Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ircios napisał:

Dają dają za free jeszcze....oczywiście mało kiedy. 

Po 13 września będą równo kroić.

 

 

To chyba klepnę tego składaka ze startem co dostałem, bo jeszcze rozmawiałem i nie sądzę że po 13tym dostanę lepszą ofertę, jeszcze mi bank dopłaci do umowy 555pln więc znośnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sztywniak napisał:

Obecnie  Viaplay, w promocji na rok, wychodzi na dwóch nie całe 17 zł. Nie sądzę aby  C+ dało taniej.

Trzeba jeszcze kogoś chętnego znaleźć, by było "na dwóch". 

12 godzin temu, Martinos napisał:

Dostałem taką samą propozycję - tylko ja bez MR. Wg chyba lepiej się nie da.

Nie potwierdziłem. Czekam co wyniknie z viaplay ale chyba się nie doczekam.

No i mam teraz eleveny ale chyba zrezygnuję i będę włączał w razie czego.

Mam podobnie. Czas na akceptację mam do środy, więc powinienem już wiedzieć jak będzie faktycznie wyglądać sprawa z Viaplay i po podwyżkach. 

Ale myślę, że raczej przedłużę. Myślę, że ofertę otrzymałem bardzo dobrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku DUK się nie starał specjalnie. Dobrej oferty nie chcieli dać, zawsze jakoś powyżej kwot deklarowanych tu  za poszczególne pakiety.

Umowa wygasła z końcem sierpnia, dziś mamy 10/09 i nie zadzwonił nikt, wyliczyłem, że do środy 14/09 muszę oddać moduł, a tu kompletna cisza.

 

Co doradzacie w takiej sytuacji - dzwonić na duk, czy przy oddawaniu modułu w punkcie się dogadywać jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Taką propozycję finalnie dostałem - ale na 15 miesięcy (bo tak chciałem)..

 

Extra + - 54,99

Canal+ - 25

HBO - 15

C+ 4K Ultra HD - 0

Eleven - 11,90

HBO Max - 5

Mistrzowska Piłka - 0

Multiroom High Standard (4k)- 15

Najem dysk - 5

Najem N9 Ultrabox - 5

History - 2,99

RAZEM - 139,88

Uważacie, że coś można by było ugrać jeszcze chociaż szczerze mówiąc jestem już znudzony tymi ciągłymi telefonami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jak nazywa się ta oferta DOPEŁNIENIE DO PAKIETU Z NETFLIX? Jeśli tak to oferta jest na pakiet Netflix Standard.

 

Plan Premium UHD jest oznaczany w dokumentach jako Netflix 4K.

 

@artur999

Można otrzymać taki pakiet 15-20 zł mniej (Extra+ 44,99; CANAL+ 19,90; Najem ultrabox 0).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,
Taką propozycję finalnie dostałem - ale na 15 miesięcy (bo tak chciałem)..
 
Extra + - 54,99
Canal+ - 25
HBO - 15
C+ 4K Ultra HD - 0
Eleven - 11,90
HBO Max - 5
Mistrzowska Piłka - 0
Multiroom High Standard (4k)- 15
Najem dysk - 5
Najem N9 Ultrabox - 5
History - 2,99
RAZEM - 139,88
Uważacie, że coś można by było ugrać jeszcze chociaż szczerze mówiąc jestem już znudzony tymi ciągłymi telefonami?

Myśle ze jest ok. Ja dostałem prawie taki sam pakiet ale z cinemaxem, multimen pack, filmbox i Mezzo za 145. Oferta z modułem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2022 o 20:44, Jack777 napisał:

No i ja też zawarłem nową umowę na 24 m-ce:

Optimum+  24,99

Canal+ 19,90

Canal+ 4K 0,00

Mistrzowska piłka 5,00

Eleven 11,90

Multiroom 0,00 (niestety muszę oddać moduł)

Dek Ultrabox 4K z dyskiem 0,00

Razem 61,79

jaki pakiet miałeś wcześniej?

celowałem dokładnie w ten pakiet za niecałe 62zł, też mam moduł, ale za nic nie chcieli się zgodzić w tej cenie, nie wiem dlaczego.

umowa wygasła z końcem sierpnia, dziś zadzwonię jeszcze dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gusson napisał:

Zadzwoniłem sam do DUK i udało się dostać taką ofertę z dopełnieniem do extra+ na miesiąc.

