Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pierwszy telefon po chyba 2-3 miesiącach ciszy, a umowa do końca miesiąca. Do tej pory nowy comfort+, canal+ i 4k, eleven za 65,79 ale z przymusu dobrałem viaplay za 19zł podczas trwania umowy więc de facto 85,79 by nie stracić ligi angielskiej.

Oferta słaba bo albo drożej za to samo, albo mniej (propozycje bez eleven, niższy pakiet etc). Swoją drogą to zmiana z viaplay total na medium (czyli bez ksw i f1) to jaka różnica w cenie jest?

Na moje wątpliwości że viaplay może im zniknąć w trakcie umowy to widać nie są przygotowani bo odpowiadają wymijająco co będzie a nie widzę na koncie że viaplay jest gwarantowany i bez problemu ewentualnie można dobrać.

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Bieżąca umowa (jeszcze ok. 6 miesięcy a już zaczęły się telefony :) ) - poniżej. Na razie nie odbieram tlf.

 

 

Pakiet Pakiet Extra+ (54,99 PLN)

Opcje dodatkowe HBO Max - tv w aplikacji (2,00 PLN)

HBO Max (3,00 PLN)

CANAL+ (25,00 PLN)

HBO (15,00 PLN)

CANAL+4K ULTRA HD (0,00 PLN)

Eleven Sports (11,90 PLN)

History HD / H2 (2,99 PLN)

MISTRZOWSKA PIŁKA (0,00 PLN)

Opłata manipulacyjna MRS (15,00 PLN)

Czynsz najmu sprzętu 10,00 (4K ULTRABOX+  Z DYSKIEM ORAZ WI-FI BOX 4K)

RAZEM 139,88 zł

 

Gdyby ktoś będący na bieżąco doradził co mógłbym "ugrać" z nową umową byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po 24 miesiącach. Obecnie posiadam

-Nowy comfort 22,5zł

-MR po cyfra +. 0zł

- eleven sport  11,90

Całość za 34,4zł

 

 Dzisiejsza oferta po złożeniu wypowoedzenia

Pakiet OptiMUM plus 25zł

Eleven 11,90

Dekoder do multi room 5zł

 

Czy da się urwać coś z proponowanej ceny? Dekoder za 0zł lub coś z pakietem zejść cenowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Po dwóch latach od ostatniego posta przedstawiam to co dostałem i zaakceptowałem.

Dotychczas:

Extra C+ 6 (wraz z MP) z modułem za 69 i druga umowa to samo za 25.

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzeniezłożone i w sumie z braku czasu zaakceptowane to co poniżej:

Wybrane usługiPakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Cinemax Pack, HBO Max, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Moduł CAM ECP 10zł

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł

Druga umowa:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 35 zł 24 m i 44 zł/m dla Abonentów (06/23) - MH, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Początek okresu oznaczonego01-09-2023

Koniec okresu oznaczonego31-08-2025

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 35  zł

 

Reasumując.

Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie złożone w ostatni piątek i w poniedziałek telefon z DUK, który mi to zaoferował. Nie wiem czy pod koniec miesiąca dostałbym tą drugą umowę w dotychczasowej cenie, ale akurat w tym roku nie miałem czasu na takie zabawy.

Tak więc na pierwszej umowie mam kilka gratisów na parę miesięcy, a na drugiej +10zł.

Dostałem dodatkowo BBC Player i jak widzę jest podczepiony do drugiej umowy, a nie miałem czasu jeszcze sprawdzić czy jest on dostępny na C+online na pierwszej umowie.

Podsumowując: oprócz gratisów mam to samo co miałem w cenie +10zł na kolejne dwa lata.

Jak by ktoś wyrwał drugą umowę w dotychczasowej cenie, to dajcie znać - chętnie się dowiem, że przepłaciłem ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia za 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Od lat obserwuję forum i szukam podpowiedzi gdy nadchodzi czas :) Tym razem postanowiłem się zarejestrować i zapytać wprost o poradę.

 

Dotychczas mam to co poniżej - bez Fbox Arthouse i Sundance oraz Eleven - za to wszystko 85 zł bez groszy. Umowa do końca sierpnia 2023 r. (wypowiedzenie złożone w lipcu).

