Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę.

Miałem Universe,extra,multi,C+ za 54 pln

Dostałem comfort,extra,multi,6xC+,Vod C+,Hbo na 9 m-cy,umowa 15 m-cy za średnią 53,26.

 

To moze byś napisał z łaski swojej czy jesteś ''łosiem'' z byłej ''n'' czy byłej ''Cyfry+ HD'' bo to co napisałeś nic mi nie mówi :mrgreen:

 

A oferta kiepska na maksa :D

 

@bestcleaner średnia to możesz sobie dziecku w szkole wyliczać a nie w pay-tv :D a jakie kwoty faktur końcowych u Ciebie będą bez ''średniej'' ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartex89 dla mnie ''normalność i adekwatność ceny do oferty'' a nie ''robienie z mózgu papki przeż łamańce i średnie'' aby ''Po Enkowego'' łosia zatrzymać kitem ze ma abo niby za 53 z groszami a w sumie ma wciśnięte abo za 79,90 ;-)

 

To chyba proste jak ..... :mrgreen:

 

To ze ITI myśli ze my to ''idioci i barany'' i ciągle jest w takim przekonaniu mniemając to po ich działaniu wobec klientów to niech tak myśli nadal bo 400 tys k abonentów uciekających w zeszłym roku widzę nadal nie dało im nic do logicznego myślenia i ten rok z takim samym bilansem zakończą jeżeli nie zmądrzeją :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedzcie co bedzie adekwantne do tej ceny, czytam te Wasze posty i nie jestescie z niczego zadowoleni. Wiem ze lamaniec to nic dobrego i juz teraz widze ze bede mial wzrost o 225 zł , ale cos musze wybrac . Bo jeszcze na chwile obecna nie jest tragicznie , a za 15 miesiecy podejmie sie decyzje o opuszczeniu szeregow nc+ i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę.

Miałem Universe,extra,multi,C+ za 54 pln

Dostałem comfort,extra,multi,6xC+,Vod C+,Hbo na 9 m-cy,umowa 15 m-cy za średnią 53,26.

 

To moze byś napisał z łaski swojej czy jesteś ''łosiem'' z byłej ''n'' czy byłej ''Cyfry+ HD'' bo to co napisałeś nic mi nie mówi :mrgreen:

 

A oferta kiepska na maksa :D

 

@bestcleaner średnia to możesz sobie dziecku w szkole wyliczać a nie w pay-tv :D a jakie kwoty faktur końcowych u Ciebie będą bez ''średniej'' ???

 

Jestem z byłej "N" ale "łosiem" się nie czuje-także może trochę grzeczniej...

Reasumując dostałem więcej Vod C+ oraz Hbo i średnio bedę płacił niewiele mniej.To, że końcowa f-ra będzie wynosiła 79.90 i powiedzmy od tej kwoty będą następne negocjacje za 15 m-cy to będzie okazja do rozstania się z Nc+,bo takiej oferty nikt nie zaakceptuje.Może być też tak że znowu dadzą parę m-cy free i wyjdzie jakaś tam średnia,zbliżona do poprzedniej.

Twoim zdaniem powinienem za to co dali zejść np. do 45-50 zł srednia lub dostać np.Cinemaxy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem drugi telefon z DUK (pierwszą propozycję odrzuciłem).

Pan zapytał dlaczego,co i jak. Więc powtórzyłem swoją propozycję Universe(odpowiednik) + 6xC + 2xCinemax na cały okres umowy za 59 zł. Pan stwierdził, że może mi to zaoferować za 79 zł. Nie wyraziłem chęci, więc Pan stwierdził, że skonsultuje się ze swoim kierownikiem. Po oczekiwaniu ponownie przedstawił ofertę. Taką jak chciałem ze średnią 58 zł (z groszami) na 15 miesięcy. Zgodziłem się, Pan zobowiązał się do wysłania oferty na maila, ale do dziś go nie otrzymałem (?). Mam już włączoną paczkę Canal+, ale nadal nie mam włączonych kanałów Cinemax. Zaczynam mieć obawy, że ktoś mnie w balona zrobił. Czy słusznie? Pouczony przez was, całą rozmowę mam nagraną na komórkę, więc tu jestem spokojny, choć wolałbym uniknąć procedury reklamacyjnej.

 

Aktualizacja: pakiet Cienamx już jest aktywny, ale nadal nie mam potwierdzenia na emaila. Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem comfort,extra,multi,6xC+,Vod C+,Hbo na 9 m-cy,umowa 15 m-cy za średnią 53,26.

A jak będzie w moim przypadku? Od zawsze płacę poleceniem zapłaty. Czy będą tak księgować co miesiąc kwotę średnią ze ściąganiem należności poleceniem zapłaty? Ktoś wie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem comfort,extra,multi,6xC+,Vod C+,Hbo na 9 m-cy,umowa 15 m-cy za średnią 53,26.

A jak będzie w moim przypadku? Od zawsze płacę poleceniem zapłaty. Czy będą tak księgować co miesiąc kwotę średnią ze ściąganiem należności poleceniem zapłaty? Ktoś wie?!

Nie mogą Ci zabrać więcej niż jest na fakturze, więc nie będą ściągać średniej poleceniem zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespełna dwie godziny temu Pan "Piotruś Pan" pytał o co chodzi z ceną średnią.

Widać nie chciało się, przepraszam - nie było możliwości przeczytać kilku ostatnich stron.

Dobrze, że czasu Pan nie marnuje i po dwóch godzinach już Pan wszystko wie.

