam Pace PVR 0 zl . (taka infromacja jakby kogos interesowalo).

Z tym dekoderem to poważnie? Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kolejny telefon  Extra+6C na 24 miesiące 69.90zł ,podobno juz lepszych ofert nie bedzie ,wziął bym jak by nie to ze za dekoder 5zł za miesiac jeszcze placic ,prawda to ze zdyskiem  dekoder zawsze był płatny?

 Ja, nigdy nie płaciłem za dekoder z dyskiem a posiadam go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak wy to robicie że dostajecie takie korzystne oferty :-|:roll: a ja odbieram już 3 telefon i jak grochem o ścianę :evil: słyszę Comfort+6 C+ za 79 zł :/

Może to jest zależne od tego co masz teraz i ile za to płacisz? Ja mam np. pakiet extra z paczką c+ i hbo do tego mr(cameleony)za 79,90 i jak do tej pory wołają sobie tą samą kwotę ale już bez hbo.

 

Dobre? Nie przesadzasz? Dobre to były jak przedłużałem rok temu.

Ja tam nie widzę aby napisał "dobre" tylko korzystne a to już drobna różnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

dziś przedłużyłem umowę z nc+.

Umowa na 15 miesięcy, abonament 54,90 zł, Extra+, multiroom za free, dwa dekodery za free (najem). Czyli to co chciałem.

Obecnie posiadam jeszcze netVOD. 

Czy po przedłużeniu umowy to netVOD będę musiał zamówić ponownie?

Co mogę oglądać gdy w ICA widnieje:

- netVOD+ konto podstawowe
- netVOD+ Multi+
- netVOD+ konto dodatkowe
?

 

drogawo troche ale nad tym czuwają moderatorzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

dziś przedłużyłem umowę z nc+.

Umowa na 15 miesięcy, abonament 54,90 zł, Extra+, multiroom za free, dwa dekodery za free (najem). Czyli to co chciałem.

Obecnie posiadam jeszcze netVOD. 

Czy po przedłużeniu umowy to netVOD będę musiał zamówić ponownie?

Co mogę oglądać gdy w ICA widnieje:

- netVOD+ konto podstawowe
- netVOD+ Multi+
- netVOD+ konto dodatkowe
?

 

A Ty wiesz co przedłużyłeś czy udajesz że wiesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dekoderem to poważnie?

Tak. Nie ma powodu by sciemniac. Pani w punkcie sprawdzila czy moge wymienic sagemcoma i okazalo sie ze w systemie sa 3 promocje jedna 199zl aktywacja 0zl uzytkowanie, oferta z aktywacja 79zl 10 zl miesiecznie oraz 30 zl aktywacja i 10 zl miesiecznie. Na pytanie czym sie to rozni powiedziala ze niczym. Punkt nc+ ma wieksze prowizje jesli wcisnie klientowi drozsza wersje :) (Nadmienie ze jestem tam czestym klientem - sklep z akcesoriami tv/sat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcoma, jak rozumiem, miałeś jako dekoder do MR? Pytam bo dzwoniłem na partyline ale tam o wymianie dekodera do multiroomu na wersję z dyskiem oczywiście nie ma.

Tak Sagemcoma dostalem kilka miesiecy temu gratis kurierem jak padla mi moja Ariva Combo HD. (bylem przymuszony brakiem sprzetu w danej chwili)

Sam sie zdziwiłem. Na partyline pytalem o wymiane na zwyklego wifiboxa powiedzieli mi 99 zl aktywacja ale odrazu o przedluzeniu umowy zaczeli gadke. Napisalem meila z prosba o szczegolwe warianty cenowe to mnie zbyli zebym zapytal w punkcie nc+. Poszedlem wiec zapytac czy opcja wymiany sagemcoma na wifiboxa istnieje, ewentualnie na wifipremium boxa. Okazalo sie, ze mozliwosc jest. Warunki takie jak przedstawilem wyzej. 

 

Prosze zwrócić uwage ze na stanie mam teraz dwa dekodery z dyskiem Pace i WifiPremium.

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...