Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.09.2022 o 14:19, stanley840 napisał:

Canal+4K jest razem z tym pakietem więc dziwne że każą ci dopłacać 10 zł do tego kanału który powinien być w cenie pakietu.

Może mu się wydaje,  że ma Superpremium 4k 🤣

W dniu 27.09.2022 o 14:36, defender napisał:

....Pan straszy, że do końca września jeszcze utrzyma tą cenę, bo w październiku bedzię drożej.

 

 

 

Nie straszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługiPakiet Superpremium+ 4K, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 114,99 zł/m oraz za 129,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 144,99  zł
dobra to oferta jest umowa do lutego 2023 jest i taka propozycja od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Terefere napisał:

Prawda jest taka, że jak sami dzwonicie to osłabiacie swoją pozycję negocjacyjną. Ja za pierwszym razem pokłóciłem się z babką. Straszyła mnie, że zadzwoni pod koniec miesiąca. A w piątek był konkretny telefon od faceta z DUK. Wiadomo, że jest panika przed podwyżkami, ale do końca miesiąca jest jeszczę parę dni, to sami do Was zadzwonią. Nie ma co się dawać im tak łatwo.

Dzwonie sam co 2 lata i od ponad dobrych nastu lat i prawie zawsze osiągam co chce, dlatego jak jesteś cienki w gadce  to i takie dostajesz oferty. Mówisz co chcesz ,a jak nie do dziękujesz i się rozłączasz i tak do oporu .

Edytowane przez Buziaczek1982
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku. Nie ma wypowiedzenia w systemie Kilka dni temu dzwonił facet, i proponował pakiet extra za 32,50zł. Wczoraj dzwoniła babka, i powiedziała że nie ma takich cen. Pakiet extra+ najtaniej jest za 44,99zł  (taką kwotę widzę po zalogowaniu do konta canal+). Obecnie mam nowy komfort za 22,50zł. Jakie są najniższe ceny za pakiet extra? Podajcie numer gdzie samemu dzwonić w sprawie przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, amigo007 napisał:

Umowa do końca roku. Nie ma wypowiedzenia w systemie Kilka dni temu dzwonił facet, i proponował pakiet extra za 32,50zł. Wczoraj dzwoniła babka, i powiedziała że nie ma takich cen. Pakiet extra+ najtaniej jest za 44,99zł  (taką kwotę widzę po zalogowaniu do konta canal+). Obecnie mam nowy komfort za 22,50zł. Jakie są najniższe ceny za pakiet extra? Podajcie numer gdzie samemu dzwonić w sprawie przedłużenia umowy.

Zadzwon pod ten nr 122947879

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie comfort+ za 14,99 do końca roku z multiroom za free.

Dostałem trzy oferty:

1. wymiana dekoderów z multiroomem po wi-fi z utrzymaniem pakietu za 27 PLN (w tym najem nowego dekodera za 5 PLN), do tego paczka Canal+ na trzy miesiące w gratisie;

2. dwie osobne umowy, na jednej to co mam, na drugiej z paczką Canal+ i eleven4, eurosport2 i inne niepotrzebne mi kanały za 57 PLN. Oba dekodery do wymiany.

3 dwie osobne umowy jak wyżej, ale bez paczki Canal+ za 37 PLN.

 

Pani straszyła że od piątku podwyżki i bardzo nalegała na podjęcie decyzji dzisiaj, od ręki.

Nawet jeśli to prawda z tym piątkiem to do do jutra mam czas do namysłu, obecnie płacę 15 zeta. 

Oba dekodery w jednym domu, wi-fi po światłowodzie, zasięg ok. Pani piętrzyła problemy z parowaniem i zastanawiam się czy ten multiroom działa ok?

Zawsze mogę przejść na nieokreślony za 18,99 i zdać jeden dekoder, a do drugiego tv podłączyć zwykłą antenę, dlatego biorę ten scenariusz pod uwagę.

Czy to optymalne oferty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, amigo007 napisał:

Umowa do końca roku. Nie ma wypowiedzenia w systemie Kilka dni temu dzwonił facet, i proponował pakiet extra za 32,50zł. Wczoraj dzwoniła babka, i powiedziała że nie ma takich cen. Pakiet extra+ najtaniej jest za 44,99zł  (taką kwotę widzę po zalogowaniu do konta canal+). Obecnie mam nowy komfort za 22,50zł. Jakie są najniższe ceny za pakiet extra? Podajcie numer gdzie samemu dzwonić w sprawie przedłużenia umowy.

