Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest akcja wciskania dekoderów

Także odniosłem takie wrażenie po rozmowach kiedy konsultanci proponują przedłużenie umowy.

Szkoda że już nie ma MediaBOX+ bo z tego co tu ludzie piszą to był najrozsądniejszy dekoder w NC+. Oczywiście ludzie piszą a co jest w praktyce...kto to wie...

Gdyby dopracowali WiFi Premiumbox+ ...to kto wie...ale nie licząc WiFi to co on ma czego MediaBOX+ nie miał?

(dysk z nagraniami który można odczepić w razie awarii nie tracąc nagrań ale często ludzie krytykują jakość obrazu tego Premium)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@constantine

Droga oferta. Złóż wypowiedzenie jak jeszcze nie złożyłeś i czekaj na lepsze.

Taka oferta jest możliwa nawet za ok. 60-65zł

Wątpie, przy nowej paczce Canal+ to juz nie bedzie osiagalne za taka cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spokojnie dałoby radę nawet trochę taniej. Trzeba trafić na konkretnego konsultanta.

 

Nic byś nie miał taniej. A screena kiedy robiłeś... ?

 

....... Akceptować ?

20zł muszą podobno doliczyć za najem PVR - stąd wyższa cena. Na otarcie łez pojawią mi się 2 dodatkowe kanały Canal+ z nowej oferty.

Nic nie aktywuj. Wypowiedzenie i walcz o tańszą ofertę. 20 dychy i tak Ci doliczą,ale możesz zdać tego Pejsa....

 

@constantine

Droga oferta. Złóż wypowiedzenie jak jeszcze nie złożyłeś i czekaj na lepsze.

Taka oferta jest możliwa nawet za ok. 60-65zł

Wątpie, przy nowej paczce Canal+ to juz nie bedzie osiagalne za taka cene.

A ja nie wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Półtora roku temu przeszedłem z c+ do nc+ i w czerwcu kończy mi się umowa. Aktualnie w pakiecie mam: comfort+extra, 6x c+, mr (w tym 2 dekodery), hbo i płacę średnio 70 pln/msc.

 

Teraz po kilku rozmowach (jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia) konsultanci twierdzą, że nie ma już szans na takie ceny i minimum to 106 pln.

Z tego co przeczytałem na paru ostatnich stronach tego wątku wynika, że nc+ nic się nie uczy i dalej trzeba wysyłać wypowiedzenie żeby dostać "normalną" cenę.

 

Jaka cena była by ok za powyższy pakiet? Teraz zmienia się chyba też ilość kanałów c+, czy to zmienia ceny pakietów?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na extra cenie, aktualna mi odpowiada. Chciałbym jedynie szybko i sprawnie temat załatwić bez dyskusji z pięćdziesięcioma konsultantami :)

Offtopic - Dla porównania jeżeli chodzi o operatorów tel to np. w play zawsze mogłeś pozostać na takich samych warunkach - szkoda że nc+ nie daje takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A play oferuje tv sat?Chcesz szybko załatwić sprawę to idż na 5 minut do APS i złóż wypowiedzenie.Następnie za jakiś czas zadzwoń do DUK i jak potrafisz dobrze negocjować dostaniesz podobna ofertę do innych.Po co mam zostawać jak w Play na tych samych warunkach jak w NC+ dostałem jeszcze bardziej atrakcyjne niż przy poprzedniej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem wypowiedzenie i zadzwonilem pod 122947879 i mając ofertę podstawową i kanały C+pan zaoferował ze dalej mogę płacić 79 i ze obecnie nie da sie nic zmienić. Teraz płace 53 z hakiem więc nie ma szans abym płacił więcej, co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pan kłamie... jak prawie wszyscy co siedzą po drugiej stronie. Mówi to co musi powiedzieć bo a nóż-widelec weźmiesz ofertę droższą :D też płace 53 z groszami , niedawno przedłużyłem a na początku rozmów też proponowali mi 79.90pln mówiąc , że taniej nie dostane mojego pakietu :P Czekaj spokojnie będziesz to miał za 53 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nóż-widelec weźmiesz ofertę droższą

Ciekawym powiedzonkiem jest: a nóż, widelec… no tak, sztućce, prawda? Niestety ktoś się pobawił w zestawienie tych słów, bo brzmi to śmiesznie i zaskakująco. Nie chodzi tu o nóż, który znajdziemy w naszej kuchni, ale o "a nuż mi się udało". Poprawna wersja będzie brzmieć: a nuż, widelec by nas nakryli. Na przykład.

