Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, lukx95 napisał(a):

@olovek82 Coś musiałeś pokręcić, bo pakiet Entry+ można dopełnić tylko do pakietu Relax+. Natomiast opcja Dopełnienie do pakietu Optimum+ jest dostępna tylko przy pakiecie Relax+.

Pokręciłem. Mój błąd☹️. Miałem oczywiście Relax+. Czemu napisałem Entry....nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Obecnie mam

Extra +     49 zł

11 canal + 19 zł

HBO.         15 zł

HBO max    5zl

Multiroom  10 zl

W sumie pakiet 90 zł i 10 MR = 100 PLN . Umowa do 30.09.2023 już wypowiedziana . 

 

Dzisiaj sama zadzwoniłam i ich oferta: 

1. Samo extra + 44.90

2. Extra + 11 canal + 64 90

3. Extra + canal + HBO 84.90 

Multiroom podwyżka z 10 na 12 zł . Podsumowując narazie proponują tylko 3 zł taniej niż na poprzedniej umowie . Na jakie darmowe bonusy mogę liczyć ? Dostanę mistrzowska piłkę za 0 zł ? Albo HBO taniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ronnie84 napisał(a):

@k05

Ja nie pytałam konsula o viaplay ale gdy wejdę na konto ICA i tam są oferty przedluzeniowe, co prawda gorsze niż te od konsula, to w opcjach jako prezent na przedłużenie mogę wybrać filmboxy za 0 zł lub viaplay medium za 5 zł na całą umowę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w tym viaplay medium nie ma ligi angielskiej , KSW i formuły 1. Jest za to liga niemiecka, liga konferencji i liga europy . Oprócz tego kolekcja filmów i seriali. Uważam że 5 zł za to to naprawdę promocja :) chcąc kupić viaplay medium na ich stronie trzeba zapłacić 40 zł . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Oferta Viaplay Medium+ w Canal+ 

Czyli viaplay medium w canal + nie jest tym samym czym viaplay medium bezpośrednio na stronie viaplay? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Przedemną pierwsze przedłużenie umowy z C+ - umowa do końca października, a już jestem po ponad miesiącu telefonów z ofertami przedłużenia.

Mój obecny pakiet, to Nowy Entry+ canal+ razem z 4k, eleven, mistrzowska piłka, moduł CAM za co płacę 50zł.

W najnowszej ofercie zaproponowli mi rozszerzenie do Relax+, CANAL+, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay Medium za 66,89.

 

Pasuje mi rozszerzenie do relax i ten viaplay pod ligę angielską, ale czy cenowo to już jest akceptowalne czy tsrgować się dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 godzin temu, Oliwia napisał(a):

Czyli viaplay medium w canal + nie jest tym samym czym viaplay medium bezpośrednio na stronie viaplay? 

Pakiet Viaplay Medium+ — z Premier League i wybranymi wydarzeniami KSW to specjalna propozycja dla klientów usług CANAL+, w ramach której operator oferuje dostęp do bogatej oferty serialowo-filmowej, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA oraz dodatkowo tylko dla abonentów CANAL+ do wszystkich meczów angielskiej Premier League oraz wybranych walk bokserskich KSW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o wyrażenie opinii, czy poniższy pakiet podczas negocjacji za 75 zł jest korzystny, bardzo dziękuję. Mam jeszcze czas na ewentualne odstąpienie.

Otimum+ z CANAL+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...