Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.09.2022 o 09:49, paabu napisał:

Uprawnienia już mi wyłączyli, lecz po wpisie powyżej pomyślałem żeby poczekać z dzwonieniem do jutra - 2 września, być może wtedy jak w opcjach włącz/wyłącz zadziała podobna promocja miesiąca za darmo....

Zadziałało. Zadzwoniłem po wygaśnięciu umowy i w porównaniu do sierpniowych warunków abonament za wrzesień został obniżony z 115 do 5zł plus dodatkowe filmoxy czy Hustler na kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili pierwszy raz - umowa do końca listopada 2022. Umowa na Extra+ z C+ HBO z HBO MAX + Mistrzowska Piłka + Fox Play + Nat Geo Play + C+4K + dekoder 4k z dyskiem + multiroom po C+ - całość za 84,99zł. 

Zaproponowała to samo za 10zł więcej, bo "nie może zrabatowac już C+4K za 0zł i musi być za 10zł" 🤣😂 no i że koniecznie multiroom niezależny muszę zmienić na kolejną umowę zq 35zł. Oferta z Netflix? Tylko za 38zł. Więc standard. 

 

Nie było sensu nawet dłużej rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Siostra jest w trakcie przedłużenia umowy i konsultant na pierwszej rozmowie powiedział jej,że jeśli chce wymienić dekoder Wifibox ( multiroom )  na Ultraboxa to musi również wymienić również dekoder główny tj Mediaboxa z dyskiem na Ultraboxa 4k z dyskiem. Powód: inny soft  w Mediabox -nie będzie prawidłowo działać multiroom. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam pakiet Optimum+, Dopłenienie do Extra, Canal+, HBO z HBO max, Cienamx, Filmbox, Mistrzowska Piłka, Fox Play, Nat GEO,mulitroom i eleven włącz wyłącz w umowie na 12 miesięcy za niecałe 102 zł.

Umowa do końca stycznia 2023. Dekodery Mediabox+ i Wifibox+.Aktualnie telefony z przedłużeniem i wzrostem abonamentu za to samo + 5zł, umowa na 15 lub 24 miesiące. Co można max wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

Extra+ z CANAL+

CANAL+4K

HBO z HBO MAX

FOX Play

Nat Geo Play

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom po C+

Łącznie: 84,99zł/miesięcznie

Umowa do końca listopada 2022

 

Propozycje:

1) CANAL+Optimum z Netflix i Player + dekoder 4K z dyskiem + Multiroom - 132zł/miesięcznie

2) Optimum+ (24,99zł) + CANAL+ z CANAL+4K (19,99zł) + Netflix (38zł) + HBO z HBO MAX (20zł) + Mistrzowska Piłka (10zł) + dekoder 4K z dyskiem (0,00zł) + Multiroom  (0,00zł) = 112,98zł /miesięcznie

3) Optimum+ (24,99zł) + dekoder 4K z dyskiem (0,00zł) + Multiroom (0,00zł) = 24,99zł/miesięcznie

 

Bardziej celowałem w opcję Optimum+ (24,99zł) z CANAL+NETFLIX (48zł) i HBO z HBO MAX za 20zł = 92,99zł, ale konsultant twierdził, że pakiet CANAL+Netflix nie jest dla mnie dostępny w cenie 48zł, bo mam już CANAL+ w obecnej ofercie i dlatego może mi zaproponować tylko opcję numer 2. 

 

Ma jutro dzwonić, ale w sumie sam nie wiem jeszcze na co się zdecydować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał:

Obecnie mam:

Extra+ z CANAL+

CANAL+4K

HBO z HBO MAX

FOX Play

Nat Geo Play

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom po C+

Łącznie: 84,99zł/miesięcznie

Umowa do końca listopada 2022

 

Propozycje:

1) CANAL+Optimum z Netflix i Player + dekoder 4K z dyskiem + Multiroom - 132zł/miesięcznie

2) Optimum+ (24,99zł) + CANAL+ z CANAL+4K (19,99zł) + Netflix (38zł) + HBO z HBO MAX (20zł) + Mistrzowska Piłka (10zł) + dekoder 4K z dyskiem (0,00zł) + Multiroom  (0,00zł) = 112,98zł /miesięcznie

3) Optimum+ (24,99zł) + dekoder 4K z dyskiem (0,00zł) + Multiroom (0,00zł) = 24,99zł/miesięcznie

 

Bardziej celowałem w opcję Optimum+ (24,99zł) z CANAL+NETFLIX (48zł) i HBO z HBO MAX za 20zł = 92,99zł, ale konsultant twierdził, że pakiet CANAL+Netflix nie jest dla mnie dostępny w cenie 48zł, bo mam już CANAL+ w obecnej ofercie i dlatego może mi zaproponować tylko opcję numer 2. 

 

Ma jutro dzwonić, ale w sumie sam nie wiem jeszcze na co się zdecydować. 

Masz prawie ćwierć roku do końca. Operator nie bardzo chce stracić płatnika. Myślę,  że w listopadzie dostaniesz bardziej atrakcyjna ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Czy jest jakaś realna szansa na lepszą ofertę niż ta co jest teraz ? Dzwonili już z centrum utrzymania klienta raz, ale nie zdążyłem odebrać 
 
Pakiet Extra+ z CANAL+          94,99
DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX. 38
HBO Max 0
Netflix 4k 17
VOD+ 0
HBO 0
CANAL+4K ULTRA 0
Eleven sports 11,90 
Filmbox Pack 5
MISTRZOWSKA PIŁKA 0
Multiroom Standard 50
Czynsz najmu sprzętu 4k 0
 
216,89 zł


Ja mam coś podobnego, na razie oferta 167 zł

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Umowa do końca stycznia, obecnie Extra+, Filmbox i MR za 69.99 zł/m. Do tego subskrypcja C+Online (C+Filmy i seriale, HBO, Netflix 4K za 76 zł/m). Udało się więc zamienić na tańszą wersję poniżej i zyskałem pełną paczkę C+ (bez 4K,ale to żadna strata): 

 

Oferta na przedłużenie:

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (05/21),  Netflix 4K 17 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (12/21) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Oferta na przedłużenie:

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (05/21),  Netflix 4K 17 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (12/21) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł

 

to Hbo to na całą umowę za free ? jakaś dziwna wersja bez Max ;)

Edytowane przez cieslakmonik30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W chwili obecnej mam optimum+ , Do tego mistrzowska piłka, canal + 4k, canal +, eleven, Multiroom standard oraz ultraboxa z dyskiem za 71.79

 

Proponują mi to samo na rok.

 

Czy jest możliwość wywalczyć coś jeszcze? Zależało by mi na lepszym dekoderze do Multiroom oraz pytanie co z viaplay? Czy już coś wiadomo jak będzie wyglądać oferta po zakończeniu aktualnej promocji?(liga angielska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...