Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzięki Wam w zeszłym roku udało mi się otrzymać przy przechodzeniu z canal+ (generalnie wszystkie kanały, full pakiet) do nc+:

[list=]UNIVERSE+ (wygląda jak aktualne sport&film) czyli te wszystkie podstawowe

wszystkie canal+,

3x HBO,

2x dekoder pace 500GB,

multiroom standard,

Aktualnie płacę 84 zł.

Umowa była podpisana na rok, pod koniec grudnia się kończy. Dzowniłem w zeszłym tygodniu do nc+ i się dowiedziałem, że nie ma możliwości przedłużenia umowy na rok, do tego by zachować to co mam aktualnie musiałbym płacić ~~90-100zł - na pewno więcej niż było - absurd.

 

Stąd moje pytanie do was, czy można nadal przedłużyć umowę na rok, ile jest aktualnie warty ten pakiet co mam oraz ile by mógł wynieść bez hbo (rzadko oglądam).

 

Chciałem usunąć telefon stacjonarny (nie potrzebna opłata) oraz internet stacjonowany by przejść na satelitarny. Stąd się zastanawiałem nad przejściem do cyfrowego polsatu by skorzystać z smart domu (obniżyć usługi), jednakże oferta Cyfrowego polsatu raz, że jest uboga, dwa nie ma canal+sport i tu jest zong :/ A znów oferta nc+ z internetem od orange również cenowo nie zachwyca. Idzie coś negocjować z cenami/pakietami internetu w połączeniu z nc+ dla stałych klientów? Wtedy zapewne umowa musowo na 24mc czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Powoli kończy mi się umowa z NC+ (koniec styczeń 2015).

Wypowiedzenie umowy oczywiście zostało wysłane. Aktualny pakiet to Universe+ za średnio 45 zł miesięcznie.

 

Dzisiaj dzwonili (z kierunkowego 22) i zaproponowali kontynuację tego samego, umowa 15 miesięcy za 39,99 zł miesięcznie.

Czy da się tutaj jeszcze obniżyć cenę? Ten pakiet który mam jest dla mnie całkowicie wystarczający.

 

Czy da się jakoś też wynegocjować wymianę dekodera? Mam w tej chwili stary dekoder HD od Nki i on jest bardzo "mułowaty".

Radzę zachować ostrożność przy rozmowach z warszawskim DUK 22... mi również proponowano COMFORT+MULTI+EXTRA+ za kwotę 39,90 a jak przyszło do finalizacji aneksu okazało się że nie 39,90 a 49,90 bo pakiet COMFORT+ mogą dać za 29,90 rzadziej za 24,90 ktoś pisał o 19,90 ale to chyba już jest nieaktualne, a za EXTRA+ liczą opłatę 20zł pomimo że w trakcie rozmowy była mowa o 10zł. Nie wyraziłem zgody na 49,90 bo cały czas była mowa o 39,90 no to zaproponowano 24,90+20=44,90 na co się nie zgodziłem bo robią ludzi w balona mówiąc kilkakrotnie w trakcie rozmowy o 39,90 a jeśli przychodzi do konkretów to nagle cena podskakuje do góry, może robią to celowo z myślą że człowiek przymknie oko na te 10zł i jednak się zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... czy można nadal przedłużyć umowę na rok, ile jest aktualnie warty ten pakiet co mam oraz ile by mógł wynieść bez hbo (rzadko oglądam).

 

Jakbyś przeczytał choć troche tematu,to byś widział,że nie ma umów na rok....... Minimum to 15m. Ten zestawa kanałów co obecnie masz jest wart tyle co płacisz.... Jęsli wysłałeś wypowiedzenie to możesz dostać nawet 59zł za taką ofertę..

