Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Yoshy no to powiem Ci jeżeli oferta ze ''srednią'' no to abo po tzw. okresie 0 zł będziesz miał dość wysokie w perspektywie zakończenia okresu za free ;-) Jak sie poddasz to znaczy ze kiepsko negocjujesz a mniej nie będziesz płacił bo zamydla Ci to ''kit tzw. średniej ceny'' którą konsul Cie zakręcił na zachętę aby nie powiedzieć ile będziesz płacił finalnie za abo

 

Dobrze ze od czerwca wchodzi w życie przepis ustalający nowe zasady zawierania czegokolwiek na odległość poprzez kontakt e-mail która to oferte będzie musiał zaakceptować poprzez potwierdzenie zwrotne oferty ze sie z nią zapoznał i dla konsula skończy sie ''bajkopisarstwo'' tylko realne przedstawianie oferty klientowi ;-)

 

@kibo czytałeś prośbę pewnego usera który sugerował aby nie podawać ''kitu średniej'' tylko ofertę z tzw. harmonogramem opłat ???

 

Znowu zaczyna sie ''manipulacja'' tymi ''średnimi i łamanymi'' ofertami przez userów którzy jak ''mantrę powtarzają w kółko to samo'' ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Dobrze ze od czerwca wchodzi w życie przepis ustalający nowe zasady zawierania czegokolwiek na odległość poprzez kontakt e-mail która to oferte będzie musiał zaakceptować poprzez potwierdzenie zwrotne oferty ze sie z nią zapoznał i dla konsula skończy sie ''bajkopisarstwo'' tylko realne przedstawianie oferty klientowi ;-)

Do czerwca nałapią "łosi" z pierwszej fali migracyjnej :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe aby na jednym kontrakcie przy przedłużaniu umowy mieć obydwa dekodery Pace PVR i oczywiście multiroom za 0zł?

 

Ktoś ma taką ofertę? Jakie macie propozycje przy Comfort/Extra+/6xCanal+/HBO pace PVR 2 sztuki i multiroom?

 

W jaki sposób można się skontaktować poprzez e-mail z nc+ aby przedstawili swoją propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotruś Pan przepraszam Cię bardzo, ale jak ktoś trafnie zauważył, nie można nie odnieść wrażenia, że normalnie występujesz pod innym nickiem tzn. marcelnorbert. Może po prostu zanim zaczniesz nawracać innych i przedstawiać swoje racje przestaniesz sugerować adwersarzom pracę w ITI i na jej rzecz? Nie widzę przeszkód by się z Tobą zmierzyć na argumenty, ale nie na zaczepki ad personam.

 

... 4x0 zł 11 x 79,90 bo w tym momencie robia ''wode z mózgu'' i nakręcają ich ze niby otrzymają abo za 53 zł które w rzeczywistości jest abo 79 zł i jest to niestety ''manipulacja przy pomocy postów na forum''...

 

Poza tym sugeruję pracę z kalkulatorem, bo robisz "wodę z mózgu" forumowiczom, no chyba, że rzeczywiście 11x79,90/15=53,82zł :shock:

 

 

...Jeśli moderator taka manipulacje toleruje to przykro mi ale stwierdzam iz to forum nie jest przyjazne userom będącym po drugiej stronie mocy (czytaj nie można pisać opinii na niekorzyść danego usługodawcy)

 

A nie uważasz, że manipulacją z Twojej strony jest takie spamowanie sprawy? Każdy z Nas krytykuje usługodawcę, zazwyczaj zresztą słusznie, ale Ty mylisz usługodawcę z użytkownikami forum którzy mają inne zdanie niż Ty.

 

@ircios chyba mnie nie znasz jeżeli myślisz, że w ramach eksperymentu będę się ograniczał :P

 

@Robin oferty z 2xPVR i MR za 0zł należały do najlepszych i są możliwe. Ile płacisz aktualnie i do kiedy umowa? Najskuteczniejszym sposobem na kontakt ze strony operatora jest złożenie wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że od soboty jest tutaj na forum temat poświęcony średnim/ stałym cenom w NC+. Proszę, aby tam każdy się wypowiadał jeżeli się chce dyskutować o tym kto ma racje. Temat połączony z ankietą. Nie kłóćmy się w tym wątku, bo on jest skupiony na ofertach.

 

viewtopic.php?f=30&p=948457#p948457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Robin oferty z 2xPVR i MR za 0zł należały do najlepszych i są możliwe. Ile płacisz aktualnie i do kiedy umowa? Najskuteczniejszym sposobem na kontakt ze strony operatora jest złożenie wypowiedzenia.

 

Obecnie płacę 49zł za universe, multiroom, canal + platyna i 2 deki pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa mi się kończy pod koniec maja - wczoraj złożone wypowiedzenie w biurze NC+. Oferta taka jak w podpisie, ktoś pisał że warto włączyć HBO na jeden miesiąc - wtedy można go dostać na okres całej umowy. Ktoś tak zrobił i skorzystał? Ja mam nadzieję, że uda mi się wynegocjować Comfort +, Extra +, Multi +, 6xC, HBO i zmiana dekodera na Mediaboxa za 75 zł miesięcznie. Udało się to komuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek nawet nie wiem jak mogłem to przegapić :oops: chociaż te pytania Ci nie wyszły ;-)

 

@Robin a termin? Po wypowiedzeniu negocjuj odpowiednik za +-54zł/m-c z bonusem w postaci HBO przynajmniej na kilka miesięcy.

