Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nikt nie wie jakie Kanały TV dostępne są w pakiecie "Full"?

Zależy za jaką cenę. Pakiet w cenie 139,90 zł (wliczone Extra za 10 zł): zawiera następujące opcje:

- Comfort+.

- Extra,

- Premium Sport&Film (6xCanal+),

- HBO,

- Cinemax,

- Filmbox.

Pakiet Full w cenie 149,90 zł i powyżej dodatkowo jeszcze opcję Redlight.

Istnieje jeszcze Full Extra, która zawiera ponadto: Noc i może zawierać - jeśli konsultant dołączy - HistoryHD oraz SundanceHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To już nie ten "Full Extra" za 99 pln.... coś mi się wydaje że poszło to w stronę "All Inc"

ps."Full Extra" był kiedyś... wiem bo sam go posiadałem 8)

ps.Szczerze to jak bym miał płacić tyle co ten niby nowy "Full " kosztuje to ja wole mój nowy pakiet "Superpremium" za 99.99 pln na 24 miesiące :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie laika..

moja sasiadka wlasnie przedluzyla umowe z nc+.

wcisneli jej jakies ..NETVOD+ KONTO, CANAL+ VOD

VOD+ SERIALE+, HBO GO HB ITI

podobno z uslug VOD mozna bylo korzystac tylko gdy ma sie od nich dekoder a sasiadka ma swoja wlasna arive.

czy z jakiejkolwiek tej uslugi ktora ma w ofercie bedzie mogla korzystac na swoim dekoderze lub kompie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie umowa do końca września( oferta Nki wszystkie tematyczne grupy za 54 zł ), i do tej pory odbyłem 3 rozmowy z nimi.

Chcę:

Comfort+extra+6C+netVOD+CanalVOD.

A najbardziej zależy mi na jakimś dekoderze z dyskiem, bo ponad 6 lat już jadę na zwykłym.

Nie chce przekraczać kwoty 60 zł miesięcznie, oni natomiast zadają prawię 70 zł.

 

PS. Gdyby nie brak kanału planeta+ w CP, to bym się nawet nie zastanawiał tylko migrował.

 

Piszesz o pakiecie, który kosztuje 89zł więc porównajmy:

CP: 134 kanały, 34HD,w tym 3xHBO

NC+: 136 kanałów, 46HD, w tym 6x C+

Wniosek? Za tą samą cenę NC+ jest lepsze. Nie chcesz dodatkowo płacić za dekoder to weź Pace za free, infolinia często nie ma nic przeciwko.

 

Nie biorę pod uwagę smartdom, ale do niższej opłaty nie przekona mnie ani pseudonielimitowany internet LTE, ani złodziejski Plus, w którym już byłem parę lat.

 

Oczekujesz dobrych kanałów za niską cenę. Tak to nie działa. Chcesz niską cenę - idź do CP, chcesz dobre kanały - siedź w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie laika..

moja sasiadka wlasnie przedluzyla umowe z nc+.

wcisneli jej jakies ..NETVOD+ KONTO, CANAL+ VOD

VOD+ SERIALE+, HBO GO HB ITI

podobno z uslug VOD mozna bylo korzystac tylko gdy ma sie od nich dekoder a sasiadka ma swoja wlasna arive.

czy z jakiejkolwiek tej uslugi ktora ma w ofercie bedzie mogla korzystac na swoim dekoderze lub kompie?

Tylko z HBOgo w kompie i jak ma tv z aplikacjami, miedzy innymi tą to też. Ją po prostu oszukano.Konsul widzi w systemie, że korzysta ona z samej karty. Reklamacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
kingofsouth, Pakiet Full Extra jest prawie nieosiągalny ale dostępny. wszystko zależy od konsultanta z którym się rozmawia. :D

Oceniając to co mam teraz a co miałem wcześniej czyli "Full Extra" wyszedłem na przedłużeniu umowy na + 8)

 

Czy nikt nie wie jakie Kanały TV dostępne są w pakiecie "Full"?

Zależy za jaką cenę. Pakiet w cenie 139,90 zł (wliczone Extra za 10 zł): zawiera następujące opcje:

- Comfort+.

- Extra,

- Premium Sport&Film (6xCanal+),

- HBO,

- Cinemax,

- Filmbox.

Pakiet Full w cenie 149,90 zł i powyżej dodatkowo jeszcze opcję Redlight.

Istnieje jeszcze Full Extra, która zawiera ponadto: Noc i może zawierać - jeśli konsultant dołączy - HistoryHD oraz SundanceHD.

 

Jak te oferty są " Extra" to gratuluje łosiowi co je sobie zaserwuje :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...