 

@mikolaj.krot. Nie dostaniesz 3 karty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon z Krakowa.Opłata jak to stwierdził konsultant uśredniona za ok.53 zł za to co obecnie posiadam(Univers+6C+HBO).Wymiana dekodera tylko na Turbo konsultant był bardzo ciekawy czego nie chcę tego dekodera.Możliwość doprania innego dekodera może się pojawi w przyszłości.@ Harry44 może paczka Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na ten numer i nawet nie pytałem o to (pewnie Eurosport2 za 4,90 :/). Obecnie mam Comfort+Multi+ za 39zł. Zapytałem o ofertę przedłużeniową i zaproponowano mi:

 

To co mam obecnie, ale dodatkowo Extra+ za tą samą cenę, czyli 39 zł na 15 miesięcy.

Comfort+ Multi+ za 29,90 zł na 15 m-cy.

Comfort+ Multi+ i 3xSport Premium za 39,90 zł na 15 miesięcy - czyli to co chciałem. Przedłużyłem od razu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Powoli kończy mi się umowa z NC+ (koniec styczeń 2015).

Wypowiedzenie umowy oczywiście zostało wysłane. Aktualny pakiet to Universe+ za średnio 45 zł miesięcznie.

 

Dzisiaj dzwonili (z kierunkowego 22) i zaproponowali kontynuację tego samego, umowa 15 miesięcy za 39,99 zł miesięcznie.

Czy da się tutaj jeszcze obniżyć cenę? Ten pakiet który mam jest dla mnie całkowicie wystarczający.

 

Czy da się jakoś też wynegocjować wymianę dekodera? Mam w tej chwili stary dekoder HD od Nki i on jest bardzo "mułowaty".

Radzę zachować ostrożność przy rozmowach z warszawskim DUK 22... mi również proponowano COMFORT+MULTI+EXTRA+ za kwotę 39,90 a jak przyszło do finalizacji aneksu okazało się że nie 39,90 a 49,90 bo pakiet COMFORT+ mogą dać za 29,90 rzadziej za 24,90 ktoś pisał o 19,90 ale to chyba już jest nieaktualne, a za EXTRA+ liczą opłatę 20zł pomimo że w trakcie rozmowy była mowa o 10zł. Nie wyraziłem zgody na 49,90 bo cały czas była mowa o 39,90 no to zaproponowano 24,90+20=44,90 na co się nie zgodziłem bo robią ludzi w balona mówiąc kilkakrotnie w trakcie rozmowy o 39,90 a jeśli przychodzi do konkretów to nagle cena podskakuje do góry, może robią to celowo z myślą że człowiek przymknie oko na te 10zł i jednak się zgodzi.

W tej chwili mam stary UNIVERSE+ za 48zł/m-cznie czyli obecnie :COMFORT+MULTI+EXTRA+ i proponowali mi właśnie to za 39,90zł/m-c i umowa na 15 miesięcy. Podziękowałem z myślą że może uda się coś jeszcze zbić, ale widzę że trzeba brać jak zadzwonią :D

 

Dziś już kilka razy miałem połączenia z numeri + 22 419 23 85 ale były dosłownie 1 sekundowe :roll: nawet nie zdążyłem telefonu podnieść :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę, przed chwilą przystałem na ofertę: 69,90 - Comfort, Extra, Multi, Premium Film & Sport, HBO za 69,90 zł na 24 miechy. Do tego 5 zł za Mediabox'a i przez drugie 12 miesięcy 10 zł za multiroom. Czyli 74,90 zł/84,90 zł. Plus oczywiście Canal + VOD za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam umowe do konca lutego 2015 .

Posiadam:

canal+ silwer

6xcanal+

hbo

cinemax

multirum standart

turbboxa

history hd

wszystko za 75.99 .

Moje pytanie to oco sie starac aby zyskac jaknajwiecej , chcialbym wiedziec jak podejsc konsula oczywiscie nie placac wiecej.

Za pomoc wielkie dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka przesada to Comfort+Exrta+6C+HBO+Multiroom i dekodery z dyskiem za mniej niż 50 zł.
Nie, to gruba przesada - na dzień dzisiejszy, bo swego czasu można było coś takiego dostać.

Piszcie tak dalej, to niedługo nikt już nie dostanie takiej oferty. Nie rozumiem jak można mieć problem, że można płacić taniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...