Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@emarti każdy tworzy ofertę indywidualnie i ma ona odpowiadać Tobie, natomiast jestem innego zdania odnośnie paczki HBO, gdzie prócz filmów i koncertów mam ją przede wszystkim dla seriali.

 

Dokładnie jest tak jak mówisz. Ja tylko się bardzo dziwię że aż taka popularność jest tego kanału. Każdy tylko walczy o HBO podczas negocjacji. Być może nie doceniam tego kanału ale wybredny nie jestem. Dla mnie nie ma tam nic aby iść po trupach za nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. W każdym razie dowiedziałem się że to nie jest tak do końca jak piszecie na forum - nie zawsze wyczekacie do konca ciekawą ofertę po złożeniu wypowiedzenia. Konsule jak za bardzo przystaną na Wasze warunki musza potem się spowiadać kierownikom. Dlatego też duża część osób do ostatniego dnia nie dostaje dobrych warunków - wolą odpuścić przedłużenie niż zaniżeniebo wiadomo że jesli ktoś chce zsotać to i tak przystanie na dany warunek. Ogólnie jesli mielibyście jakieś pytania to piszcie wiadomość prywatną bo zaglądam tu tylko raz dziennie i nie czytam wszystkiego a zawsze mogę podpytać o coś kolegę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eNCe peNCe to nie ja dzwoniłem do nich bo tego nigdy nie robię tylko DUK sam po złożonym wypowiedzeniu do mnie i wcale nie chciałem zbić ceny czy jakiś gratisów tylko zostać przy tym co mam za tą samą cenę niestety się nie dało bo za tą samą cenę pakiet już okrojony, zupełnie odwrotnie jak w tamtym roku gdzie za 1 tel. się dogadałem, mi się wydaje że dużo zależy na jakiego konsultanta się trafi i jaki ma dziś humor, w ogóle ta firma nc+ to jakiś dziwny twór wszędzie gdzie mam umowy na fona itp. to przy przedłużeniu dawają jakieś gratisy a niekiedy nawet z ceny trochę zjadą a w Nc+ chcesz to samo oglądać to płać więcej co roku albo okroimy Ci pakiet. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rozpływa się jak tegoroczny śnieg...

@blade1230 potwierdzam te statystyczne wyliczenia procentowe :)

 

Co do mojej już 2 propozycji ze strony nc+ to przedstawia się następująco:

U+ Premium sport+ na 12 miesięcy za 59zł

Dodatkowo: paczka HBO 4 miesiące, nBOX odblokowanie na 500GB 0zł

 

Wszystko oprócz ceny się zgadza, w poniedziałek cd negocjacji oby się udało osiągnąć cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając Wasze wyliczenia i roznego rodzaju rady stwierdze ze nijak się ma to do rzeczywistości.W moim przypadku było tak: w ub roku migrowałem po swoim tel.2 tygodnie przed koncem umowy dostając U+ z 6xC+,HBO na 6 mies.,MR-STANDART,i 1 dek-DSI83,za 59zeta. Wtym roku prawie 4 mies wcześniej i tez sam dzwoniac dostałem to co w podpisie, tak ze naprawde niema reguly co, gdzie, kiedy, z kim i za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...