Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przed chwilką drugi telefon z DUK - pierwszy na początku stycznia, wypowiedzenie wysłane w listopadzie, umowa do końca lutego.

 

Dzisiejsza propozycja: Comfort+, Extra+, Multi+, Premium Sport, Premium Film, HBO - umowa na 15 m./24 m. (tutaj dowolność) w stałej cenie 59,90 zł.

 

Chciałem za 49,90 zł... sympatyczny konsultant powiedział, że będą się kontaktować w późniejszym terminie bo "teraz nie da rady" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - zgadzam się z Tobą, ale uważam, że mam na to duże szanse - po pierwsze cena, która obecnie płacę to 59zł, wcześniejsza umowa była na 49zł bez HBO, poza tym jakiś tam staż w Cyfrze mam - od 2007 roku. Nie wspominam o fakcie, że taką cenę uzyskują niektóre osoby łącznie z Multiroomem, którego ja nie posiadam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - zgadzam się z Tobą, ale uważam, że mam na to duże szanse - po pierwsze cena, która obecnie płacę to 59zł, wcześniejsza umowa była na 49zł bez HBO, poza tym jakiś tam staż w Cyfrze mam - od 2007 roku. Nie wspominam o fakcie, że taką cenę uzyskują niektóre osoby łącznie z Multiroomem, którego ja nie posiadam.

 

Pozdrawiam

Też płaciłem 59 zł i nigdy nie dostałem propozycji za 49.90 nawet jak skończyła mi się umowa.I mam jeszcze gorszą ofertę od Twojej bo nie posiadam dekodera z dyskiem.Nie twierdzę że nie dostaniesz tego za tyle co chcesz ale lepiej nie nastawiaj się na to.Ostatnio takich ofert jest dużo mniej niż np w grudniu.Mi w trakcie umowy cały czas wciskali za 59.90 kilka razy z łaski 53.26zł.Natomiast po zakończeniu umowy pierwsza propozycja to 53.26 o 59.90 nawet nie wspominali ale stałej za 49.90 nie chcieli dać.Po tym jak ja dzwoniłem i co mi mówili to oni chyba bladego pojęcia nie mają od kiedy z nimi jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę doradźcie mi proszę co mam zrobić/jak mam rozmawiać aby przedłużyć korzystnie umowę.

Umowa kończy mi się końcem marca 2015

To będzie moja 4-ta umowa w NC+. Obecnie płace 49zł za Universe+.

W tej chwili odpowiednikiem jest Comfort+ z Extra+

Jedyne co udało mi się wytargować to 54,90zł w sumie za to samo na w umowie na 15mies. To jest kpina.!

Ta cena to jest tylko o 1zł niższa niż za plakiet kupiony z 'buta' przez internet, kalkulując koszt jednego mies.

Nie mam już sił i nerwów. Dostałem ofertę na maila ale chyba ją odrzucę...

Proszę o sugestie.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij wypowiedzenie i czekaj cierpliwie na początku zawsze wciskają gorsze oferty.Nie ma do się denerwować ofertę odrzuć za tą kwotę to minimum jeszcze powinna być cała paczka C+.

 

 

Wypowiedzenie mogę wysłać przez formularz na stronie ncplus .?

Mam w sumie jeszcze ponad mies. więc nie jest jeszcze za późno.

Raczej nie próbować dzwonić i argumentować że inny dostali jaką nie inną ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takie warunki ? :

 

COMFORT+ 59zł

NAJEM MEDIABOX+ 20zł

Multi+ 15zł

FILMBOX 15zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 6 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 9 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem mediaBox+ 5 zl przez 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Czyli wychodzi 64,90 na 24 m-ce.

 

Brać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam obecnie z tego co pamiętam pakiet o nazwie Universe+. Umowa na 12 miesięcy do końca lutego, wypowiedzenie wysłane.

Za 59 zł mam 6xC+ oraz HBO na cały okres + multiroom.

Co mogę teraz w podobnej cenie otrzymać? Nie mam tylko Cinemax a chciałbym je mieć.

Jaki pakiet odpowiada temu Universe+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się z końcem lutego. W czwartek dostałem pierwszy telefon z mega ofertą: comfort, multi, extra, premium sport, premium film, hbo, multiroom, philips pvr w cenie 59zł lub 59,90zł. Dzięki temu forum, założyłem sobie, że zdobędę to w cenie 49,90zł. Po przedstawieniu swoich warunków i oczywiście, że nie ma takiej opcji, troszkę po bajerowałem, że ktoś tam dostał i miałem mieć telefon w piątek. piątek ten sam konsultant oddzwonił, lecz znowu to samo i stanowczo odmówiłem, informując, że mogę oglądać naziemną a jakoś to wezmę kablówkę, którą mają montować na moim osiedlu. Powiedział, że zadzwoni w poniedziałek, po czym dostałem mega super ofertę w cenie 54,90zł i mając już kończyć, jednak udało mi się to uruchomić w cenie 49,90zł.

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

Premium Sport 49zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Umowa na 15 miesięcy w cenie 49,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam obecnie z tego co pamiętam pakiet o nazwie Universe+. Umowa na 12 miesięcy do końca lutego, wypowiedzenie wysłane.

Za 59 zł mam 6xC+ oraz HBO na cały okres + multiroom.

Co mogę teraz w podobnej cenie otrzymać? Nie mam tylko Cinemax a chciałbym je mieć.

Jaki pakiet odpowiada temu Universe+?

Comfort z Multi i Extra. Wystarczyło poczytać temat. :> Proponuję to zrobić przed negocjacjami,a obędzie się bez zbędnych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie mogę wysłać przez formularz na stronie ncplus .?

Mam w sumie jeszcze ponad mies. więc nie jest jeszcze za późno.

Raczej nie próbować dzwonić i argumentować że inny dostali jaką nie inną ofertę ?

Teraz nie zawracaj sobie tym głowy.Wypowiedzenie to postawa do negocjacji.Takie wypowiedzenie możesz wysłać lub w punkcie NC+ wydrukują podpiszesz i za chwilę jest w systemie.

 

Dziękuję Ci bardzo.

Tylko pamiętaj że tu jest mowa o wysłaniu listownym bo tylko taka forma jest właściwa, przez formularz kontaktowy nie wysyła się wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...