Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

NAJEM MEDIABOX+ 20zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 19,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 49 zl i 0zl 6m/10zl 9m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

No i zonk bo nie tak się umawiałem, miało być 49,90 co miesiac + 5zł media box.

Wie ktoś po co jest napisane przy MR 49zł?

Poczytaj wątek a nie pytasz o to o czym było dopiero pisane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@czerstwy co do oferty @kaspian007 to nie aż tak bogaty pakiet bo pakiet noc na 6 miesięcy dostał,więc nie ma rewelacji :wink:

poza tym już poruszałem temat "pakiet noc" bezsensu jest bo tylko jeden kanał w "hd" i ten jeden jest całodobowy ..ale to moje zdanie więc się tym nie sugerujcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam by ktoś tu dostał za 49.90 Comfort+Multi+Extra+6C+HBO a do tego Noc+H+H1+Adwenture.I co z tego że te ostatnie na 6 miesięcy a ile by zapłacił za to przez 6 miesięcy?Jeszcze pytanie czy nie ma multiroomu bo w opisie ze starej umowy widnieje.@asiafan nikt tu nie jest wróżką i nie wie na ile masz umowę bo tego nie napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy co do oferty @kaspian007 to nie aż tak bogaty pakiet bo pakiet noc na 6 miesięcy dostał,więc nie ma rewelacji :wink:

poza tym już poruszałem temat "pakiet noc" bezsensu jest bo tylko jeden kanał w "hd" i ten jeden jest całodobowy ..ale to moje zdanie więc się tym nie sugerujcie :wink:

Dwa kanały sa w tym pakiecie całodobowe. Ale racja jest taka, ze gdyby w tym pakiecie były dwa kanały HD (Hustler i Redlight)to był by to super pakiecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
@czerstwy co do oferty @kaspian007 to nie aż tak bogaty pakiet bo pakiet noc na 6 miesięcy dostał,więc nie ma rewelacji :wink:

poza tym już poruszałem temat "pakiet noc" bezsensu jest bo tylko jeden kanał w "hd" i ten jeden jest całodobowy ..ale to moje zdanie więc się tym nie sugerujcie :wink:

Dwa kanały sa w tym pakiecie całodobowe. Ale racja jest taka, ze gdyby w tym pakiecie były dwa kanały HD (Hustler i Redlight)to był by to super pakiecik.

Dlatego ja wolałem te 2 kanaly 8-)

jest to "pakiet noc" idealny..... szyty na miare ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wcześniej opcję Noc?Nie przypominam sobie by ktoś dostał za 49.90 aż tak bogaty pakiet.

 

Wczęsniej mieli Universe + 6 x c+ z history hd w cenie 59.90;) I hbo na kilka mieś za 0zł nie wiem na ile + dekoder w dzierżawie..

 

Czerstwy nie nie mieli opcji noc.;) Jedyne co mieli to history hd;) Ale był dekoder dzierżawiony...I wlaśnie zamiast dekodera dostali hbo;)Nie jest to dokładnie moja umowa tylko w rodzinie;)Zależało jedynie na zwrocie dekodera do nc+ by w systemie miec gołą 0100.Multiroom nie mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy 1 opcja była że to co wyżej bez noc i hbo ale jak powiedzieli że wezmą i wyrok na 24mieś to dodali hbo na całą umowę i noc na 6mieś... Początkowo cena 49,90 była na 15miesięcy...nie wiem jedynie czy czasami h2 i adwenture nie jest jak noc na 6mieś;/ Bo chwilowo nie mam jeszcze podglądu na ich konto;)

 

Głownie zależało na zwrocie ich szrotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, a co robić jak NC+ milczy? Przedstawili mi jedną [beep]ianą ofertę - za 119 zł- już po złożonym wymówieniu i od paru dni cisza. Wcześniej dzwonili co dzień. Umowa kończy się w lutym więc jest czas, ale jakoś walki o klienta nie widać. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Co sądzicie o tej ofercie ?

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 34,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

HBO 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 30 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakob, drogo. Oferta dla nowych klientów jest w podobnej cenie.

Panie i Panowie, a co robić jak NC+ milczy? Przedstawili mi jedną [beep] ofertę - za 119 zł- już po złożonym wymówieniu i od paru dni cisza. Wcześniej dzwonili co dzień. Umowa kończy się w lutym więc jest czas, ale jakoś walki o klienta nie widać. O co chodzi?

Oni tak często robią. Dzwonią na 2-3 miesiące przed końcem, potem milczą, żebyś się niecierpliwił i dzwonią na sam koniec. Sprytna taktyka, bo część osób mogą tak złamać, gdyby dzwonili ciągle i dali Ci jakąś niezłą ofertę na miesiąc przed końcem mógłbyś stwierdzić, że dadzą jeszcze coś lepszego, ta sama oferta na tydzień przed końcem daje większe szanse na powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...