Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, robertokot25 napisał(a):

Witam, umowa do 30.11 (wypowiedzenia jeszcze nie składałem). Obecnie mam takie coś jak poniżej - czy da radę wyrwać to samo w tej cenie (59,99zł)? Ewentualnie mogę odpuścić C+ 4K?

 

Optimum+ za 24,99 zł /m

CANAL+ 25 zł/m

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m

Kolekcja Fox Play 0 zł/m

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m

Mistrzowska Piłka za 0zł/m

Multiroom Standard 10 zł/m (wifibox i ultrabox 4K)

Najem 4K UltraBOX+ 0 zł/m

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m

 

59,99/m za całość, umowa na 24msc.

@robertokot25 Po złożonej rezygnacji ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego możesz negocjować o odtworzenie w większości obecnej oferty. Możesz spróbować ponegocjować nawet, aby paczka CANAL+ była za 19,90 zł/m zamiast obecnych 25 zł/m + C+ 4K UHD w cenie, tak jak teraz masz. Odnośnie kolekcji internetowych, to kolekcji FOX Play i Nat Geo Play już nie ma, więc zamiast tych kolekcji możesz dostać kolekcję BBC Player bez opłat. Multiroom zapewne będzie Cię teraz kosztował po przedłużeniu 12 zł/m. Także gdyby się udało, aby paczka C+ z C+ 4K była za 19,90 zł/m, to mógłbyś się zmieścić w miesięcznej kwocie abonamentu 56,89 zł/m.

 

 

 

 

31 minut temu, Wojcieszko napisał(a):

Moi drodzy to co obecnie posiadam: extra+ 49,99

Canal+ 19,90

Eleven - 11,90

Mistrzowska piłka - 5

2x multiroom - 20

Łącznie - 106,7

 

Chciałbym właściwie to samo plus dodatkowo Canal+ 4K i ewentualnie Netflix. Z jaką bym się mniej więcej musiał liczyć dopłatą?

@Wojcieszko Po złożonej rezygnacji możesz negocjować o pakiet Extra+ za 44,99 zł/m i opcje dodatkowe w tych samych cenach. Kanał CANAL+ 4K Ultra HD powinno Ci się udać dostać za 0 zł/m, czyli w cenie paczki CANAL+ do oferty przedłużenia umowy. Możesz jeszcze dostać kolekcję BBC Player bez dodatkowych opłat. Odnośnie usługi Multiroom, to najprawdopodobniej będziesz miał podwyżkę o 2 zł/m na każdym sprzęcie uzupełniającym, więc jak masz Multiroom z dwoma dodatkowymi dekoderami wifiBox+ łącznie za 20 zł/m, to kwota usługi Multiroom zapewne wzrośnie Ci w nowej ofercie do kwoty 24 zł/m.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Umowa do 30.11 (wypowiedzenia jeszcze nie składałem). 

Obecnie mam:

 

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven

Sports, Filmbox Pack, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata

najem N9 UltraBox+, Viaplay Total 

 

Opłata miesięczna - 158.79PLN (119.79PLN bez Viaplay)

 

Canal+ dzwoni do mnie co kilka dni, natomiast do tej pory odmawiam, ponieważ dostaję propozycje przedłużenia w okolicach 165-170PLN/msc. przy umowie na 24m, co uważam za kosmos. 

 

Czy Waszym zdaniem jest szansa, żeby przedłużyć ofertę co najmniej na tych samych warunkach, które mam obecnie, na okres krótszy niż 24m? 

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry jestem tutaj pierwszy raz i proszę fachowców o poradę. 

Obecnie posiadam dwie umowy obie są takie same tzn. optimum za 24.99 zł tylko na jednej mam dwa muliromy każdy za 10 zł. Umowa do 31. 10.2023. Co można uzyskać przy przedłużeniu o co mogę "negocjować". Dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

umowy do końca października (31.10) wypowiedzenie złożone.

 

 

Pierwsza (główna):

Optimum+ 24,99 zł

Dopełnienie do Extra+ 10 zł

Multiroom  = 0 zł

Dekoder z dyskiem = 0 zł

Dekoder dodatkowy (bez dysku) = 0 zł

Łącznie 34.99 zł

 

Druga extra umowa:

Dekoder z dyskiem

Pakiet extra+

Za całość 10 zł

 

Umowy były na 24 miesiące - łącznie za obie płaciłem 44.99 zł

Czy możliwe jest zachowanie tych samych stawek, ewentualnie co mogę negocjować i za ile?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mam jeszcze dwa miesiące do końca umowy, wypowiedzenia nie wysłałem, ale dzwonią do mnie już z ofertami.

