Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie dostał tej opcji na całą umowę.Chyba że konsul popełnił błąd.

 

Opcja HBO Go jest na cały okres umowy, jak ktoś potrzebuje to mogę zrobić screna z oferty przesłanej na maila.

Mogłem mieć opcję HBO na cały okres umowy za 0 zł ale wtedy abonament wynosi 79,90 zł

Bardziej się opłaca wziąć HBO 6m za 0 zł gdyż wówczas średnia wyjdzie 72,40 zł bo będę sobie wpłacał 59,90 zł + 12,50 zł = 72,40 zł

Jak dla mnie oferta korzystna bo płaciłem w łamańcu 69,94 zł a teraz za 2,46 zł więcej mam dodatkowo HBO GO, NC+GO oraz History HD :brawo:

 

Powodzenia w negocjacjach dla pozostałych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam: Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów,

plus to:

HBO 0 zł 6m dla Abonentów,

History HD 0 zł dla Abonentów,

nc+goTV

HBO GO 0 zł dla Abonentów,

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Podczas negocjacji bardzo mi pomogły oferty które otrzymali forumowicze były one moja kartą przetargową, niby na początku nic więcej nie może dać a po kilku konsultacjach nagle znalazły się "prezenty" jak to nazwał konsultant :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor ;) Potwierdza się jedna rzecz, że konsultanci kłamią. Kiedy ja zapytałem o możliwość włączenia mi HBO GO na te 6 promocyjnych miesięcy HBO, konsul powiedział, że jest tylko mozliwość właczenia jesli bede posiadał HBO na cały okres umowy. Jak widać warto sie targować do końca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w twoja oferte nie wierze. Nierealne jest otrzymać HBO na 6 miesięcy i HBO GO na cała umowę.

HBO GO bedzie miał przez 6m. tyle co paczkę HBO.... Jeśli będzie chciał mieć na całą umowę, to będzie musiał wykupić paczkę HBO po 6m. Warunkiem jest,aby mieć HBO GO, musi być aktywna paczka HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w twoja oferte nie wierze. Nierealne jest otrzymać HBO na 6 miesięcy i HBO GO na cała umowę.

 

A czemu miałbym kłamać, co by mi to dało ?

Proszę bardzo dowód niedowiarku :D

http://zapodaj.net/a8e1dd8d35841.jpg.html

Poprzednicy maja racje. Warunkiem posiadania na cała umowę hbo go jest posiadanie na następne pół roku pełnej paczki hbo. To ze dostałeś nie znaczy zebedziesz miał na stałe bo w regulaminie jest ten warunek utrzymania hbo i wtedy przysługuje za 0 zł hbo go. Tłumaczył mi to konsul. Apropo do 79,9 można dodatkowo wyrwać paczkę seriale+ Za 0 warta wg nc 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w twoja oferte nie wierze. Nierealne jest otrzymać HBO na 6 miesięcy i HBO GO na cała umowę.

 

A czemu miałbym kłamać, co by mi to dało ?

Proszę bardzo dowód niedowiarku :D

http://zapodaj.net/a8e1dd8d35841.jpg.html

Poprzednicy maja racje. Warunkiem posiadania na cała umowę hbo go jest posiadanie na następne pół roku pełnej paczki hbo. To ze dostałeś nie znaczy zebedziesz miał na stałe bo w regulaminie jest ten warunek utrzymania hbo i wtedy przysługuje za 0 zł hbo go. Tłumaczył mi to konsul. Apropo do 79,9 można dodatkowo wyrwać paczkę seriale+ Za 0 warta wg nc 30 zł

 

Czy ja gdzieś napisałem, że chce mieć HBO tylko przez pół roku ?

Wole płacić 72,40 zł niż 79,00 zł a jeżeli ktoś chce oglądać jeszcze seriale to jego sprawa i może sobie je negocjować w tej cenie.

Każdy dobiera sobie dodatki według własnych upodobań jedni wolą Cinemaxy inni HBO GO a jeszcze inni "fikołki" i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj drugi tel z numeru 22 3346180 z ofertą:

6xCanal+ Extra za 59zł.

Odrzuciłem nie wnikając w szczegóły, gdyż umowa do końca sierpnia a wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

Obecnie Comfort + Extra + Multi+ Premium Sport i najem Pace PVR za 44,90.

 

Jak widać co raz częściej pojawiają się oferty za 59zł, jednak dla części abonentów w dalszym ciągu jest to podwyżka. :?

 

Czy jest jakiś sensowny dekoder z nagrywarką, lepszy od Pace PVR, o który warto powalczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem właśnie

Extra+ z CANAL+ 79,90zł 12m dla Abonentów,

Filmbox 0 zł dla Abonentów,

HBO 0 zł 6m dla Abonentów,

Multiroom Standard

C+ 0zł 0zł dla Abonentów,

Sundance HD 0 zł dla Abonentów,

nc+goTV HBO GO 0 zł dla Abonentów

 

Widzę że nie chcieli dać HBO na cały okres umowy za free, czy to przez ilość opcji dodatkowych ?

Nie wiem. Powiedział, że tylko tyle może mi dać. Nie miałem za bardzo czasu rozmawiać więc się zgodziłem. Ja i tak niewiele oglądam, a dla żony i multiroomu starczy pół roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowe na 12 miesięcy i otrzymałem za 59.90

Extra+ 6C+

cinemaxy

History HD

HBO 6m

Redlight 6m

 

 

Heh, z ciekawości zadzwoniłem mówiąc, że chce taką ofertę, na co pan powiedział, że nie ma takich ofert, a jakby takie były to sam by ją wziął (ściemniacz jeden ;) ).

Twardo obstają za tym, żebym został przy tym co mam, najlepiej za te 109zł, a coś mi jeszcze dołożą za free. Odmówiłem i nie ma opcji bym się zgodził na to co mam teraz, co panu powiedziałem. Prędzej zrezygnuję całkowicie i wezmę na nowo sam pakiet Comfort z C+ i na tym się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obecnie posiadam:

Extra+ za 49,90zł

HBO za 20,00zł (opcja na 3m 0zł na 3m po 20zł)

Cinemax za 9,90zł (opcja na 9m)

Filmbox za 4,90zł (opcja na 9m)

Multiroom Standard za 10,00zł

Razem: 94,70

 

Konsultantka telefoniczna proponuje mi ofertę za 74,90 i za 94,90 zł, która jest dobra?

74,90zł - Extra+ / HBO i Cinemax (6m 0zł, kanały przez całą umowę)

94,90zł - Extra+ / HBO i Cinemax (6m 0zł, kanały przez całą umowę) / Canal+ 6 kanałów

Dodatkowo mogę do oferty dobrać multiroom standard za dodatkowe 10zł (aktywacja 49zł) oraz pakiet kanałów Filmbox za 4,90zł

 

Czy opłaca się brać C+6 kanałów, nigdy ich je nie miałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj dzwonili ale z duk warszawskiego 224627147 ale oferta W kółko ta sam cczyli ekstra z canalplus 6 za 59,90 zł plus cinemax na 12 m za 0zł lub 8 canalpus z cinemax. Konsultant bajerował mnie , że takie oferty będą tyko do końca czerwca t znaczy ,że te gratsy tylko do końca czerwca lub to iż w lipcu będą jeszcze lepsze. To by znaczyło chce mnie aktualnie naciągnoć na gorszą ofertę.Mam jeszcze czas umowę mam do 31 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...