Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lekka przesada to Comfort+Exrta+6C+HBO+Multiroom i dekodery z dyskiem za mniej niż 50 zł.
Nie, to gruba przesada - na dzień dzisiejszy, bo swego czasu można było coś takiego dostać.

Piszcie tak dalej, to niedługo nikt już nie dostanie takiej oferty. Nie rozumiem jak można mieć problem, że można płacić taniej ??

Dokładnie, nie rozumiem w czym problem. Moim zdaniem im niższa cena, tym więcej klientów, a to się mimo wszystko przekłada na większe pieniądze. U mnie dziś oferta Comfort+ Extra+6C+ HBOza 59 zł, a bez HBO za 54 zł, odrzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piracik twierdzisz że czym wiecej abonentów tym lepiej?A ja myślę że lepiej mieć połowę mniej ale płacących np 100 zł a nie 50 zł ale może się mylę.Tanio i duzo abonentów jest w konkurencji.I co to się przekłada na jakość ich produktu?Nie sądzę a byłem tam bardzo długo.Dużo abonentów płaci mało i są oszczędności na każdym kroku a do tego trzeba dorobić dużo na reklamach.A NC+ dużo więcej wydaje na swój produkt sprzęt i np prawa sportowe i filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lud ciągle nie rozumie oferty i ciągle im mało.Dostają taniej i często wiecej a i tak marudzą tylko i narzekają.Są przypadki że schodzą np z 69 zł na 59 i jeszcze coś dodadzą a oni chcą to za 49 zł.Nie będzie ciągle i dużo taniej bo utrzymanie oferty na aktualnym poziomie jest coraz droższe a nie tańsze.A często jest tak że ci co mało płacą to najwięcej wymagają.Kiedyś u konkurencji jeden taki narzekał jak to oferta jest zła i do niczego a on taką kasę płaci.Kilka postów później napisał że płaci 20 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem SMS od nc+...

 

Mam ich dekoder i umowa kończy mi się zaraz po świętach. Wypowiedzenie złożone już dawno temu.

 

Treść smsa "Zadzwoń dziś pod numer 122947879 i włącz ofertę nc+ za jedyne 4,90 miesięcznie !"

 

Ktoś wie co to za oferta ? Do teraz miałem za 39,90 Comfort+ z HBO a że TV nie oglądam to rozwiązuję z nimi umowę. Myślałem nad czymś do 10 zł mies. z podstawowymi kanałami, i tu taki sms hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Myślałem nad czymś do 10 zł mies. z podstawowymi kanałami......

Jak dla ciebie to polecam ,telewizję naziemną

NC+ za 10 pln dobre sobie :lol2::wink:

Najlepiej jakby za darmo było....

 

Dostałem SMS od nc+...

Treść smsa "Zadzwoń dziś pod numer 122947879 i włącz ofertę nc+ za jedyne 4,90 miesięcznie !"

HustlerHD proponują zadzwoń a się przekonasz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umowa przedłużona.

Było:

Universe+

6xC+

Canal + VOD

Multiroom Standard

Pace PVR i Sagemcom HD

za 89zł

Jest:

Comfort+

Multi+

Extra+

Canal+ Sport & Film

HBO (cały okres umowy)

Canal +VOD

Multiroom Standard

Pace PVR i Sagemcom HD

za stałą cenę 69.90zł (15-mcy)

Wypowiedzenie złożone w październiku. Umowa do końca grudnia.

Co ciekawe w lokalnej kablówce za podobny pakiet musiałbym zapłacić "uwaga" prawie 195zł miesięcznie i 100zł za aktywację :lol2: . Także cena jaką udało mi się wynegocjować jest więcej niż atrakcyjna. Pozdrawiam wszystkich udzielających się na tym forum, wykonujecie kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+

NAJEM PVR (MULTIROOM)

MULTI+

MULTIROOM STANDARD

EXTRA+

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

 

Za niecałe 55 zł. HBO i Filmbox na 5 miesięcy, umowa na 15 msc. Wczoraj przedłużone. Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca roku. Dla mnie dobra oferta.

A z ciekawości, co Wy sądzicie?

 

EDYTA: Konsul zapewniał mnie, że mogę jeszcze sobie dobrać Sagemcoma i mi go zrabatuje do 0 zł (Phila mam od nich i Sagema swojego, ale coś zaczyna szwankować i dlatego chciałem mieć w zapasie dekoder)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lud ciągle nie rozumie oferty i ciągle im mało.Dostają taniej i często wiecej a i tak marudzą tylko i narzekają.Są przypadki że schodzą np z 69 zł na 59 i jeszcze coś dodadzą a oni chcą to za 49 zł.Nie będzie ciągle i dużo taniej bo utrzymanie oferty na aktualnym poziomie jest coraz droższe a nie tańsze.A często jest tak że ci co mało płacą to najwięcej wymagają.Kiedyś u konkurencji jeden taki narzekał jak to oferta jest zła i do niczego a on taką kasę płaci.Kilka postów później napisał że płaci 20 zł miesięcznie.

Nie trolluj. I nie dziw się, że ludzie się czasem domagają niższej ceny. Dobrze wiesz, że operator ma wiele ofert i jeśli jest taka bardzo atrakcyjna oferta, to jako klient mam prawo do niej, a czy ją otrzymam to już kwestia negocjacji. Może to być poprzedzone kilkudziesięcioma telefonami itp ale warto chcieć więcej za mniej, bo jeśli ktoś ma, to dlaczego nie ja? I wcale nie chodzi tu o narzekanie czy żebranie, to jest zwykły biznes. I gdyby nie to forum, to wielu ludzi płaciłoby słono. A ceny kształtuje rynek, a rynek to ja, ty i konkurencja. Od postaw klientów zależy bardzo dużo, o czym przekonało sie nc+ w ubiegłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+

NAJEM PVR (MULTIROOM)

MULTI+

MULTIROOM STANDARD

EXTRA+

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

Za niecałe 55 zł. HBO i Filmbox na 5 miesięcy, umowa na 15 msc.

A z ciekawości, co Wy sądzicie?

 

Bardzo dobra oferta, ale pewno dałoby się ugrać jeszcze jakieś dokumentalne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po niecałym roku ponowne negocjacje właściwie bez historii. Do tej pory stary Universe + 6 x C i HBO 4 m-ce wszystko za 69 zł. Umowa do końca lutego 2015 i wypowiedzenie złożone. Pierwszy telefon z mojej strony do DUK K-ów ale rozmowa się nie kleiła Pani proponowała Comfort + Multi + Extra + 6xC za 59 zł bez możliwości negocjacji zatem grzecznie skończona rozmowa. Dziś tel z DUK Kraków miła Pani po lekkich negocjacjach Comfort + Multi + Extra + 6xC + 3xHBO za 54,90 zł z umową na 24 m-ce i wyraziłem zgodę na taki wariant. Starą umowę skróciłem o 2 m-ce i dostałem to co sobie założyłem, chociaż pewnie czekając do końca lutego miałbym może taniej. Myślałem jeszcze o MR ale zawsze mogę go jeszcze dobrać. Pozdro 4 All i tym razem do zobaczenia za 21 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam umowe do konca lutego 2015 .

Posiadam:

canal+ silwer

6xcanal+

hbo

cinemax

multirum standart

turbboxa

history hd

wszystko za 75.99 .

Moje pytanie to oco sie starac aby zyskac jaknajwiecej , chcialbym wiedziec jak podejsc konsula oczywiscie nie placac wiecej.

Za pomoc wielkie dzieki z gory.

 

Wypowiedzenie wysłane ,o co sie starac aby zwiekrzyc oferte ale w tej cenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...