Też miałem taką kwotę podaną ,pakiet extra+ za 32,50 tylko kwota była za pól roku potem 60 zł, do tego to była próba wciśnięcia nowej umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taki "myk". Bo w zbiorczym zestawieniu cen pakietów widzę rzeczywiście 44,99zł minimum za pakiet extra. To taniej stałej ceny za extra+ chyba nie da rady. A optimum najtaniej w jakiej cenie? Bo canal+ family mam chyba tylko w promocji do końca miesiąca. Dodatkowo zauważyłem, że zabrali mi z pakietu comedy central. Jeszcze niedawno miałem cały czas ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś potwierdzić ,że jak przedłużysz optimum + dopełnienie do extra za 10 zł   to jest tylko na miesiąc a potem jest opłata 20 zł , znajomy przedłużył miesiąc temu i jak patrzeliśmy dziś w kompa u zaprzyjaźnionego konsultanta w starym salonie cyfry(canal+) to innej opcji niż 20 zł nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gollden napisał:

Witam, 

Dostałem ofertę na przedłużenie: 

  • Pakiet Relax
  • Canal +
  • Eleven
  • Polsat Sport Premium 
  • mulitroom + dekoder 4k

Cena 56,79 zł. Zależy mi tylko na piłce nożnej bo tv nie oglądam. Ktoś dostał taki pakiet w lepszej cenie?

Ponawiam prośbę do kogoś kto przedłużał ostatnio umowę i miał podobną propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, amigo007 napisał:

Umowa do końca roku. Nie ma wypowiedzenia w systemie Kilka dni temu dzwonił facet, i proponował pakiet extra za 32,50zł. Wczoraj dzwoniła babka, i powiedziała że nie ma takich cen. Pakiet extra+ najtaniej jest za 44,99zł  (taką kwotę widzę po zalogowaniu do konta canal+). Obecnie mam nowy komfort za 22,50zł. Jakie są najniższe ceny za pakiet extra? Podajcie numer gdzie samemu dzwonić w sprawie przedłużenia umowy.

Dostałeś poprostu Comfort z dopełnieniem do E+ za 10.

Optimum jest za 24,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley840 napisał:

To oferta Superpremium 4K kosztuje 109,99

i w tym jest Canal+ 4K, Mistrzowska Piłka 0 zł

oraz Viaplay 0 zł. Takie oferty da się wynegocjować.

Dziękuję

 

2 godziny temu, ircios napisał:

Może mu się wydaje,  że ma Suoerpremium 4k 🤣

Nie wydaje mi się. Mam obecnie Superpremium bez 4K

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Buziaczek1982 napisał:

Dzwonie sam co 2 lata i od ponad dobrych nastu lat i prawie zawsze osiągam co chce, dlatego jak jesteś cienki w gadce  to i takie dostajesz oferty. Mówisz co chcesz ,a jak nie do dziękujesz i się rozłączasz i tak do oporu .

Ja stosuję inną taktykę i osiągnąłem to co tu nie jedna osoba by chciała dostać, czyli superpremium 4k za 109.99 z Viaplay, także nie ten adres 😜.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

wydzwania ma Pani z warszawskiej infolinii z przedłużeniem, twierdząc że od października br. ceny pakietów wzrosną (każdego) i ma super ofertę dla stałego klienta.

Prawda to z tym wzrostami cen pakietów od października? Umowa kończy mi się z końcem grudnia br.

 

Pozdr,

Edytowane przez YuPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowałem:

Extra+ z CANAL+79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

Viaplay 0 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD0 zł/m dla Abonentów

wymiana posiadanego wifiboxa z cameleonem na moduł CI+

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YuPi chyba tak. Mają nowe cenniki, informowano mnie w punkcie przy wymianie pilota. Ircios a ten pakiet comfort za 22,50zl z dopełnieniem do extra za 10zł może uruchomić każdy konsultant? To babka która do mnie dzwoniła wczoraj, tego nie wiedziała? To rozumiem że jak ja zadzwonię, lub oni zadzwonią mam prosić o pakiet comfort z dopełnieniem do extra (+10zł)? Czym to się różni? Skoro jest niższa cena, to po co w ogóle brać extra, skoro można comfort z dopełnieniem do extra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...