Screenshot-20220910-093904-2.png

Dostałem to samo tydzień temu 4 miesiące przed końcem umowy . Dodatkowo HBO na 2 miesiące a Canal+ na 3 miesiące. 

Edytowane przez KristianoRinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos musisz zgodzić się telefonicznie na ofertę, ale jej nie akceptować podczas rozmowy. Wtedy wysykaja meila i sam zatwierdzasz.

 

Godzinę temu, mikoko napisał:


Myśle ze jest ok. Ja dostałem prawie taki sam pakiet ale z cinemaxem, multimen pack, filmbox i Mezzo za 145. Oferta z modułem

Myślę, że nie jest ok. To, że Ty dostałeś droga ofertę, nie znaczy, że ktoś ma taką akceptować. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, KristianoRinaldo napisał:

Dostałem to samo tydzień temu 4 miesiące przed końcem umowy . Dodatkowo HBO na 2 miesiące a Canal+ na 3 miesiące. 

Widziałem twój post, kanały canal+ są mi kompletnie obojętne. O HBO pytałem ale nie chcieli dodać. Przedłużyłem tylko przez możliwy wzrost cen od 13 bo umowa jest do końca października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos musisz zgodzić się telefonicznie na ofertę, ale jej nie akceptować podczas rozmowy. Wtedy wysykaja meila i sam zatwierdzasz.
 
Myślę, że nie jest ok. To, że Ty dostałeś droga ofertę, nie znaczy, że ktoś ma taką akceptować. 

Droga? Myśle że nie. 145 za cała ofertę bez tylko francuskich? Ile byś chciał płacić za to przy dzisiejszych cenach. Już wiem 99 zł?Pogadamy po 13.09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za komentarze i sugestie!

Generalnie wydaje mi się, że mogłoby być mniej - tańszy Extra i Canal+?. Opłaty za sprzęt pewnie też. Irytuje mnie od lat, że muszę prowadzić z Canal+ jakieś pseudo negocjacje a nie ma jakiejś stawki stałej gdzie klient wchodzi na stronę - decyduje się albo nie. A tu z C+ co jakiś czas jakieś "kombinacje alpejskie i wszechstronne konkursy konia wierzchowego".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, artur999 napisał:

Dzięki bardzo za komentarze i sugestie!

Generalnie wydaje mi się, że mogłoby być mniej - tańszy Extra i Canal+?. Opłaty za sprzęt pewnie też. Irytuje mnie od lat, że muszę prowadzić z Canal+ jakieś pseudo negocjacje a nie ma jakiejś stawki stałej gdzie klient wchodzi na stronę - decyduje się albo nie. A tu z C+ co jakiś czas jakieś "kombinacje alpejskie i wszechstronne konkursy konia wierzchowego".

Jest takie rozwiązanie, wchodzisz na ICA i decydujesz tak/nie.

 

Kombinacje nie są przecież obowiązkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa kończy mi się z końcem listopada i już mam telefony ale jeszcze nie odbierałem bo zawsze jakoś dzwonią w nieodpowiednim momencie.Wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem.W tej chwili posiadam:Extra z C+ 79,90, C+4K 0zł, Mistrzowska Piłka 0zł, Fox Play 0zł, Nat Geo Play 0zł, Eleven 11,90zł, Ultrabox 4K 0zł, MR Standard 0zł, Najem dysku 5zł.W sumie wychodzi 96,89zł.Czy coś można z tym ugrać lepiej np. najem dysku za 0zł bo z cenami pakietów to już chyba nie.Ciekaw jestem tylko jeszcze w jakiej cenie będzie Viaplay dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę na kolejne dwa lata. Nie zdążyłem nawet jeszcze złożyć tym razem wypowiedzenia:)

Było:

Comfort 22,50

dopełnienie do Extra+ 10,00

HBO + HBO Max 20,00

Canal+25,00

dekoder wifibox

 

Podpisane:

Comfort 22,50

dopełnienie do Extra+ 10,00

HBO + HBO Max 20,00

Canal+ z 4K 19,00

Netflix 4K na 5 urządzeń 46,00 - tutaj w Netflix płaciłem do tej pory 60,00

dekoder 4K Ultrabox 3,00

 

Ostatecznie jestem zadowolony, chyba dobra oferta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...