Nawet to jak będzie wyglądała oferta operatora za 15 m-cy i dlatego można wieszać psy na osobach akceptujących ofertę ze średnią.

PS. Proszę podawajmy oferty wraz z harmonogramem opłat, np. 5x0 i 10x79,90 i skończmy utarczki średniej ze stałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz,nadpłacasz.Ja też mam ustawiony przelew z automatu w banku i zapominam o sprawie.

Pamiętajcie tylko,że od 1.05.2014 należności w nc+ muszą być już 18-tego każdego miesiąca.Po 18-tym,będą naliczane odsetki za nieterminowe wpłaty,rezygnują tymsamym z opłaty za ponowne włączenie tj.20pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem comfort,extra,multi,6xC+,Vod C+,Hbo na 9 m-cy,umowa 15 m-cy za średnią 53,26.

A jak będzie w moim przypadku? Od zawsze płacę poleceniem zapłaty. Czy będą tak księgować co miesiąc kwotę średnią ze ściąganiem należności poleceniem zapłaty? Ktoś wie?!

Istnieje takie coś jak przelew cykliczny, nie wiem czy we wszystkich bankach ale ja taką opcje mam.

Ustawiasz sobie, co ile i przez jaki czas ma być przekazywana dana kwota na podane konto i po problemie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem comfort,extra,multi,6xC+,Vod C+,Hbo na 9 m-cy,umowa 15 m-cy za średnią 53,26.

A jak będzie w moim przypadku? Od zawsze płacę poleceniem zapłaty. Czy będą tak księgować co miesiąc kwotę średnią ze ściąganiem należności poleceniem zapłaty? Ktoś wie?!

Tego się nie obawiaj. Po migracji musisz wniosek złożyć do iti o polecenie zapłaty. To w cyfrze zostanie anulowane. Do czasu załatwienia polecenia zaplaty, polecisz na rocznym, że tak powiem. Ja wniosek złożyłem na początku września tamtego roku !!!. W grudniu wysłałem do iti zapytanie co z polecrniem zapłaty, a oni,że czekają na odpowiedz banku. Bywa. W lutym kolejne zapytanie co się dzieje, że jeczcze nie mam tego polecenia. W odpowiedzi usłyszałem, że źle wniosek wypełniłem,a oni nie mogą tego do banku przesłać :-D. W marcu kolejny papier posłałem i czekam cierpliwie. Zobaczymy, może do końca stycznia 2015 się wyrobią jak będę anaksował .Mają wielki [beep]. W C+ po 2 m. już to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie uniwers + 6 x canal+ za 69 zl/ miech z multiroom- karty cameleon. Umowa do konca czerwca.

tel przed chwilką

to samo co teraz z wszystkim jak teraz canal+ i dodatkowo HBO na 12 miechow za free.

Cena 64,90

Umowa na 24 miesiące. Warto ?

Z HBO na całą umowę za 69, wtedy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv jak napisałem do kolego @Yoshy odpowiedz z zapytaniem czy to stała cena na 24 m-ce czy tzw. srednia to mój post ''wywaliłeś do kosza''. Trudno Twoja decyzja

 

Sugeruję tez abyś przywołał do porządku nie tylko ma osobę przez usuwanie moich postów ale także przywołał do porządku tych usreów którzy zaczepiają mnie czy innych userów myślących na temat oferty ''łamanej'' inaczej niz ITI bo zarówno ja jak i oni mamy prawo do innych pogladów a nie do narzucania i ciągłego pisania ze otrzymałem oferte ze ''srednia 53,82'' gdzie w sumie otrzymuje sie oferte za 79 zł z harmonogramem wpłat np. 4x0 zł 11 x 79,90 bo w tym momencie robia ''wode z mózgu'' i nakręcają ich ze niby otrzymają abo za 53 zł które w rzeczywistości jest abo 79 zł i jest to niestety ''manipulacja przy pomocy postów na forum''

 

Jeśli moderator taka manipulacje toleruje to przykro mi ale stwierdzam iz to forum nie jest przyjazne userom będącym po drugiej stronie mocy (czytaj nie można pisać opinii na niekorzyść danego usługodawcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 lata za free to chyba HBO nie dadzą ...wsumie i tak bym placil pare zl mniej niz teraz i w dodatku to HBo ...mysle ze temat do głębszego przemyślenie mimo wszytsko :)

 

do kolegi @ Piotruś Pan

na poczatku cos gadał konsultant o średniej..ble ble ale ja chcialem stałą..no to mi podal taka sumę..pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, za dobrą Radą, że rzeczywiście lepiej będzie jak zacznę wykazywać się wstrzemięźliwością, co jak widać nieźle przez ostatnie dwie strony mi wychodziło, ale właśnie i mnie zaszczycił telefon z DUK...

 

Faktem jest, że łączę usługi w kablówce i najprawdopodobniej rezygnuję z NC+, ale nie stoi to na przeszkodzie, by w ramach eksperymentu dowiedzieć się co mogę wycisnąć z mojej ulubionej platformy i... okazało się, że na chwilę obecną chcąc aneksować umowę musiałbym płacić więcej, co oczywiście zaskoczeniem nie jest jako, że aktualnie za Universe+/6xCanal+/HBO płacę stałe, a jakże :mrgreen: , 49zł a poprzednio WPT/nPremium/HBO za 59zł.

 

Przeprowadziłem blisko 20 minutową rozmowę i na chwilę obecną propozycja to Comfort/Extra+/6xCanal+/HBO za średnio te +-54zł/15 m-cy. CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...