Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Pawel napisał(a):

Niby na to samo wychodzi ale przy kolejnym przedłużeniu startuje z wyższego pakietu i już nie wróci gdyby chciał do Optimum za 24,99.  Ja jestem zdania, że korzystniej jest mieć niższy pakiet główny+dodatki.  Te zawsze możesz w przyszłości wyłączyć i tym samym obniżyć abo.

Dokładnie i dla tego mam już zatwierdzoną umowę optimum+ za 24,99zł tak jak wyżej z gratisami  i jak dadzą to wezmę canal+ Film i Seriale za 10zl a nad dopełnieniem do Extra+ za 10zl się zastanowię czy potrzebuje 🫠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2024 o 23:19, czerstwy napisał(a):

Zabawne Filmboxy  5 zeta są nie warte ale za darmo chętnie przyjmnę😂 Filmboxy powinny być w cenie C+Seriale i Filmy a ta druga opcja najlepiej za darmo lub za 5 zeta. Gdzie śmieciowa oferta filmowa nawet Viaplay to kosztuje 20 zeta🤣

Faktycznie Filmboxy nie są warte nawet 5 zł. Ale jeśli będą w cenie pakietu np. extra to niech tam sobie są. A co tam... Zawsze lepiej jak coś jest niż nie ma. Mam ogólnie też wrażenie że wciskanie Filmbox na siłę nawet z automatu  przy przedłużaniu umowy na miesiąc za free to jakaś umowa pomiędzy C+ a FB. A może kogoś tam te kanały zainteresują i zechce ktoś wykupić... Tylko że tam oferta filmowa to po prostu mniej niż niszowa. 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pawel napisał(a):

Powinni dać. Ja mam ten pakiet dostępny do aktywacji na moim koncie w tej cenie.

A kiedy najlepiej pytać się o ten pakiet canal+ Film i Seriale za 10zl jak mam do końca kwietnia za 0zl canal+ i wyłącza mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecna oferta do 29.02.2024r :

Pakiet Extra+ 59,99zł

Canal+ 19.90zł

Viaplay 5zł

Dekoder główny Wifi PremiumBox+ 0zł

2x Multiroom Standard 20zł

Całość 104,89

Co można dostać po wypowiedzeniu umowy?  Chciałabym to samo co mam i dobrać do tego HBO I HBO MAX. 

Za ile można by było wymienić dekoder główny Wifi PremiumBox+ na 4k? Czy jest szansa na dekoder 4k za 0zł?

Jeszcze pytanie dodatkowe za ile najtaniej można by było zmienić pakiet na Superpremium 4k+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mxv1 napisał(a):

A kiedy najlepiej pytać się o ten pakiet canal+ Film i Seriale za 10zl jak mam do końca kwietnia za 0zl canal+ i wyłącza mi.

Możesz zadzwonić pod koniec kwietnia i zapytać o opcję pozostawienia i cenę. Możesz tez poczekać na automatyczne wyłączenie i jeśłi w maju opcja pojawi się na koncie ponownie ją włączyć. A w aneksie przedłużeniowym nie ma ujętej ceny gdybyś nie wyłączył tej opcji?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczkę Canal+ miałem za 19,90zł w poprzedniej umowie teraz po przedłużeniu umowy wybrałem opcje samo Optimum+ za 24,99zł oraz gratisy;

Dopełnienie do Extra+, HBO z HBO Max, Hustler, BBC Player, w tym Canal+ Paczka za 0zl do 30 kwietnia które się wyłączy.

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.06.2024. Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+4K ULTRA HD, CANAL+ wszystkie kanały. Cena 42,40 zł po przejściu na czas nieoznaczony 46,40 zł (bez 4K ULTRA HD zaplanowane wyłączenie). Czy będzie można coś więcej wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2023 o 16:50, lukx95 napisał(a):

@radziej100 Umowa promocyjna MH, czyli MultiHouse jest Twoją drugą dodatkową umową specjalną na bazie pakietu Extra+ z CANAL+ za 45 zł/m i w nazwie promocji masz nawet skrót MH. Natomiast pierwsza główna umowa Twoja to widocznie ta tańsza za 15 zł/m z mniejszym pakietem i posiadanie tej głównej umowy jest obowiązkowe, aby mieć mocno zrabatowaną dodatkową umowę specjalną.

 

Panowie

Mam pytanie.

Posiadam dwie umowy. Jedna kończy się w czerwcu "nowy comfort +" (już były telefony w sprawie jej przedłużenia). Druga pakiet extra+ z paczką C+, MP - umowa do końca lutego. Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia żadnej z tych umów.

Czy mogę skorzystać z promocji Multihouse? Jeśli tak, na jakich zasadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nasir To Ciebie to nie dotyczy, ponieważ dodatkowe umowy specjalne w ramach promocji MultiHouse przysługują tylko Abonentom, którzy mają niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+, który to jest wycofywany całkowicie. Tacy klienci mogą w związku ze zmianami dostać właśnie taką dodatkową umowę specjalną z dużo większym rabatem oraz mają możliwość skorzystania też na obecnej umowie z przejścia na Multiroom na nowych zasadach po WiFi. Proces wymian tego niezależnego Multiroom dobiega już końca u Abonentów, bo jest tych umów co raz mniej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam umowę jakoś do kwietnia. Dostałem ofertę, jak poniżej. Czy jest szansa, żeby jakoś lepiej to rozegrać np. składając wypowiedzenie? Dzięki! 😉

 

Entry z Canal+ i Netflix
HBO
CANAL+4K ULTRA HD
Dop. do Relax+ dla Entry+
HBO Max
MISTRZOWSKA PIŁKA
MOVIES Fun
Opłata najem N9 UltraBox+

 

90 zł/msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Właśnie przedłużyłem umowę. Mam jednak pytanie o kanał Canal+ Family. Powiedziano mi że będzie on dostępny na cały czas trwania umowy i nie jest on osobną opcją (nie mam go wymienionego w sekcji wybrane usługi). Czy C+ Family jest dostępny dla abonentów pakietu Optimum ? Aktualnie mam Comfort i ten kanał u mnie działa (działa również w C+ Online) mimo tego że w wykazie kanałów w Strefie jest on na szaro.

Znalazłem info na temat C+ Family. Odkąd znalazł się na kanale nr 1 jest on dostępny dla wszytstkich abonentów. Nie musi więc być wyodrębniony jako opcja dodatkowa

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nowa-lista-kanalow-canal-brak-tvn-na-pierwszej-pozycji-canal-family-nr-1-platforma-cyfrowa-platforma-satelitarna-jak-ustawic

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...