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Arthouse, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, SunDance HD, NAJEM PVR

Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

W zasadzie chciałbym utrzymać stan posiadania + ewentualnie Viaplay ale tylko dla Premier Leauge (KSW i F1 mnie nie interesują).

 

W jakiej cenie można to dostać, co ewentualnie można jeszcze ugrać - innymi słowy jaki tu wariant identyczny lub podobny będzie najbardziej opłacalny.

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Edytowane przez umtiti
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, maly12345 napisał(a):

Czy da się urwać coś z proponowanej ceny? Dekoder za 0zł lub coś z pakietem zejść cenowo? 

@maly12345 Możesz otrzymać to co napisałeś, czyli pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m + Eleven Sports za 11,90 zł/m. Do tego możesz poprosić o kolekcję BBC Player za 0 zł/m i o nową opcję dodatkową "CANAL+ Seriale i Filmy" za 5 zł/m, która zawiera paczkę CANAL+ bez sportu i w skład tej opcji wchodzą kanały CANAL+ Premium. CANAL+ 1, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument i kolekcja CANAL+ VOD. Odnośnie sprzętu to jak masz stary jakiś główny dekoder, to przysługuje Ci wymiana na dekoder 4K DualBox+ bez dysku za 5 zł/m lub opcja z dyskiem 500 GB za 10 zł/m. Jeśli chodzi o Multiroom to przysługuje Ci do przedłużenia umowy wymiana na Mutiroom utrzymany bez opłat miesięcznych na nowych zasadach po WiFi, gdzie oba dekodery muszą się ze sobą widzieć i do bezpłatnego Multiroom otrzymujesz dekoder dodatkowy wifiBox+.

Niezależnie od tego, czy bierzesz Multiroom na nowych zasadach po WiFi, czy przedłużasz umowę tylko na sprzęcie głównym, to możesz też przy przedłużeniu dostać dodatkową nową zupełnie umowę specjalną, która będzie niezależnie działająca, ale powiązana z posiadaniem do niej umowy głównej ze względu na większy rabat tej dodatkowej umowy. Oferta na dodatkową umowę specjalną jest w ramach specjalnej promocji tzw MultiHouse i można dostać albo ofertę z pakietem Extra+ za 20 zł/m albo ofertę z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 40 zł/m. Ta dodatkowa umowa specjalna jest do wyboru albo z dekoderem albo z modułem CAM.

 

 

 

 

15 godzin temu, malecky napisał(a):

Extra C+ 6 (wraz z MP) z modułem za 69 i druga umowa to samo za 25.
 

Jak by ktoś wyrwał drugą umowę w dotychczasowej cenie, to dajcie znać - chętnie się dowiem, że przepłaciłem ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia za 2 lata.

@malecky Jeśli miałeś dodatkową umowę specjalną z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m, to przy podwyższeniu ceny do 35 zł/m, która jest najniższa przysługuje Ci otrzymanie na cały okres umowy oznaczony opcja dodatkowa FilmBox Pack za 0 zł/m. Także jeśli oferty nie zaakceptowałeś jeszcze, to możesz powalczyć o ten FilmBox Pack, bo jest on ujęty w procedurze zmiany oferty z kwoty 25 zł/m na 35 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po niemal 2 latach. Moja umowa kończy się 30.11.2023, ale już otrzymałem pierwszy telefon. W tej chwili mam:

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł,

HBO i HBO GO 20 zł,

Cinemax 8 zł,

Filmbox Pack 5 zł,

Mistrzowska Piłka 0 zł,

Eleven Sports za 10 zł,

Multi Man Pack 15 zł,

Vivid 9,99 zł,

Moduł CAM 0 zł

 

Całość za 147,98 zł

 

Propozycja na dziś - dokładnie to samo za ... 167,98 zł.

 

Nie będę wnikał w dokładną treść rozmowy, ale po wylaniu swoich żali odnośnie kanałów SD w XXI wieku, oddaniu dwóch transponderów, a co za tym idzie obniżeniu jakości emitowanych kanałów i braku poszerzenia oferty przez ostatnie 12 miesięcy oraz należeniu do grana nielicznych z tak dużym stażem, podziękowałem uprzejmie.