 

@puszczyk83 do zrobienia, ale pewnie łatwo nie będzie i pamiętaj, że będą Ci chcieli aktywację 49zł wcisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari: W chwili obecnej wypowiedzenia umów można już składać nie tylko w Centrach nc+ ale w każdym APS :D

 

P.S. To nie jest wrażenie, @marcelnorbert i @Piotruś Pan to jedna i ta sama osoba z 2 kontami na naszym forum....

 

@Piotruś Pan przepraszam Cię bardzo, ale jak ktoś trafnie zauważył, nie można nie odnieść wrażenia, że normalnie występujesz pod innym nickiem tzn. marcelnorbert.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Piszę tu rzadko, Częściej czytam, ale chciałem podzielić się z Wami ofertą jaką złożyła mi nc+. Wypowiedzenie złożone początkiem marca. Umowa do końca kwietnia. Do tej pory tylko jeden telefon i jedna propozycja. Mam Canal+Platinum z HBO do tego Cinemax i Filmbox oraz dekoder Turbobox za 149,00 zł miesięcznie. Proponowali mi to samo, dodatkowo PictureBox za 109,90 zł miesięcznie na 24 miesiące. Nie dopytywałem, czy cena stała czy średnia. Konsul powiedział tylko, że to wszystko za 109,90 zł. Odmówiłem. To była jak na razie jedyna oferta. Pozdrawiam z Lubina. :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem, są zrozumiałe, ale czegoś brakuje...w NC+ nie ma dylematu czy wybrać średnią 59zł czy stałą 59zł (w CP wybrałbym inaczej), ale czy wybrać ten sam produkt w różnych cenach -średnia wychodzi taniej niż stała.

 

Widzę, że Kolega korek2 mnie ubiegł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie:

Canal+ Gold + 6xC+

HBO

Cinemax

Multiroom

1 x PVR

w cenie 79 zł. Umowa do końca kwietnia.

Propozycja 1:

To samo co mam ale bez Cinemax, podobno ze stałą ceną za 84zł na 15 m-cy.

Odrzucone. Ponoć wspaniała oferta. To co mam do tej pory było w niezwykłej promocji cenowej podczas fuzji, a teraz to taniej nie będzie :lol2::lol2::lol2:

A co do cinemax to w ogóle są zdziwieni, że go mam bo w systemie jest zaznaczone, że miałem tylko w promocji na 3 miesiące :brawo::brawo::brawo:

Propozycja 2:

To samo co mam (bez Cinemax) ale z Filmboxami na 7 m-cy. Oferta na 15 miesięcy: 7x54,90 i 8x79,90. :crazy::crazy::crazy:

Czyli średnia około 68,20 zł. Ponoc rewelacja i to po konsultacji z przełożonym.

Także odrzucona.

 

Powiedziałem czego oczekuję. Jeśli oferta ze stałą ceną to nie zapłace więcej niż 69 zł. Jeśli oferta "łamana" (ze średnią) to nie więcej niż 53,30 zł.

Pani powiedziała, że takich ofert nie ma ni nie było. :shock::shock::shock:

Powiedziałem, że sobie tego nie wymyśliłem, i że w rodzinie ktoś taką ofertę dostał.

...To proszę numer tego abonenta... - Pani na to.

...Ja nie pamiętam swojego numeru, to jak miałbym podać numer innego abonenta ...- ja na to.

 

Rozstaliśmy się z przeświadczeniem obu stron, że na koniec miesiąca wyłączają sygnał i mam zdać sprzęt. ...Bez żalu... - powiedziałem - ...nie jesteście jedyni na rynku, A poza tym nie samą telewizją człowiek żyje. Jeśli mam pozostać dalej waszym abonentem to oczekuję korzystniejszej oferty....

Pani szybko się rozłączyła.

No to na razie NC+ pa pa.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój już z tą średnią. Jak komuś wychodzi ok 59zł średnia a na koniec będzie startował z negocjacjami od 79zł to albo przyjmie nową propozycję albo żegnaj nc+. Swoją drogą jakoś mnie ta średnia nie straszna. W cyfrze płacąc ok 75zł/msc potrafili dać ofertę za około 50zł, więc czemu nie mogło by tak być w nc+.

 

Zgodziłem się na średnią 6x0zł 18x79zł i mi pasuje. Najwyżej znów trzeba będzie o średnią walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari: W chwili obecnej wypowiedzenia umów można już składać nie tylko w Centrach nc+ ale w każdym APS :D

 

Ciekawe... bo sprawdziłem to w praktyce.

W dwóch APS nie przyjęli wypowiedzenia, a w "Centrum" przyjęli.

 

W jednym APS facet tłumaczył, że jego program pozwala przyjmować wypowiedzenia tylko od byłych n-kowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem:

 

Canal+ Silver

6xC+

PVR HD Pace

MR (2x Cameleon)

za 64 zł

 

Teraz mam:

Canal+ Comfort

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX (7*mies.)

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

MR (2x Cameleon)

 

Umowa 79,90, stała cena, 15 miesięcy. Co prawda niektórzy uznają, że mogłem mieć to za 69 zł, ale ja uważam tę ofertę za przyzwoitą i nie płaczę z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...