Chciałem się tylko upewnić tutaj.
Czy na prawdę nie ma możliwości przedłużyć umowy z pakietem Nowy Comfort za 22.50, który cały czas posiadam ?

Proponują optimum+ za 34.99 a ja tego nie chcę. Rozumiem że z wypowiedzeniem mógłbym walczyć o ten pakiet za 24.99 ?

A drugie pytanie dotyczy netflixa. Proponują na cały okres za 30 zł netflix hd. Czy później do tego netflixa można opłacać za 10 zł jedno dodatkowe konto poza gospodarstwem domowym ?

Pozdrawiam.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2023 o 15:51, Vaniliovsky napisał(a):

@Ghost589 z tego co zauważyłem przy podpisywaniu umowy dają TIDAL na 2 miesiące gratis a potem opłata 15zł. Jesli sam tego nie wyłączysz.

Tidal wypada z oferty.

W dniu 15.10.2023 o 10:14, robertokot25 napisał(a):

Jak myślicie jest szansa na utrzymanie tego samego w tej cenie 59,99zł?

 

 

Oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie mam do Was użytkowników. Standardowo jak to Canal+ już pół roku wcześniej dzwonią z przedłużeniem. Proponują mi za to samo co mam 15 zł więcej... I oczywiście umowa wchodzi od momentu jak zaakceptuje warunki które wysłali mi już na maila.  Ja tego jeszcze nie zrobiłem bo się zastanawiam i już był telefon dlaczego tego jeszcze nie zrobiłem. Gość z działu utrzymania klienta jak usłyszał że umowę przecież mam do kwietnia i w sumie w Marcu moglibyśmy dopiero podpisać kolejną to oburzony się rozłączył .. pytanie czy trzymaliście kiedyś umowę prawie do samego końca? Jak by nie patrzeć przez 5 miesięcy to 75zl w kieszeni... Ale pewnie później powiedzą mi że już nie ma takich warunków umowy i płać Pan całość...

Edytowane przez Rafwro
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Obecnie posiadam:

 

PAKIET EXTRA+CANAL+(6)LIVE

MISTRZOWSKA PIŁKA

SERIES FUN

ELEVEN SPORTS

NAJEM WIFI PREMIUMBOX+

NAJEM DYSK
 

81,89PLN

 

Chciałbym to samo za tyle samo - jaką ofertę mogę uzyskać? Oczywiście wypowiedzenie złożone, do 30/10/2023.

Czy jest szansa wymiany PREMIUMBOXa na 4K bezkosztowo?

Edytowane przez vojtas12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Rafwro napisał(a):

Witam. Pytanie mam do Was użytkowników. Standardowo jak to Canal+ już pół roku wcześniej dzwonią z przedłużeniem. Proponują mi za to samo co mam 15 zł więcej... I oczywiście umowa wchodzi od momentu jak zaakceptuje warunki które wysłali mi już na maila.  Ja tego jeszcze nie zrobiłem bo się zastanawiam i już był telefon dlaczego tego jeszcze nie zrobiłem. Gość z działu utrzymania klienta jak usłyszał że umowę przecież mam do kwietnia i w sumie w Marcu moglibyśmy dopiero podpisać kolejną to oburzony się rozłączył .. pytanie czy trzymaliście kiedyś umowę prawie do samego końca? Jak by nie patrzeć przez 5 miesięcy to 75zl w kieszeni... Ale pewnie później powiedzą mi że już nie ma takich warunków umowy i płać Pan całość...

Nie ma co szybciej przedłużać umowy i to jeszcze na gorszych warunkach. Czekaj cierpliwie do końca, a miesiąc szybciej złóż wypowiedzenie i zobaczysz co Ci zaproponują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, vojtas12 napisał(a):

Cześć,

 

Obecnie posiadam:

 

PAKIET EXTRA+CANAL+(6)LIVE

MISTRZOWSKA PIŁKA

SERIES FUN

ELEVEN SPORTS

NAJEM WIFI PREMIUMBOX+

NAJEM DYSK
 

81,89PLN

 

Chciałbym to samo za tyle samo - jaką ofertę mogę uzyskać? Oczywiście wypowiedzenie złożone, do 30/10/2023.