 

Tyle gwoli wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja drogo.... druga propozycja drogo.... :) drugą propozycje mam za 53 pln z HBO na cały okres :)

Powodzenia.

Chyba sobie żartujesz. W jego pierwszej ofercie jest Cinemax. Jak jeszcze poczeka to i Fbox tam się znajdzie z paczką History i Adventure. Druga pozycja standardowa, też nie jest droga. Z czasem i HBO mu dołożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja: Comfort+Multi+Extra+6xCanal+Hbo+Cinemax całość za 79,90zł/mies. umowa na 15 miesięcy.

Druga propozycja: Comfort+Multi+Extra+6xCanal, 5 miesięcy za 0zł później 79,90 umowa na 15 miesięcy.

Umowa do końca czerwca.

 

Drogo , zerknij na sygnaturkę a od 11 maja 8xcanal+ wszystko na całą umowę i stała cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja drogo.... druga propozycja drogo.... :) drugą propozycje mam za 53 pln z HBO na cały okres :)

Powodzenia.

Chyba sobie żartujesz. W jego pierwszej ofercie jest Cinemax. Jak jeszcze poczeka to i Fbox tam się znajdzie z paczką History i Adventure. Druga pozycja standardowa, też nie jest droga. Z czasem i HBO mu dołożą.

cinemax... filmboxy.... w których nic nie ma.... brać kanały tylko po to aby je mieć a nie oglądać??? to się chyba mija z celem.... wszyscy tak się podniecają cinemax.... a co to w ogóle jest ... gdyby to był chociaż kanał premium z nowościami... to inna sprawa.... :lol:

 

To jak oni to daja? Z Duk pan powiedział ze musiala być promocja a teraz nie ma i nie obnizy ani za ta cene nie doda HBO więc lecą w :censored:

Pan powiedział to co chciał abyś usłyszał :).... no to ten nuż - widelec :D spokojnie kolego zejdą z ceny , będziesz zadowolony 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją ofertę wynegocjowałem nie przez DUK który mi nic nie oferował ciekawego a poprzez standardowy numer ze strony nc+

przypominam :

Comfort+

Multi+

Extra+

C+

HBO

MR Standard

Pace PRV

6 X 0 ZŁ 18 X 79,90 średnio wychodzi 60 zł

do tego HBO GO w cenie 5 zł na 6 miesięcy potem albo rezygnacja albo przedłużenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......cinemax... filmboxy.... w których nic nie ma.... brać kanały tylko po to aby je mieć a nie oglądać??? to się chyba mija z celem.... wszyscy tak się podniecają cinemax.... a co to w ogóle jest ... gdyby to był chociaż kanał premium z nowościami... to inna sprawa.... :lol:

 

To dla Ciebie nic tam nie ma na Cinemax. .... a uwierz mi jest dużo. Nie jesteś jedynym abonentem i nie wypowiadaj się za innych. Nowości też są. Co do Fbox. .... to tak. .. słabe kanały, ale jak dostaje się je za free i nie podbijają ceny, to czemu ich nie mieć. Zawsze coś znajdzie się do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża sie koniec kolejnej ... uf od 1998 roku - umowy - muszę się przygotowac do negocjacji :)

aktualnie w cenie 99,99zł :

- mam muliroom z PACE 500GB + Sagem (dwie karty)

PAKIET:

 

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM ULTRABOX+

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

HBO

MULTI+

CINEMAX

PREMIUM SPORT &FILM

EXTRA+

CANAL+ VOD

NAJEM HD MULTIROOM

 

Pytanie czy da się zesćś z ceną do jakiś rozsądnych kwot typu 79/m albo lepiej? Czy mogą mi wymieć samego PACE na cos lepszego (jest coś lepszego) pozostawiając sagecoma z druga kartą, nie mam ochoty ciagać kabli po domu do TV który jest na poddaszu 2 piętra wyzej niż salon z PACE.

Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałbyś trochę, to byś wiedział... Temat wałkowany kolejny raz......... max za ten zestaw kanałów to 79,90 + ewentualna opłata za deka 20 zł/m. Oczywiście oferta z wypowiedzeniem. Chcesz deka wymienić........... to wymienią Ci. Karty pozostaną,ale niestety będziesz kable ciągnął lub kupisz sobie dongle wifi i bezprzewodowo. Oczywiście musisz mieć mocny sygnał z routera wifi. No i aktywacja za głóowny dekoder,ale to może odpuszczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...