Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy ktoś próbować przedłużyć z wymiana dekodera pace na jeden z tych nowych ADB? Chciałem aktywować multiroom i obecnie nie mam takiej możliwości na PACE, a za wymianę samego dekodera bez przedłużania umowy chcą 199 zł. Dziś telefon, i przy złożonym wypowiedzeniu, chcą za ten ADB 99 zł aktywacja lub 5 zł/mc, za multiroom zaproponowali 4 mce za 0 zł, później 10 zł i drugi dekoder 49 zł. Pozostała oferta słaba 79,90 zł za Comfort, Multi i Extra, 6x C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba aktywacja 99 + 5zł/m. dzierżawa, a nie albo. Niestety przy przejściu ze sprzętu Cyfry tak jest. Opłaty miesiecznej za MR też nie przeskoczysz. Aktywacja dekodera dodatkowego jednak powinna być za free. Tak oferta słaba. To co Ci proponowali to można wziąć wliczając MR za max 65...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłuzona umowa. Poprzednia do 31.07. 2015r Myślę , że warunki BARDZO DOBRE

Szanowni Państwo,

 

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

0

Okres oznaczony umowy 15 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-06-2015

Koniec okresu oznaczonego 31-08-2016

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

Nazwa usługi / oferty Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

HBO 25 zł HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport &Film 69 zł Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

NETVOD+ KONTO PODST 1,99 zł nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

5x0 zł 10x79,90 średnia 53 , z groszami!. Dzięki za POMOC boogiman86 i reszcie na forum Pozdrawiam!

 

No Chance na PW nie odpiszę za mało mam postów! Zadzwoniła rano Pani i spytala co może zaproponować bym pozostał. Powiedziałem , że chcę to co miałem dotychczas 5x0zł 10x79.90zł . Pani odpowiedziała , że jak będzie taka oferta to zadzwoni i zadzwoniła. Kolego i to tyle Pani rzeczowa i konkretnie mówiąca. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba aktywacja 99 + 5zł/m. dzierżawa, a nie albo. Niestety przy przejściu ze sprzętu Cyfry tak jest. Opłaty miesiecznej za MR też nie przeskoczysz. Aktywacja dekodera dodatkowego jednak powinna być za free. Tak oferta słaba. To co Ci proponowali to można wziąć wliczając MR za max 65...

wiesz co, na 99% mówił "lub", być może się przejęzyczył. Czyli ogólnie słabo, nowi abonenci dostają dekoder za 0 zł i MR na 12 mcy za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po negocjacjach dostałem taką oferte:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,9

Okres oznaczony umowy 15 mies

Nazwa usługi / oferty Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

HBO 25 zł HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport &Film 69 zł Premium Sport&Film 40 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zł CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

VOD+ SERIALE+ 30 zł VOD+ Seriale+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Dodatkowo MR Premium 6 miesięcy gratis, 9 miesięcy 20 zł.

Do tej pory płaciłem 109,90 zł.

Warto taką ofertę zaakceptować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miałem dziś tel z cyfry odnośnie umowy która mi się kończy w sierpniu.

 

Dostałem takie warunki:

 

- Umowa na 24 miesiące

- pakiet COMFORT+EXTRA+

- Multi+

- MR Standard

- Premium Sport &Film na 2 miesiące gratis

- History HD_H2

- Adventure TV HD

- SunDance HD

- najem dekodera ultraBox+ (obecnie mam od nich dekoder PACE 500GB i mam go dalej używać)

 

Koszt 59,88 PLN.

 

Proszę o informację czy to dobra oferta bądź ile max można za to zapłacić bądź co można mieć za tą kwotę.

 

Dekoder ultraBox+ to dekoder PACE 500GB? Pytam, bo wolę się upewnić żebym nie musiał PACE oddawać a dadzą mi jakiś inny syf.

