Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mxv1

Za tą cenę możesz ugrać np, to co ja

mam czyli:

Comfort+Extra+Multi+ Premium

Film + 3xHBO + Redlight HD + Canal

+VOD

A od 11.05.2015 będę miał

Comfort + Extra + Multi + 8xCanal

+ Canal+Vod + 3xHBO + Redlight HD

 

A powiedz mi na ile masz umowe i czy mając tylko comfort+extra+multi dadzą mi Canal+ bądź HBO nie majac wczesniej tych kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+

MULTIROOM STD

HBO

MULTI+

EXTRA+

PREMIUM SPORT & FILM

CANAL + VOD

 

do tego PVR PACE i PVR PHILIPS

 

jaka oferta jest minimum analogiczna i o co można walczyć - tak dodatkowo :)

 

ile za taki pakiet "wyrywacie" w tej kolejnej edycji "wysyłam wypowiedzenie aby mieć lepsze warunki"

edycja co każda umowa :)

Ok. 60 + 20 za drugi PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mxv1
Za tą cenę możesz ugrać np, to co ja

mam czyli:

Comfort+Extra+Multi+ Premium

Film + 3xHBO + Redlight HD + Canal

+VOD

A od 11.05.2015 będę miał

Comfort + Extra + Multi + 8xCanal

+ Canal+Vod + 3xHBO + Redlight HD

 

A powiedz mi na ile masz umowe i czy mając tylko comfort+extra+multi dadzą mi Canal+ bądź HBO nie majac wczesniej tych kanałów

 

@ashes

Umowa na 15-msc , wcześniej płaciłem 49zł miałem Comfort+Multi+Exta+ Canal+Family+Canal+Family2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca czerwca, sam dzwonile do DUK

Comf+

Ex+

6xc+

3xhbo

redlight

cinemax

filmbox

nc+go tv

mr st

wszystko za 99zl.

Oferta fajna ale chcialbym w tej cenie miec nowy mr na 6 tv ( mam duzo pokojow w domu :D )

Co sadzicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celować to sobie może. Jeśli płaci teraz duzo to nigdy nie dostanie takiej ceny.

@amarok4. Napiszę Ci realną cenę jaką możesz NAJSZYBCIEJ dostać za to. 79,90.MR od ITI nie jest darmowy. Zapomnij o MR na 6 tv. Chyba, że stać Cię na aktywację dekoderów dodatkowych sztuk 4 prawie 200, bo jeden dostaniesz za free. Do tego opłata miesięczna za MR ok. 5 dyszek. Wymiana Pejsa na P.box pewnie też nie będzie darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celować to sobie może. Jeśli płaci teraz duzo to nigdy nie dostanie takiej ceny.

 

Nie generalizuj. Ja np startowałem z fakturą na 91.90 zł.

I co z tego że startowałeś?Oferty są przygotowywane indywidualne pod abonenta jeden to dostanie a 5 innych nie.Ja przedłużałem umowę już po zakończeniu poprzedniej i max co dostałem to mam w opisie o innych konsule nawet nie chcieli słyszeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty ofertami, ale skąd możesz wiedzieć czy wykorzystałeś w pełni swoje szanse. Jesteś usatysfakcjonowany to dobrze, ale nie wmawiaj innym, że się nie da, bo tego nie jesteś pewien. Dużo zależy również od nas i naszych umiejętności negocjacyjnych. Poza tym znasz wszystkie szablony ofert? Może akurat te najpopularniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blade1230. No właśnie. .... nie generalizuj.... Nie jednemu nawet 10 zl. nie udało się ugrać. To, że miałeś, powiedzmy szczęścia trochę, to nie znaczy, że ktoś inny będzie miał. Oczywiście nadzieję możesz robić, że ktoś prawie za free dostanie ofertę. Płacz się zacznie tego kogoś jak się uprze na taką cenę jak mu powiesz, a obudzi się z reką w nocniku. Lepiej nie nastawiać tak kogoś, tylko podać realną przyblizoną cenę. Jeśli się uda za jeszcze mniej to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty ofertami, ale skąd możesz wiedzieć czy wykorzystałeś w pełni swoje szanse. Jesteś usatysfakcjonowany to dobrze, ale nie wmawiaj innym, że się nie da, bo tego nie jesteś pewien. Dużo zależy również od nas i naszych umiejętności negocjacyjnych. Poza tym znasz wszystkie szablony ofert? Może akurat te najpopularniejsze.
Tak się składa że jestem codziennie w tym wątku i większość ofert zapewne znam.Negocjowałem kilka miesięcy mało tego nie zdołali mnie przekonać w trakcie umowy.Nawet po niej pomimo że mogłem zrezygnować to tylko poszli na jedno nie duże ustępstwo opcja dodatkowa na 6 miesięcy.Kolejny przykład to dekoder Mediabox nie chcieli dać i nie ważne czy była to rozmowa z 1 konsulem czy z 10 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem drugi raz pod numer 12 294 78 79 I konsultantka powiedziała mi żebym poczekał do przełomu czerwca i lipca w tedy będą dla mnie lepsze oferty i rabaty. Jednak kobiety są lepszymi konsultantkami niż faceci , którzy zawszę chcą wprowadzić cię na minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umowę mam do końca lipca, wypowiedzenie zarejestrowane i po jednym kontakcie z ofertą 99,9 za comfort+,extra+,multi+,6xC+,MR, HBO,PACE +SAGEMCOM teraz cisza ale ostatnio konsultant powiedział, że może lepsza oferta będzie czerwiec-lipiec. Mam pytanie czy jest sens wyłączyć HBO na koniec maja po minimalnym okresie 6mies. żeby coś zeszli z ceny? Miałem HBO przez 9 mies. za darmo i później włączyłem za 20 zł. Chcę zejść do max 79 za to co mam z HBO na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...