Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Canal+ silver + 6xC+ za 69 zł. Chcę w najbliższym czasie dołożyć sobie do tego Multiroom (z tego co wiem 15 zł msc). Koniec umowy w połowie czerwca.

I teraz moje pytanie na co mogę liczyć po wysłaniu wypowiedzenia? Najkorzystniejsze dla mnie byłoby chyba obniżenie ceny Multiroomu do 5 zł. To jest możliwe? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam wypowiedzenie. Prosiłbym o wzór.

 

Ręce do d... przyrosły :szukaj::google: gdybyś tylko ruszył pare stron wstecz to byś to miał, co ja mówię Kibo no Hari "Moris" ma to w opisie. Ludzie jesteście momentami żałośnie leniwy, przecież Kibo udziela się na każdej podstronie, potrzebne wam okulary? Pisze jak BYK! Wzór wypowiedzenia z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny2807 tylko trochę się spóźniłeś. Trzeba było pomyśleć wcześniej o wypowiedzeniu.

Data i miejscowość

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

 

Podpis

 

imię i nazwisko

adres

nr abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fivel nie zrobisz interesu aneksując tego w kwocie którą aktualnie płacisz.

 

@czarny2807 teraz to już trochę późno, ale "najłatwiej" negocjacje prowadzi się ze złożoną w terminie rezygnacją. Ta umowa jest na najlepszej drodze do przejścia na czas nieoznaczony i jak najszybciej powinieneś załatwić sprawę wypowiedzenia a dopiero po tym brać się za rozmowy z nimi. Optymalnie jeżeli masz możliwość załatwienia sprawy w jakimś punkcie opisanym jako Centrum NC+ http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wysyłać listu, bo wszystko to możesz z dowodem osobistym załatwić w punkcie NC+, ale nie może to być pierwszy lepszy punkt a tylko i wyłącznie te opisane jako Centra NC+.

 

Rozumiem, że jest szansa, iż nie uda Ci się aneksować tej umowy do końca tego miesiąca, ale uwierz mi, że lepiej będzie jak złożysz wypowiedzenie i dopiero po tym spróbujesz prolongować tą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam pakiet 6 c+, 3 HBO, paczke Cinemax HD, dekoder z dyskiem 500 gb i 3 MR. Umowa na 18 mies ze stala abonamentowa lacznie Z MR w cenie 89,90 zl. Interesowałby mnie dodatkodo VOD. Jaka oferte w podobnej zawartosci programowej i cenowej na dzien dzisiejszy, po wyslaniu wypowiedzenia udaloby mi sie ewentualnie wynegocjowac? Z gory dziekuje za pomoc. Ps. Dodatkowo chcialbym dekoder z dyskiem twardym o pojemnosci 1tb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie wiem, dlatego szukam porady :) obecnie mam dostep tylko do netVod ale podejrzewam ze ma to kazdy, kto podlaczy dekoder do neta ;) Dlatego pytam co na dzien dzisiejszy udaloby sie ( o ile to mozliwe) ugrac. Dodkladnie mam Universe, nie wspomnialem o tym :). Wczesniejsza umowe podpisywalem specjalnie na 18 mies, bo wydawala sie atrakcyjna i dodatkowo pamietam ze przy fuzji wiekszosci wciskali umowe na 12 mies, wiec chcialem uniknac znowu tego calego zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciagu negocjuje i na chwile obecna utargowalem(nie zgodzilem sie jeszcze) :

 

"Oferta tak jak rozmawialiśmy była by na okres 15 m-cy. Cena abonamentu przez pierwsze 5 m-ce wynosi 0 zł a przez kolejnych 11 m-cy 79.90 ( średnio wychodzi wiec 53.26zł. przez 15 m-cy)

 

Przez cały okres trwania umowy otrzyma Pan Wszystkie Pakiety tematyczne, 6 kanałów Canal+ , Canal + Vod oraz na okres do 30-09-2014 kanały HBO."

 

Cos nie wiem czy specjanie napisal 11 zamiast 10 miesiecy... oraz ten Vod to wg rozumienia na cala oferte (co tam wg jest w tej wypozyczalnie, bo nie korzystam?)

 

 

 

Poniżej kanały które wchodzą w skład oferty. wyslane na maila - mialem universe+ + 6xC+ ale chodzi mi tylko czy nie trace z pakietu u+ zadnego kanalu?

 

http://w40.wrzuta.pl/obraz/8MLCTKSfDHr/image001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerzy18 nie wiem czy jest sens torpedować tą dobrą umowę dla wątpliwej jakości VOD, bo aktualnie nie zaproponują Ci więcej za mniej a raczej odwrotnie. W kwestii ew.możliwości wymiany turbodekodera na ten z dyskiem 1TB najprędzej info uzyskasz dzwoniąc do lokalnego Centrum NC+ http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic a o ofertę aneksu pod 122947879.

 

@bartex89 nie tracisz, da HBO na całą umowę i można chyba brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki Kibo i reszcie za pomoc i konkretne odpowiedzi. Poczekam do 15 mies trwania umowy, wysle wypowiedzenie i powalcze o te Vod i 1TB ( co mnie zaskoczylo, bo bylem przekonany ze 500 gb nagran biezacych nie bede mial :) jeszcze raz dzieki i pozdrawiam. Ps. Jezeli macie jakues pytania odnosnie CP piszcie smialo na pw. Mam duzo znajomych w DUK i najswiezsze informacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...