Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj takiego smsa:

"Zostan z nc+! Ogladaj 130 kanalow, w tym 40 HD za jedyne 39,90zl! Zadzwon 122947879."

Zadzwoniłem i otrzymałem propozycję nie do odrzucenia czyli universe+, 6xC+,MR,Pace, HBO za "jedyne" 79zł ;)... oferowano mi to już za 59zł ale konsultant nie raczył oddzwonić... Pozostaje czekać... Jeszcze 2 tygodnie do końca umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w tym DKU fajni ludzie pracują, odkręciłem moja rezygnacje i jeszcze 10zł w dół :)

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

FILMBOX 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

REDLIGHT HD 15zł

SunDance HD 2,99zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Redlight HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Sundance HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Najem Box+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Wcześniej CANAL+ PLATINUM z multiroom standard 109zł/ m-c, jeden Box+ wynajem drugi na własność, 2xCameleon

Teraz doszły HBO, Cinemax, Filmbox, Redlight i Sundunce razem 89.90zł/m-c (przed dzisiejszym tel. 99.90)

 

Za-aktywowane, spokój na 15 m-cy. ps. wiem można taniej, ale mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak złoże wypowiedzenie, dostałem ofertę na maila do aktywacji to mam pewność, że zadzwonią do mnie ? (ofertę odrzucę lub się przeterminuje)

Inaczej to ujmując to czy mam szanse na lepszą ofertę niż Comfort+, Extra+ za 54,90 na 15m, którą proponowali. Problem będzie jak mnie oleją....:(

Dostaniesz maila tylko wtedy jak zgodzisz się na warunki przedstawione przez konsula i tylko wtedy jeśli w ten sposób będziesz chciał aneksować...... czyli od razu po kliknięciu akceptacji

 

 

Jestem już skołowany. Czyli mam jednak wypowiadać umowę ? Jak jest z tym okresem wypowiedzenia mam 1 m czy 3 m ? Umowę jak wspominałem mam do końca marca 2015.

Czy na pewno zadzwonią do mnie z DUK, liczę na to. Nie chce sobie strzelać w stopę z tym wypowiedzeniem. Bo nie mam za bardzo innej alternatywy. Po za tym jak sądzę to oni chyba zdają sobie sprawę, że sporo/większość ludzi składa lipne wypowiedzenie i mogą grać na wykończenie przeciwnika. Mogą mi to samo zaproponować lub coś gorszego bo powiedzą, że limit się wyczerpał. Istny poker. Dodam że mój skill dyplomatyczny jest bardzo niski. Nie jest to moja branża :) Ehhh czuje się ru...ny niemiłosiernie przez nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam do was takie pytanie a może dwa. Mam umowę do końca kwietnia pakiet universe+ łamaniec 54/59 zł. Teraz chciałbym wyrwać comfort+multi+ekstra+6 canal+. Umowa wypowiedziana wczoraj w APS. Za ile mogę to dostać i kiedy mogę się spodziewać pierwszych telefonow po złożeniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak złoże wypowiedzenie, dostałem ofertę na maila do aktywacji to mam pewność, że zadzwonią do mnie ? (ofertę odrzucę lub się przeterminuje)

Inaczej to ujmując to czy mam szanse na lepszą ofertę niż Comfort+, Extra+ za 54,90 na 15m, którą proponowali. Problem będzie jak mnie oleją....:(

Dostaniesz maila tylko wtedy jak zgodzisz się na warunki przedstawione przez konsula i tylko wtedy jeśli w ten sposób będziesz chciał aneksować...... czyli od razu po kliknięciu akceptacji

 

 

Jestem już skołowany. Czyli mam jednak wypowiadać umowę ? Jak jest z tym okresem wypowiedzenia mam 1 m czy 3 m ? Umowę jak wspominałem mam do końca marca 2015.

Czy na pewno zadzwonią do mnie z DUK, liczę na to. Nie chce sobie strzelać w stopę z tym wypowiedzeniem. Bo nie mam za bardzo innej alternatywy. Po za tym jak sądzę to oni chyba zdają sobie sprawę, że sporo/większość ludzi składa lipne wypowiedzenie i mogą grać na wykończenie przeciwnika. Mogą mi to samo zaproponować lub coś gorszego bo powiedzą, że limit się wyczerpał. Istny poker. Dodam że mój skill dyplomatyczny jest bardzo niski. Nie jest to moja branża :) Ehhh czuje się ru...ny niemiłosiernie przez nich.

Oczywiście że składaj wypowiedzenie bez wypowiedzenia nic ciekawego nie wynegocjujesz.Twoje wypowiedzenie do końca miesiąca ma być w NC+.Zadzwonią i to nie raz jeszcze a nawet gdyby nie zadzwonili to zawsze możesz sam zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa kończy mi się z końcem marca. Dzwonili do mnie już w styczniu, ale oferta była oczywiście kiepska. Podziękowałem i poprosiłem o tel. jak znajdą coś lepszego. Zadzwonili następnego dnia rano. Poprosiłem o telefon w godz. popołudniowych. Zadzwonili... 2 sygnały... nie zdążyłem odebrać. Następnego dnia znów rano, poprosiłem o tel. po południu. Zadzwonili... tyle, że telefon był głuchy. Kolejnego dnia miałem wolne, znów zaatakowali rano i to z zastrzeżonego. Konsul zdążył się przedstawić i rozłączyło połączenie. Od tego momentu cisza. Dodam, że w międzyczasie wysłałem wypowiedzenie, ale nie sądzę żeby dotarło przed ostatnim ich telefonem. Czy to ich strategia? A drugie pytanie, na co mogę liczyć? Jestem po cyfrze choć z tego co pamiętam to ostatnia umowa była już za czasów nc+, aczkolwiek obecnie mam pakiet CANAL+ Platinum, opcje dodatkowe: Najem ultraBOX+, netVOD+ konto podstawowe, HBO, netVOD+ pak. CANAL+ Platinum - cokolwiek to znaczy ale tak mam na ICA. Zależy mi również na wymianie dekodera bo ten Pace doprowadza mnie do białej gorączki no i Multirum by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpp

Nie stresuj sie. Zeby dostac przyzwoitą ofertę wystarczy być cierpliwym. Podstawa to wypowiedzenie. Okres wypowiedzenia masz 1m. Najlepiej je zlozyc w APS, wystarczy dowod, druki maja gotowe :) Powodzenia

 

Co mam napisać w wypowiedzeniu lub co napisać na tych drukach. Uzasadniać jakoś swoją decyzje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpp

Druk jest gotowy. O powod sie pytają. Ja mówię, że słaba oferta i rozważam pójście do konkurencji. Jakby nie dzwonili potem z DUK zawsze sam możesz zadzwonić. Ja ostatnio przedłużyłem po moim telefonie 2 mce przed końcem umowy. Powiedzialem co chcę i dostałem to bez wiekszych targów.

Mam teraz comfort, extra, multi, C+ sport i film, hbo, cinemax, filmbox, history, sundance, multiroom standard, hbo go i dekoder pace za 74.90 na 24m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie.

 

Witam! Mam do was takie pytanie a może dwa. Mam umowę do końca kwietnia pakiet universe+ łamaniec 54/59 zł. Teraz chciałbym wyrwać comfort+multi+ekstra+6 canal+. Umowa wypowiedziana wczoraj w APS. Za ile mogę to dostać i kiedy mogę się spodziewać pierwszych telefonow po złożeniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...