Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki czy ktoś z was rezygnował przed upływem terminu oznaczonego ? U mnie jest Malý pakiet to ew ulga jest mała kara do zapłacenia

Czy jest szansa aby wtedy cos ewentualnie wynegocjować lepszego albo po prostu zrezygnować

Potrzeba mi dekoder PVR a niestety nie dadzą bo mam na własność nboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Mam pytanko odnośnie programu Redlight,

.........Czy może ktoś słyszał o możliwości włączenia przez operatora na próbę np miesiąc.Krótko mówiąc proszę o ewentualne podpowiedzi co do uzyskania tegoż programu na promocyjnych warunkach. Dzięki

Nie ma co próbować ...... kanał wart jest swojej ceny(tej promocyjnej) :D

ps. mogę screena wysłać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zainteresowany przejściem na Full Extra, wcale nie z powodu Redlighta czy Cinemaxów, bo nie specjalnie mnie interesują ale dlatego że jest tam Picture Box, który miałem gdy byłem w n-ce. Ale okazuje się że nadal nic się nie zmieniło i z Full Extra mogą skorzystać osoby które płacą mniej niż 109 zł (bez kosztów multiroomu), ci którzy płacą obecnie więcej nie mają takiej możliwości. Dziwna jest ta dyskryminacja klientów którzy dużo płacą.

 

P.S. czy ktoś mógłby mi w skrócie objaśnić jak przy aneksowaniu umowy wygląda możliwość wymiany dekodera głownego na mediaboxa i czy jako dekoder do multiroomu standard można w końcu wybrać dekoder PVR albo chociaż PVR ready?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Też byłem zainteresowany przejściem na Full Extra, wcale nie z powodu Redlighta czy Cinemaxów, bo nie specjalnie mnie interesują ale dlatego że jest tam Picture Box, który miałem gdy byłem w n-ce.

Muszę się przyznać wczoraj pierwszy raz włączyłem Picturebox..... "ciekawski george,małpiszon i gwiazdka" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q77 a radziłeś się w tej kwestii jakiegoś przedstawiciela NC+ czy można coś z tym zrobić? Rozumiem, że problem wynika z posiadanego na własność dekodera... Jeżeli chcesz płacić karę i brać dobrą zupełnie nową ofertę to zostało Ci niewiele czasu, bo 31.12 tuż tuż.

 

 

@jupiter żadna dyskryminacja klientów ;-) o Fulla będziesz mógł się starać podczas przedłużenia umowy a teraz ciężko wymagać od jakiegokolwiek operatora, że pozwoli obniżyć abonament ot tak. Nawet w trakcie trwania umowy a bez jej automatycznego odnowienia, podobno, można wymienić dekoder główny na mediabox w standardowych cenach(aktywacja 49zł+5zł m-c) i z tego co można przeczytać na forum od jakiegos czasu do MRs wydają dekodery PVR-ready "mydelniczki", ale czy opcja nagrywania na dysk zewnętrzny jest aktywna kiedy dekoder ten działa w MRs tego nie wiem.

 

Gdzieś biją dzwony tylko nie wiem w którym kościele :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

P.S. czy ktoś mógłby mi w skrócie objaśnić jak przy aneksowaniu umowy wygląda możliwość wymiany dekodera głownego na mediaboxa i czy jako dekoder do multiroomu standard można w końcu wybrać dekoder PVR albo chociaż PVR ready?

Ja w październiku dostałem do MR Standard dekoder 2849ST, dekoder dobierałem w punkcie jako drugi, dodatkowy, do aktywnej już usługi MR Standard. Po podłączeniu do niego dysku zewnętrznego, nie ma najmniejszych problemów z nagrywaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz miediaboxa i chcesz aneksować umowę to próbuj zejść z czynszu do 0zł

 

Tak mam mediaboxa, ale umowa jeszcze do końca kwietnia, chciałem aneksować na FullExtra ale póki co chcą za FullExtra + obecny MR Premium + mediabox 129zł, także próbuje wysądować czy dało by się jakoś zlikwidować opłatę za dekoder ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem już w nc+ od kwietnia 2013 r. Mam Universe, 6xC+, Pace i MR za 64 zł. W styczniu zamierzam wysłaç wypowiedzenie (umowę mam na 12 mies.). Chciałbym przy tym zostać. Na co aktualnie można liczyć z takim zestawem?

Sprawdż w wątku dla migrujących do NC+.Tam są oferty ale nie do takiego pakietu jaki sam posiadasz.Ale wstępnie zobaczysz co oferują obecnie i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie programu Redlight,

.........Czy może ktoś słyszał o możliwości włączenia przez operatora na próbę np miesiąc.Krótko mówiąc proszę o ewentualne podpowiedzi co do uzyskania tegoż programu na promocyjnych warunkach. Dzięki

Nie ma co próbować ...... kanał wart jest swojej ceny(tej promocyjnej) :D

ps. mogę screena wysłać :wink:

 

OK ale mimo wszystko spróbuję napisać co do możliwości dania na próbę i teraz pytanie gdzie najlepiej,na jaki adres e-mail wysłać zapytanie o możliwość przetestowania tego programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...