 

Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może dokładał na przedłużeniu Player bez reklam?? Czy 16 PLN to stała opłata czy może być mniej?? 

Ja teraz dostałem Superpremium 4k plus cinemax BBC player haustler i sundance na 5 m-cy  gratis 3 deki jeden z dyskiem i viaplay medium za 138,90. Oczywiście  MP i eleven w składzie . Oferta do klepnięcia w sobotę. 

Edytowane przez maraqesh77
Edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Posiadam aktualnie
Nowy start 14.99zl
Canal 19.99zl
Canal 4k 0zl
Moduł Cam 0zl
29.89zl suma

Na co porownywalnego można liczyć przy przedłużeniu?
Dziękuję
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 16:31, markar napisał(a):

2 lata temu zabrano mi drugiego Cameleona i zlikwidowano MR a w zamian otrzymałem drugą umowę  specjalną z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m. Właśnie złożyłem wypowiedzenie tej umowy. Czy ktoś negocjował już taką umowę i może pochwalić się rezultatem?

Umowa do końca października 2023. Aktualnie

  • pakiet Extra+, C+, MP, moduł CAM -25 zł, dobrany C+4K za 10 zł. Razem 35zł.
  • Propozycja to co wyżej za 35 zł. Propozycja odrzucona przeze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

4 godziny temu, zalesiu napisał(a):

Cześć.
Posiadam aktualnie
Nowy start 14.99zl
Canal 19.99zl
Canal 4k 0zl
Moduł Cam 0zl
29.89zl suma

Na co porownywalnego można liczyć przy przedłużeniu?
Dziękuję
 

@zalesiu

Możesz po złożonej rezygnacji negocjować o odpowiednik obecnego pakietu Start+ pod nową nazwą Relax+ w cenie 14,99 zł/m i dodatki co masz bez zmian w tej samej cenie. Możesz otrzymać do przedłużenia też kolekcję BBC Player bez opłat na cały okres umowy.

 

 

 

 

4 godziny temu, markar napisał(a):

Umowa do końca października 2023. Aktualnie

  • pakiet Extra+, C+, MP, moduł CAM -25 zł, dobrany C+4K za 10 zł. Razem 35zł.
  • Propozycja to co wyżej za 35 zł. Propozycja odrzucona przeze mnie.

@markar Przy podwyżce ceny dodatkowej umowy specjalnej z kwoty z 25 zł/m do 35 zł/m przysługuje Ci otrzymanie bezpłatnie opcji dodatkowej FilmBox Pack na cały okres oznaczony umowy.

Edytowane przez lukx95
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Posiadam umowę (Nowy Comfort+) za którą płacę 24,99 zł plus 2 zł za dekoder WifiBox+. Umowa kończy się w lutym przyszłego roku. 

Chciałem dokonać korekty umowy i przedłużając ją o 24 miesiące dokupić usługę Multiroom oraz pakiet Canal+.

Konsultant w rozmowie zaproponował mi pakiet Optimum+ za 34,99 zł + pakiet Canal+ za 19,99 zł + Mulitiroom za 15 zł + najem dekodera głównego za 5 zł co dało sumę blisko 75 zł.

Nie wiem czy jest to korzystna opcja, miał do mnie oddzwonić w piątek abym podjął decyzję ale chyba zapomniał :)

Dało mi to czas i zdecydowałem się poprosić Was o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualnie posiadam:

Nowy Comfort+             22,50zł

Canal+                            19,90zł

Canal+ 4K                       0zł

Dekoder 4K z dyskiem   5zł

Multiroom                        10zł

Razem                              57,40zł

 

Koniec umowy 31 października 2023. Chciałbym dostać podobna ofertę z Viaplay Medium,na co mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja po wypowiedzeniu umowy która jest do końca listopada:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiRelax+, CANAL+, Eleven Sports, Hustler HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeRelax+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 29,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Początek okresu oznaczonego01-09-2023

Koniec okresu oznaczonego30-11-2025

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 56,79  zł

 

Czy da się wynegocjować coś więcej?

