Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak złoże wypowiedzenie, dostałem ofertę na maila do aktywacji to mam pewność, że zadzwonią do mnie ? (ofertę odrzucę lub się przeterminuje)

Inaczej to ujmując to czy mam szanse na lepszą ofertę niż Comfort+, Extra+ za 54,90 na 15m, którą proponowali. Problem będzie jak mnie oleją....:(

Dostaniesz maila tylko wtedy jak zgodzisz się na warunki przedstawione przez konsula i tylko wtedy jeśli w ten sposób będziesz chciał aneksować...... czyli od razu po kliknięciu akceptacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z przed chwili

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 4 m/29,90 zl 11 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 4 m/10 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

średnio wychodzi 59zł miesięcznie, do tej pory płaciłem 64zł bez HBO...

Proponowali jeszcze dekoder za 5zł miesięcznie, ale z parowaną kartą.

 

Obecnie mam 2 karty cameleon, czy jest szansa na dekoder bez parowania ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pnieważ podpisał w punkcie a nie na odległość to nie ma prawa do odstąpienia :(

 

Witam. Kumpel podpisał umowę w punkcie kilka dni temu, nie pytajcie dlaczego. Czy ma jeszcze jakieś prawo żeby odstąpić od umowy żeby np wypowiedzieć ją i skorzystać z dogodniejszych warunków czy raczej nie? Dzięki za info.

 

P.S. Premium Wifi Box+ zastąpił w ofertach dla obecnych klientów mediaBox+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wypowiedzenie złożone, koniec umowy 28.02.2014 r. Wcześniej Full Extra za 109 zł z MS. Przed chwilą telefon i mail z taką o to ofertą:

 

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

FILMBOX 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

VOD+ SERIALE+ 30zł

SunDance HD 2,99zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Sundance HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

VOD+ Seriale+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 49 zl i 0zl 6m/10zl 9m dla Abonentów z dnia 22.12.2014

 

Przez 6 miesięcy 89,90, później 99,90 zł.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo dostając ofertę na meila wycofujesz wypowiedzenie.Pyta o to konsultant w czasie negocjacji więc w Twojej sytuacji powinno być tak samo.Zadzwoń do DUK i dokładnie dopytaj ale obawiam się że jak odrzuciłeś ofertę to może się skończyć 3 miesięcznym wypowiedzeniem i cenami bez rabatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że miałem dziś sporo wolnego czasu zadzwoniłem do nc+ w celu aktywacji (niemożliwej przy starych dekoderach po Cyfrze) usługi Seriale+. Podrążyłęm temat w DUK Kraków w temacie wymiany dekoderów. Zaproponowano mi umowę na 24 miesiące Comfort, Multi, C+, HBO, Seriale+ i MR (nie wiem który, nie dopytałem) za 80 zł w pierwszym roku i 90w drugim. Aktywacja Turbo 99 zł, aktywacja MR gratis. Zastanawiam się ponieważ z końcem lutego kończą mi się cztery gratisowe miesiące z poprzedniego aneksu (!) i przechodzę na płatność 79,90 zł (mam to co w podpisie). Poza tym wyjątkowo irytuje mnie brak napisów na kanałach HBO na Pace no i brak możliwości uruchomienia Seriale+. Konsultant ma zadzwonić jutro i dowiedzieć się czy zamiast turbo mogę wziąż MediaBox-a.

Co sądzicie? Wiem, że na kartach Cameleon da się za to ugrać teraz ok. 60-65 zł ale ja do końca umowy mam 11 miesięcy. Po drugie do CP się nie wybieram. Martwi mnie tylko MR - w domu, gdzie się przeprowadzam latem mam położone kable ethernet do każdego pomieszczenia ale teraz lipa, a inwestycji (których wolałbym uniknąć) w adaptery wi-fi czy ethernet powerline nieco się obawiam, że nie będą działać jak należy i umoczę niepotrzebnie trochę kasy. No chyba, że jest możliwość wymiany na turbobox/mediabox i do tego wifi box, wtedy główny kablem do routera, a dodatkowy przez wifi. Da się tak zrobić? Chodzi zarówno o możliwość wymiany jak i samo działanie MR. Bardzo proszę o konstruktywne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do tej pory C+Gold + Premiere /czyli 6C/, 3xHBO, netVOD+, Multiroom Std i Pace za 79 PLN, umowa do końca lutego (wypowiedzenie wysłane w styczniu po otrzymaniu kilku śmiesznych ofert).

Dzisiaj pierwszy kontakt z Działu Utrzymania (nr warszawski) - konkretne pytanie (co możemy zrobić aby Pan został ?) , konkretna odpowiedź - to samo + HBO GO za 59 PLN.

Muzyka, pierwsza odpowiedź - OK, ale HBO GO dodatkowo 10 PLN, brak mojej zgody, muzyka, druga propozycja przyjęta przeze mnie - łamaniec średnio za 58,59 PLN na 15 miesięcy.

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

NAJEM PVR 20zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 4 m/29,90 zl 11 m

CANAL+VOD 0zl 15m

Extra+ 0 zl 4 m/10 zl 11 m

Multi+ 0 zl 15 m

Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m

nc+go TV 0zl 15m

HBO GO 0 zl 15 m

HBO 0 zl 15 m

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m

Multiroom Standard 0 zl 15 m

 

Mail po 2 minutach, aktywacja, jestem zadowolony (oczywiście to wszystko dzięki Szanownemu Forum), do usłyszenia za 15 miesięcy (żartuję, będę wpadał...)

 

pozdrawiam

mmkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...