 

z góry wielki dzięki za informację.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po negocjacjach dostałem taką oferte:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,9

Okres oznaczony umowy 15 mies

Nazwa usługi / oferty Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

HBO 25 zł HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport &Film 69 zł Premium Sport&Film 40 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zł CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

VOD+ SERIALE+ 30 zł VOD+ Seriale+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Dodatkowo MR Premium 6 miesięcy gratis, 11 miesięcy 20 zł.

Do tej pory płaciłem 109,90 zł.

Warto taką ofertę zaakceptować?

Można to samo dostać z łamańcem, pierwsze 5 miesięcy 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miałem dziś tel z cyfry odnośnie umowy która mi się kończy w sierpniu.

 

Dostałem takie warunki:

 

- Umowa na 24 miesiące

- pakiet COMFORT+EXTRA+

- Multi+

- MR Standard

- Premium Sport &Film na 2 miesiące gratis

- History HD_H2

- Adventure TV HD

- SunDance HD

- najem dekodera ultraBox+ (obecnie mam od nich dekoder PACE 500GB i mam go dalej używać)

 

Koszt 59,88 PLN.

 

Proszę o informację czy to dobra oferta bądź ile max można za to zapłacić bądź co można mieć za tą kwotę.

 

Dekoder ultraBox+ to dekoder PACE 500GB? Pytam, bo wolę się upewnić żebym nie musiał PACE oddawać a dadzą mi jakiś inny syf.

 

z góry wielki dzięki za informację.

pozdrawiam

Oferta do bani i proponuje sprawdzić z jakim operatorem masz umowę bo na pewno nie jest to Cyfra. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to samo dostać z łamańcem, pierwsze 5 miesięcy 0 zł.

Czyli można spróbować coś jeszcze utargować :D

Czy ktoś może juz przerabiał odrzucenie oferty z maila? Jak odrzucę tą ofertę musze znowu złożyć wypowiedzenie, bo żeby mi to przysłali musiałem je wycofać telefonicznie. Ciekawe czy nie zaznaczą sobie w systemie, że z nimi pogrywam. Umowę mam do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to samo dostać z łamańcem, pierwsze 5 miesięcy 0 zł.

Czyli można spróbować coś jeszcze utargować :D

Czy ktoś może juz przerabiał odrzucenie oferty z maila? Jak odrzucę tą ofertę musze znowu złożyć wypowiedzenie, bo żeby mi to przysłali musiałem je wycofać telefonicznie. Ciekawe czy nie zaznaczą sobie w systemie, że z nimi pogrywam. Umowę mam do końca czerwca.

Musisz składać wypowiedzenie ponownie. Nie zaznaczają takich rzeczy, ale będziesz musiał od nowa zacząć negocjacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wynegocjowałem za 59,90 zł dzwonili z DUK Kraków zgodziłem się na taką cenę umowa 24 mieś wypowiedzenie wysłane.

Umowę miałem do sierpnia tego roku Full Pakiet

 

Twoja oferta

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Hustler HD

Multi+

EXTRA+

Premium Sport

Premium Film

Najem ultraBOX+

History HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona

 

15 miesięcy - 5x0 i 10x 79,90

HBO GRATIS NA 15 MIESIĘCY

PACZKA CANAL+ NA 15 MIESIĘCY

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

 

OFERTA TAKA JAK ROK TEMU , NAJPIERW MÓWILI ŻE NIE MA TAKICH OFERTA ,AŻ MIŁY PAN ZADZWONIŁ I POWIEDZIAŁ ŻE OCZYWIŚCIE JEST

 

WYPOWIEDZENIE WYSŁANE WCZEŚNIEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem teraz drugi telefon z DUK,Pan sie zapytal co może zrobic abym u nich pozostał, obecnie posiadamComfort+,

Extra+, Multi+, C+, za 54 zł odpowiedziałem że to co mam obecnie plus hbo i cienemax za te same pieniadze i umowa 15 miesięcy, konsultant kazał czekac i puścił ich cudowną muzykę gdzie po 5 minutach stwierdził że może mi to dać za 79.90 bądź to co mam za ta sama kwote, co o tym myślicie? Próbowałem ugrac część umowy użytkownika Cyfrek 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...