Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedziałem umowę obowiązującą do końca lutego. Obecnie mam universal, 6xc, hustler + MR (Peace, Sagem) za 74zł.

Chcę mieć to co mam +Adventure, History, Sundance, Mezzo za max 69 zł.

Pierwszy telefon i propozycja za to co chcę (minus Mezzo, bo nie mają ponoć) = 79 zł.

Grzecznie odmówiłem i wyraziłem nadzieję, że w przyszłości się dogadamy.

Pani również jest przy nadziei i powiedziała, że będą następne propozycje :)

Smutno mi z powodu braku Mezzo, może coś wyrwę więcej w tej cenie .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia.Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.Przedłużyłem przed chwilą:Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO+MR(2 niezależne karty) za 69,90 zł ze stałą ceną przez cały okres umowy.Umowa na 15 miesięcy.Pewnie można było parę groszy mniej,ale ja jestem zadowolony.I spokój na święta już mam.Powodzenia w negocjacjach i do zobaczenia za 15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia.Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.Przedłużyłem przed chwilą:Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO+MR(2 niezależne karty) za 69,90 zł ze stałą ceną przez cały okres umowy.Umowa na 15 miesięcy.Pewnie można było parę groszy mniej,ale ja jestem zadowolony.I spokój na święta już mam.Powodzenia w negocjacjach i do zobaczenia za 15 miesięcy

A jaki MR premium czy SD.

Też bym taki zaakceptował. Konsul miał dzwonić dzisiaj ale na razie echo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś od rana dzwonią ale proponują póki co tylko oferty gorsze niż mam obecnie. Na koniec zadzwonił typ z wawy i na bezczelnego powiedział "gwarantuje panu, że osobiście zadzwonię do pana końcem stycznia i nie dostanie pan lepszej oferty..." czy coś w ten deseń, odparłem - w takim razie pożegnamy się bez żalu, do widzenia. Coraz to bardziej [beep]cy są ci konsultanci. Kogo oni tam zatrudniają? jakichś [beep]ów chyba.

W każdym razie w nast tyg wysyłam wypowiedzenie i czekam na konkretne propozycje. Czy oni faktycznie mają ludzi za takich idiotów, skoro płace co roku mniej za usługi to jest to bankowe, że nie zgodzę się płacić więcej...

Wszystko idzie "ku lepszemu", co roku większa prędkość neta - mniejsza cena, abonament na komórki to samo, lepsza oferta - niższa cena, itp itd, tylko "nc" myśli, że ktoś co roku zapłaci coraz więcej za ten sam szit ;)

 

Z tego co czytam, wawke olać, więc tak będę robił, ciekawe kiedy zadzwonią z kraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne negocjacje nieudane

Przyszedł SMS o treści "Mikolaj rozdaje prezenty w nc+! Przedluz dzis swoja umowe na super warunkach i odbierz dodatkowe kanaly w prezencie! Zadzwon 122947879"

 

Dzwonie i nie dogadalem sie

 

Obecnie posiadam Universe+ za 59zł

 

a chce Comfort+ Extra+ Multi+ (Universe+) + 6xC+ HHD H2HD i Adventure HD za 49zł

 

Propozycja była taka Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ za 59,90zł

 

Super warunki ale dla NC+ a nie mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne negocjacje nieudane

Przyszedł SMS o treści "Mikolaj rozdaje prezenty w nc+! Przedluz dzis swoja umowe na super warunkach i odbierz dodatkowe kanaly w prezencie! Zadzwon 122947879"

 

Dzwonie i nie dogadalem sie

 

Obecnie posiadam Universe+ za 59zł

 

a chce Comfort+ Extra+ Multi+ (Universe+) + 6xC+ HHD H2HD i Adventure HD za 49zł

 

Propozycja była taka Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ za 59,90zł

 

Super warunki ale dla NC+ a nie mnie

Obawiam się że nie dostaniesz tego co chcesz.Chcesz obniżyć rachunek o 10 zł i dodać dość sporo opcji dodatkowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czerstwy" też mi się tak wydaje, ale aż tak bardzo nie zależy mi na przedłużaniu umowy

 

wiem że chcę dużo ale teraz mam Universe+ za 59zł bez kanałów premium przy pierwszym telefonie z NC+ Universe+ (Comfort+ Extra+ Multi+) mógłbym mieć za 39zł więc przez rok płacę 20zł wiecej co miesiąc

 

konkurencja istnieje gdzie HHD i H2HD w pakiecie :)

 

po za tym bez NC+ można żyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około godziny 15, zadzwoniła do mnie miła pani. Przedstawiła się że jest z platformy NC+ i że dzwoni z ofertą na mikołajki, odrzekłem że zanoszę im wypowiedzenie od poniedziałku i akurat ubieram się by iść do APSu. Pani odpowiedziała, że nie jest do tego przekwalifikowana i że dziękuję za telefon, po czym się rozłączyła. Kilka godzin później przyszedł SMS i informacją, że tylko dziś jest specjalna oferta na mikołajki, oraz żebym oddzwonił.

 

Jak myślicie serio mieli coś dla mnie specjalnego? :)

 

Aaaa, ostatnio sprawdzałem te ncplusgo TV, i mam eurosport, eurosport, motowizja i chyba większość tych nowych funkcji niedostępnych, gdzie na stronie jest napisane, że znajduję się w koncie podstawowym. Na dole daję zdjęcie z ICA.. Nie wiem, czy mam dzwonić i ich za to :), normalnie miałbym to gdzieś bo z tego nie korzystam, ale zbliżają się negocjacje o nową ofertę, a na pewno będą wciskać mi różne rzeczy których nie mam :D

36862787331699091319.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
zbliżają się negocjacje o nową ofertę, a na pewno będą wciskać mi różne rzeczy których nie mam :D

Nie do końca masz rację....na pewno to będą starali się ci wcisnąć większe opłaty,a nie zawsze to idzie w parze z rozszerzeniem oferty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon, złożyłem rezygnację, umowa wygasa za 2 tygodnie, proponują:

 

- 3xC+ filmowe

- Premium Sport

- 3xHBO

- Comfort +

- Extra+

- umowa na 15 miesięcy

- multiroom

- aktywacja za dekodery 49zł

 

- abonament miesięczny za wszystko to 59zł + 10zł mutiroom + 5zł za 3xC+ = 74zł miesięcznie

 

Do tej pory miałem:

- Premium Sport

- 3xHBO

- Comfort +

- Extra+

- 59zł na rok

 

 

Ponowna rozmowa i niestety nie chcą już nic obniżyć, umowę mam do 28 grudnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...