 

Bo do tej pory miałem:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

I to wszystko miałem za 81,79

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, apk7 napisał(a):

Witam

Aktualnie posiadam:

Nowy Comfort+             22,50zł

Canal+                            19,90zł

Canal+ 4K                       0zł

Dekoder 4K z dyskiem   5zł

Multiroom                        10zł

Razem                              57,40zł

 

Koniec umowy 31 października 2023. Chciałbym dostać podobna ofertę z Viaplay Medium,na co mogę liczyć?

@apk7 Pakietu Nowy Comfort+ już nie ma i odpowiednik tego pakietu to pakiet Optimum+. Po złożonym wypowiedzeniu ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego możesz negocjować o podobną ofertę na głównym pakiecie Optimum+ za 24,99 zł/m + opcje dodatkowe w tych samych cenach co miałeś + jeszcze kolekcja BBC Player bez opłat. Natomiast Viaplay Medium przy przedłużeniu mogą oferować Ci za 19 zł/m. Możesz też taniej dostać Viaplay Medium za 5 zł/m, ale nie wiem czy nie będą chcieli podnieść przy tej cenie kwoty głównego pakietu Optimum+ do 29,99 zł/m. Zobaczysz podczas negocjacji, bo może się uda za którąś rozmową dostać Viaplay Medium za 5 zł/m przy podniesieniu do pakietu Optimum+ w kwocie 24,99 zł/m.

 

 

 

 

2 godziny temu, lesdud napisał(a):

Dzisiejsza propozycja po wypowiedzeniu umowy która jest do końca listopada:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiRelax+, CANAL+, Eleven Sports, Hustler HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeRelax+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 29,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Początek okresu oznaczonego01-09-2023

Koniec okresu oznaczonego30-11-2025

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 56,79  zł

 

Czy da się wynegocjować coś więcej?

@lesdud Możesz negocjować o utrzymanie Ci kanału CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m, tak jak miałeś do tej pory + kolekcję BBC Player bez opłat. Wiadomo też, że bliżej końca umowy najlepiej negocjować. Pakiet Relax+ bywa też w wariantach 14,99 zł/m i 19,99 zł/m. Wiadomo, że przy schodzeniu z pakietem w dół najniższej ceny raczej nie zaoferują, więc możesz próbować jeszcze ponegocjować o Relax+ za 19,99 zł/m, a jak bliżej końca umowy się nie zgodzą, to najwyżej weźmiesz za 24,99 zł/m. Jeśli miałeś złożone wypowiedzenie, a dostałeś ofertę do akceptacji lub odrzucenia, to jak odrzucisz, to będzie trzeba najpewniej na nowo złożyć wypowiedzenie, ponieważ wysłanie oferty do akceptacji wycofuje automatycznie wypowiedzenie z umowy.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wypowiedzenie wysłane. Umowa do 31 sierpnia.

 

Obecnie mam taki pakiet za 116, 79 zł:

 

Pakiet Extra+ za 49,99 zł 15 m

CANAL+ za 19,90 zł/m
HBO i HBO GO (MAX) 20 zł/m

CANAL+4K ULTRA HD 0 zł/m

CINEMAX 0 zł 5 m i 10 zł/m 

Eleven Sports za 11,90 zł/m

MISTRZOWSKA PIŁKA za 5 zł/m

MULTIROOM STANDARD: jeden za 10 zł, a drugi za 0 zł

Najem Dysk za 0 zł/m

Opłata najem N9 UltraBox+ za 0 zł/m

 

Ten sam pakiet 1:1 proponują za ok. 9 zł więcej (dwa Multiroomy po 12 zł). Dodatkowo mogą dołożyc Hustler za 0 zł na 6 miesięcy.

