Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pic na wodę z tym brakiem możliwości zejścia, niby jest taki zapis i faktycznie dotyczy nawet przedłużenia umów (nie potwierdzę na 100%, bo nie mam przy sobie regulaminu, ale coś takiego było), ale jak będą mieli na koniec do wyboru brak abonenta albo zejście na niższy pakiet to na pewno da radę ominąć ten zapis. Inna sprawa to z czego chcecie schodzić, z Platyny na Universe z 6xC+? Jeżeli chcecie zejść na tę samą ofertę programową, tylko pod inną nazwą, to nic dziwnego, że Was spławiają.

 

A ten zapis jest z prostej przyczyny, kiedyś jak umowa z C+ przeszła na czas nieokreślony i chciałem z niej zrezygnować to mogłem na 3 miesiące wypowiedzenia zejść na pakiet bodajże Start+ za 19,90. W tym wypadku kiedy klient przeoczy wypowiedzenie musi płacić kosmiczne pieniądze, co zachęca do wcześniejszego podpisania aneksu na gorszych warunkach. Na przykład jeśli ktoś ma w ofercie np. C+ Platinum, za które bez promocji jest opłata chyba 159 złotych będzie wolał aneksować umowę w pierwszym miesiącu na np. 119 czy 99 złotych niż czekać 3 miesiące i próbować walczyć o niższą cenę lub więcej kanałów. Takie narzędzie do ciśnięcia abonentów, niestety legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Warunki umowy mam takie jak w podpisie. Do końca 2013 r. miałem promocyjnie uruchomioną opcję HBO na 6 miesięcy za 0 zł, z której zrezygnowałem gdy okres promocyjny się kończył. Wczoraj pozwoliłem sobie zadzwonić z zapytaniem czy mają jakieś preferencyjne warunki dla abonentów nc+ na odbiór HBO oprócz tej standardowej promocji na HBO czyli 20 zł x 6 miesięcy. Konsultant radośnie oświadczył, że jak najbardziej i mi zaproponował Universe+ / 6xC+ / 3xHBO / Cinemax za ........ 109 zł na okres 18 miesięcy.

Spytałem się uprzejmie czy ma mnie za [beep]a, a następnie wspólnie przeanalizowaliśmy przez telefon, która oferta jest korzystniejsza. Wyszło na to, że gdybym do posiadanego aktualnie pakietu "wziął" HBO w standardowej cenie 25 zł i cinemax za 15 zł to i tak wychodzi taniej..... To był prawdopodobnie ostatni telefon z mojej strony na infolinię nc+

 

pozdrowił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło łatwo, miło i przyjemnie :). Kilka dni temu złożyłem wypowiedzenie, dzisiaj rano telefon, konsultant zapytał jaka oferta by mnie satysfakcjonowała. Odpowiedziałem, że taka jaką mam obecnie i taką dostałem, czyli Unverse+ Canal+ platinum+HBO i Cinemax 6 miesięcy gratis, umowa na 12 miesięcy, cena 69 złotych. Uważam, że nic więcej mi nie trzeba, a cena jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło łatwo, miło i przyjemnie :). Kilka dni temu złożyłem wypowiedzenie, dzisiaj rano telefon, konsultant zapytał jaka oferta by mnie satysfakcjonowała. Odpowiedziałem, że taka jaką mam obecnie i taką dostałem, czyli Unverse+ Canal+ platinum+HBO i Cinemax 6 miesięcy gratis, umowa na 12 miesięcy, cena 69 złotych. Uważam, że nic więcej mi nie trzeba, a cena jest super!

 

 

ile bylo wczesniej

 

 

w sumie to nie wiem czym sie rozni abonent stay od abonenta migrujacego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś aktualnie przy przedłużeniu umowy otrzymał pakiet Univers+ 6xCanal+ + HBO za kwotę 69zł.

Proszę o informację jak kształtuje się cena za w/wym zestaw.

Też będę o to walczył obecnie Canal+ silver ze wszystkimi C+ za 69zł

 

Jaką cenę można aktualnie wynegocjować za Univers+ 6xCanal+ + HBO czy kwota 69zł jest realna????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś aktualnie przy przedłużeniu umowy otrzymał pakiet Univers+ 6xCanal+ + HBO za kwotę 69zł.

Proszę o informację jak kształtuje się cena za w/wym zestaw.

Ja dostałem taki, można dostać mediaboxa za 5 zł miesięcznie i bez płacenia dodatkowej aktywacji. Umowa na 18 miesięcy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...