Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@arteco Wynika z tego co napisałeś, że posiadasz jako główny sprzęt dekoder, a jako dodatkowy moduł CAM. W tym przypadku jak chcesz przedłużyć umowę i mieć tylko moduł CAM na umowie, to wymagałoby to wymiany dekodera głównego na CAM, a takie wymiany zazwyczaj nie są robione, bo jest to wymiana niestandardowa. Mogę spróbować pomóc w uzyskaniu tej wymiany. Napisałem do Ciebie na priv. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, arteco napisał:

umowa wygasła z końcem sierpnia posiadam multiroom po cyfrze premiumbox z dyskiem i moduł 4K,chce zostawić sobie sam moduł z pakietem comfort za 22,50 plus canal+ za 19,90 z 4K ,taki pakiet miałem teraz rezygnując z multiroom ,twierdzi paniusia że to niemożliwe nie moge mieć samego modułu czy to możliwe

Możesz mieć. Nie musisz zgadzać się na dekoder przy przedłużeniu. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Możesz mieć. Nie musisz zgadzać się na dekoder przy przedłużeniu. 

A firma nie ma obowiązku wymiany głównego dekodera na moduł, zwłaszcza,że umowa wygasła na prośbę klienta :). Tutaj trzeba byc wytrwałym i trafić na osobę,która będzie chciała się pochylic nad tą sprawą i pomoc klientowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2022 o 09:49, paabu napisał:

Uprawnienia już mi wyłączyli, lecz po wpisie powyżej pomyślałem żeby poczekać z dzwonieniem do jutra - 2 września, być może wtedy jak w opcjach włącz/wyłącz zadziała podobna promocja miesiąca za darmo....

Zadziałało. Zadzwoniłem po wygaśnięciu umowy i w porównaniu do sierpniowych warunków abonament za wrzesień został obniżony z 115 do 5zł plus dodatkowe filmoxy czy Hustler na kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili pierwszy raz - umowa do końca listopada 2022. Umowa na Extra+ z C+ HBO z HBO MAX + Mistrzowska Piłka + Fox Play + Nat Geo Play + C+4K + dekoder 4k z dyskiem + multiroom po C+ - całość za 84,99zł. 

Zaproponowała to samo za 10zł więcej, bo "nie może zrabatowac już C+4K za 0zł i musi być za 10zł" 🤣😂 no i że koniecznie multiroom niezależny muszę zmienić na kolejną umowę zq 35zł. Oferta z Netflix? Tylko za 38zł. Więc standard. 

 

Nie było sensu nawet dłużej rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Siostra jest w trakcie przedłużenia umowy i konsultant na pierwszej rozmowie powiedział jej,że jeśli chce wymienić dekoder Wifibox ( multiroom )  na Ultraboxa to musi również wymienić również dekoder główny tj Mediaboxa z dyskiem na Ultraboxa 4k z dyskiem. Powód: inny soft  w Mediabox -nie będzie prawidłowo działać multiroom. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam pakiet Optimum+, Dopłenienie do Extra, Canal+, HBO z HBO max, Cienamx, Filmbox, Mistrzowska Piłka, Fox Play, Nat GEO,mulitroom i eleven włącz wyłącz w umowie na 12 miesięcy za niecałe 102 zł.

Umowa do końca stycznia 2023. Dekodery Mediabox+ i Wifibox+.Aktualnie telefony z przedłużeniem i wzrostem abonamentu za to samo + 5zł, umowa na 15 lub 24 miesiące. Co można max wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

Extra+ z CANAL+

CANAL+4K

HBO z HBO MAX

FOX Play

Nat Geo Play

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom po C+

Łącznie: 84,99zł/miesięcznie

Umowa do końca listopada 2022

 

Propozycje:

1) CANAL+Optimum z Netflix i Player + dekoder 4K z dyskiem + Multiroom - 132zł/miesięcznie

2) Optimum+ (24,99zł) + CANAL+ z CANAL+4K (19,99zł) + Netflix (38zł) + HBO z HBO MAX (20zł) + Mistrzowska Piłka (10zł) + dekoder 4K z dyskiem (0,00zł) + Multiroom  (0,00zł) = 112,98zł /miesięcznie

3) Optimum+ (24,99zł) + dekoder 4K z dyskiem (0,00zł) + Multiroom (0,00zł) = 24,99zł/miesięcznie

 

Bardziej celowałem w opcję Optimum+ (24,99zł) z CANAL+NETFLIX (48zł) i HBO z HBO MAX za 20zł = 92,99zł, ale konsultant twierdził, że pakiet CANAL+Netflix nie jest dla mnie dostępny w cenie 48zł, bo mam już CANAL+ w obecnej ofercie i dlatego może mi zaproponować tylko opcję numer 2. 

 

Ma jutro dzwonić, ale w sumie sam nie wiem jeszcze na co się zdecydować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał:

Obecnie mam:

Extra+ z CANAL+

CANAL+4K

HBO z HBO MAX

FOX Play

Nat Geo Play

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom po C+

Łącznie: 84,99zł/miesięcznie

Umowa do końca listopada 2022

 

Propozycje:

1) CANAL+Optimum z Netflix i Player + dekoder 4K z dyskiem + Multiroom - 132zł/miesięcznie

2) Optimum+ (24,99zł) + CANAL+ z CANAL+4K (19,99zł) + Netflix (38zł) + HBO z HBO MAX (20zł) + Mistrzowska Piłka (10zł) + dekoder 4K z dyskiem (0,00zł) + Multiroom  (0,00zł) = 112,98zł /miesięcznie

3) Optimum+ (24,99zł) + dekoder 4K z dyskiem (0,00zł) + Multiroom (0,00zł) = 24,99zł/miesięcznie

 

Bardziej celowałem w opcję Optimum+ (24,99zł) z CANAL+NETFLIX (48zł) i HBO z HBO MAX za 20zł = 92,99zł, ale konsultant twierdził, że pakiet CANAL+Netflix nie jest dla mnie dostępny w cenie 48zł, bo mam już CANAL+ w obecnej ofercie i dlatego może mi zaproponować tylko opcję numer 2. 

 

Ma jutro dzwonić, ale w sumie sam nie wiem jeszcze na co się zdecydować. 

Masz prawie ćwierć roku do końca. Operator nie bardzo chce stracić płatnika. Myślę,  że w listopadzie dostaniesz bardziej atrakcyjna ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Czy jest jakaś realna szansa na lepszą ofertę niż ta co jest teraz ? Dzwonili już z centrum utrzymania klienta raz, ale nie zdążyłem odebrać 
 
Pakiet Extra+ z CANAL+          94,99
DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX. 38
HBO Max 0
Netflix 4k 17
VOD+ 0
HBO 0
CANAL+4K ULTRA 0
Eleven sports 11,90 
Filmbox Pack 5
MISTRZOWSKA PIŁKA 0
Multiroom Standard 50
Czynsz najmu sprzętu 4k 0
 
216,89 zł


Ja mam coś podobnego, na razie oferta 167 zł

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Umowa do końca stycznia, obecnie Extra+, Filmbox i MR za 69.99 zł/m. Do tego subskrypcja C+Online (C+Filmy i seriale, HBO, Netflix 4K za 76 zł/m). Udało się więc zamienić na tańszą wersję poniżej i zyskałem pełną paczkę C+ (bez 4K,ale to żadna strata): 

 

Oferta na przedłużenie:

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (05/21),  Netflix 4K 17 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (12/21) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...