Da się wynegocjować coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@apk7

@lesdud Możesz negocjować o utrzymanie Ci kanału CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m, tak jak miałeś do tej pory + kolekcję BBC Player bez opłat. Wiadomo też, że bliżej końca umowy najlepiej negocjować. Pakiet Relax+ bywa też w wariantach 14,99 zł/m i 19,99 zł/m. Wiadomo, że przy schodzeniu z pakietem w dół najniższej ceny raczej nie zaoferują, więc możesz próbować jeszcze ponegocjować o Relax+ za 19,99 zł/m, a jak bliżej końca umowy się nie zgodzą, to najwyżej weźmiesz za 24,99 zł/m. Jeśli miałeś złożone wypowiedzenie, a dostałeś ofertę do akceptacji lub odrzucenia, to jak odrzucisz, to będzie trzeba najpewniej na nowo złożyć wypowiedzenie, ponieważ wysłanie oferty do akceptacji wycofuje automatycznie wypowiedzenie z umowy.

A czy jest opcja żeby zamiast relaks plus wziąć optimum+ w tych pieniądzach? Jaka jest w ogóle różnica między komfort plus a optimum Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lesdud napisał(a):

A czy jest opcja żeby zamiast relaks plus wziąć optimum+ w tych pieniądzach? Jaka jest w ogóle różnica między komfort plus a optimum Plus

@lesdud Przy schodzeniu z pakietem w dół najniższej ceny za pakiet Optimum+ raczej się nie uzyska. Możesz próbować np. negocjować o pakiet Optimum+ za 29,99 zł albo za 34,99 zł. Pakiet Optimum+ jest następcą pakietu Comfort+/Nowy Comfort+ i jest wzbogacony dodatkowo o kanały takie jak: Warner TV, Animal Planet HD, Baby TV, Biznes24 HD, Comedy Central HD, Eleven Sports 4 HD, Eurosport 2 HD, FightKlub HD, FOX Comedy HD, MTV 00s.

 

 

 

 

21 godzin temu, dam1934 napisał(a):

Cześć. Wypowiedzenie wysłane. Umowa do 31 sierpnia.

 

Obecnie mam taki pakiet za 116, 79 zł:

 

Pakiet Extra+ za 49,99 zł 15 m

CANAL+ za 19,90 zł/m
HBO i HBO GO (MAX) 20 zł/m

CANAL+4K ULTRA HD 0 zł/m

CINEMAX 0 zł 5 m i 10 zł/m 

Eleven Sports za 11,90 zł/m

MISTRZOWSKA PIŁKA za 5 zł/m

MULTIROOM STANDARD: jeden za 10 zł, a drugi za 0 zł

Najem Dysk za 0 zł/m

Opłata najem N9 UltraBox+ za 0 zł/m

 

Ten sam pakiet 1:1 proponują za ok. 9 zł więcej (dwa Multiroomy po 12 zł). Dodatkowo mogą dołożyc Hustler za 0 zł na 6 miesięcy.

Da się wynegocjować coś więcej?

@dam1934 Spróbuj ponegocjować o pakiet Extra+ w cenie 44,99 zł/m + negocjuj o dodatki w tej cenie co teraz masz. Co do Multiroom to nie wiem, ale jak masz jeden sprzęt uzupełniający za 0 zł/m, to spróbuj negocjować o odtworzenie tego i proś ewentualnie żeby np. konsultant poszedł skonsultować się w tej sprawie wyżej. Za kolejny Multiroom mogą już żądać 12 zł/m.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lesdud napisał(a):

A czy jest opcja żeby zamiast relaks plus wziąć optimum+ w tych pieniądzach? Jaka jest w ogóle różnica między komfort plus a optimum Plus

Optimum: Comedy Central, Fox Comedy, Warner TV, Animal Planet, MTV 00`s, Biznes24, Baby TV, Eurosport2, Eleven Sports 4, Fightklub. To w zasadzie cała różnica pomiędzy Comfort a Optimum.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Umowa kończy mi się 31.12.2023 i już wydzwaniają.

 

Posiadam:

NOWY START+

HBO GO

HBO MAX

NETFLIX 4K

CANAL+

4K ULTRABOX+

 

Za wszystko płacę 113,89 zł.

Jak dzwonili to proponowali za to samo coś koło 130zł.

 

Jaką cenę faktycznie można dostać? Jak aktualnie nazywa się odpowiednik mojego pakietu Nowy Start+?

 

Pozdrawiam,

Pit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...