Czy jest szansa wymiany PREMIUMBOXa na 4K bezkosztowo?

Oferta może być podobna do obecnej. Na wymianę dekodera HD na 4K bez opłat najmu nie ma szans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROPONOWANE USŁUGI: 

 

 

Pakiet Superpremium+ 4K

History HD_H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

Najem Dysk

Opłata najem N9 UltraBox+

 

 

 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

 

 

Superpremium+ 4K za 119,99 zł/m oraz za 134,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

 

 

CZAS TRWANIA UMOWY:

 OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:

 

 

Do 31 stycznia 2026

 

   

 

153,99 ZŁ

MIES

 

Dobra cena bo nie wiem co mam robić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafwro napisał(a):

 ... pytanie czy trzymaliście kiedyś umowę prawie do samego końca? ...

 

Trzy/czwarte ludzi przedłuża umowę na sam koniec okresu oznaczonego.

Przedłużenie umowy teraz jest bezsensu.

Już teraz możesz im wysłać wypowiedzenie bieżącej umowy byleby tylko zaznaczyć w tym wypowiedzeniu, że wypowiadasz umowę z końcem okresu oznaczonego.

A prawdziwe negocjacje nowej umowy zacznij na dwa tygodnie przed końcem bieżącej umowy bo wcześniej to będą Ci wciskać kit w stylu – taką atrakcyjną cenę to dostanie pan tylko dzisiaj a jutro już jej nie będzie, niemożliwy jest pakiet w tej cenie, nikt nie dostał tak bogatego pakietu taniej itp.

Teraz to im chodzi tylko o to aby złapać jelenia co by płacił drożej a konsul z kolei dostanie wyższą prowizje, że takiego naiwniaka złapał …

Edytowane przez ancymonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. 

Zlożyłem wypowiedzenie. Umowa do końca listopada.

Mam superpremium 4k za 109.99

Do tego mistrzowska pilka

Multiroom jakis zwykly dekoder drugi 4k z dyskiem. Zaczynaja wydzwaniac i rpoponuja to zamo za 130zl na 2 lata + dokladaja viaplay 

Co moge od nich wyczarowac przy niezmiennej cenie badz co mogliby dolozyc aby bylo dobrze? 

Dzwonia jak opetani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gys0n Jak będą dzwonić, to mów po prostu, że przedłużysz umowę tylko i wyłącznie z odtworzeniem tych samych warunków co masz w tej samej cenie. Jedynie co, to jak masz Multiroom na dekoderach wifiBox+ w cenie 10 zł/m, to najprawdopodobniej cena Multiroom w nowej umowie będzie w kwocie 12 zł/m. Możesz przy przedłużeniu umowy otrzymać na cały okres umowy kolekcję BBC Player za free. Wracając do Multiroom, to jaki masz obecnie typ ten niezależny wycofywany za 0 zł/m, czy już ten na nowych zasadach zależny po WiFi? Jaki też masz dekoder dodatkowy do Multiroom. Te informacje są ważne, aby wiedzieć jakie masz możliwości negocjacji. Jeśli np. masz ten niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+ za 0 zł/m to przysługuje Ci wymiana na zależny Multiroom po WiFi utrzymany nadal za 0 zł/m na dodatkowym wifiBoxie+ i ewentualnie do tego też dodatkowa umowa specjalna np. do innej lokalizacji, ale te rozwiązania akurat są tylko i wyłącznie dla Abonentów wycofywanego niezależnego MR post Cyfra+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2023 o 12:34, markar napisał(a):

Moja dodatkowa umowa w cenie 25 kończy się z końcem miesiąca. Dzwonili 2,3 razy. Proponowali 35 zł. Upierałem się przy 25. Przestali dzwonić. O dziwo umowę główną na pakiet Optimum w cenie 24,99 plus C+ 19,90 udało się utrzymać w tych samych cenach.

Dodatkowa umowa wygasa z dniem 31.X. Extra+, C+, MP w cenie 25 zł obecnie. Kilka tygodni temu było za 35 zł wraz z opcją C+4K. Dziś oferta pakietu Start+ za 9,99. Odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...