Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie mam pakiet Pakiet Superpremium+ 4K MR.

Czyli canal, hbo, eleven, sport premium, hbo max, dekoder 4K na wynajem itd

Płacę za  to 119 zł, umowa do 31.10.2022.

Chciałbym praktycznie to samo. Z tym, że jak to jest z MR...czy mogę zostawić tak jak jest czy dekodery muszą się widzieć. Na jednym mam nową kartę, a na drugim cameleon.

Ile teraz mniej więcej wynosi opłata za taki pakiet ? Jeżeli nic nie zrobię to po okresie umowy abonament mi wzrośnie?

Z góry dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś. Muszę ją tylko zatwierdzić mailowo. 

Pakiet extra+, MR. Jeden dekoder to 4k z dyskiem, drugi dekoder dadzą WIFIBOX. Dodatkowo do końca października HBO a do końca listopada paczka C+

Wszystko za 59.99

Warto to brać czy coś można wiecej dostać? 

 

PS. Jak się zapytałem ile by było do zapłaty jakbym chciał aby paczka C+ była na stałe w pakiecie to dostałem info ze do dopłaty +30zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarekZukowski Numer do Działu Utrzymania, to 12 294 79 97. Jaki masz teraz pakiet na obecnej umowie i jaki sprzęt? Zanim zadzwonisz, to może coś doradzę o co możesz negocjować w jakiej cenie. Zamierzasz przechodzić na nowe zasady Multiroom, gdzie dekodery muszą się widzieć i będziesz brał też dodatkową umowę za 15 zł lub 35 zł?

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, mam w tym Polsaty z LM i eleven i płacę 83,89 zł. Proponowali mi mniej więcej to samo, +/- złotówka. Najpierw była informacja o tym, że muszę drugą umowę i 20 zł więcej do zapłaty, ale okazało się, że mogę połączyć dekodery i nie muszę płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarekZukowski Próbuj coś takiego wyrwać:

- Pakiet Extra+ za 44,99 zł + opcje dodatkowe:

- Pełna paczka CANAL+ za 19,90 zł (jak masz główny dekoder 4K lub wymieniasz na niego, to do tego możesz negocjować o kanał CANAL+ 4K za free)

- Mistrzowska Piłka(Liga Mistrzów) za 0 zł lub za 5 zł

- Eleven Sports za 11,90 zł

Przysługuje Ci na obecnej umowie, tak jak wcześniej wiele użytkowników forum wspominało i najczęściej @lukx95, przejście na nowe zasady Multiroom na dekoderze wifibox+ za free.

Możesz też oprócz tego na trzeci, ale już niezależny telewizor wziąć dodatkową umowę na Extra+ za 15 zł lub Extra+ z C+ i Mistrzowską Piłką za 35 zł z modułem CAM lub dekoderem.

Pochwal się potem co udało Ci się wynegocjować. :)

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas Extra + za 49.99, MR 0zl, dekodery 0zl, wypowiedzenie wyslane umowa do 30.09

 

Rozmawialem w sprawie Optimum 24,99 ale nie bardzo dalo sie cos ugrac wiec stanelo na 2 umowach.

1. Nowy Start+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Nowy Start+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

2. Extra+ 15zl,

Jakis tam dekoder 4k bez dysku 3zl 

 

Chyba nie jest zle, osobiscie trzymam umowe tylko ze wzgledu na rodzicow bo cos tam ogladaja.

Edytowane przez MaZuT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie w jakich godzinach dział utrzymania pracuje? Ja dostałem sms-a że mam się skontaktować pod numerem 12 294 79 09. Umowę mam do północy i w sumie czekam na kolejny kontakt z ich strony. Walczę o optimum za 24.99. Ostatnio konsultant ( dość miły i rzeczowy zresztą) potwierdził że taka oferta istnieje jednak.....nie dla mnie☹️. Po "konsultacji z przełożonym" dobrnęliśmy do 34.99. Uparłem się, żeby zejść z płatnością za tv poniżej 30zł i obawiam się że dzisiaj będę musiał do nich dzwonić i brać co dają🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. W końcu się z nimi "dogadałem". Dotychczas umowa z dek 4k + multi niezależny na wifiboxie za 101.89 zł. Przedłużono 2 dni przed końcem umowy.

Extra+ 44.99
C+ 19.90

C+4K 0

Eleveny 11.90

MP 5

H, H2, Sportklub, Adventure 5

Hbo z max free 5miesięcy do końca stycznia 2023, potem wyłączenie

Dek główny 4K 0zł

Multi z wifiboxem 0zł

 

Całość: 86.79 zł

 

Druga umowa w zamian za niezależny multi:

Extra+, C+ (bez 4K), MP 35 zł

Eleveny 11.90

Dek 4 K z dyskiem 10 (za 0 zł jest wifibox do wyboru) 

 

Całość: 56.90 zł

 

 

 

 

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, olovek82 napisał:

A nie wiecie w jakich godzinach dział utrzymania pracuje? Ja dostałem sms-a że mam się skontaktować pod numerem 12 294 79 09. Umowę mam do północy i w sumie czekam na kolejny kontakt z ich strony. Walczę o optimum za 24.99. Ostatnio konsultant ( dość miły i rzeczowy zresztą) potwierdził że taka oferta istnieje jednak.....nie dla mnie☹️. Po "konsultacji z przełożonym" dobrnęliśmy do 34.99. Uparłem się, żeby zejść z płatnością za tv poniżej 30zł i obawiam się że dzisiaj będę musiał do nich dzwonić i brać co dają🤦

Ponowie pytanie.... Do której dzisiaj pracują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, olovek82 napisał:

A nie wiecie w jakich godzinach dział utrzymania pracuje? Ja dostałem sms-a że mam się skontaktować pod numerem 12 294 79 09. Umowę mam do północy i w sumie czekam na kolejny kontakt z ich strony. Walczę o optimum za 24.99. Ostatnio konsultant ( dość miły i rzeczowy zresztą) potwierdził że taka oferta istnieje jednak.....nie dla mnie☹️. Po "konsultacji z przełożonym" dobrnęliśmy do 34.99. Uparłem się, żeby zejść z płatnością za tv poniżej 30zł i obawiam się że dzisiaj będę musiał do nich dzwonić i brać co dają🤦

Masz jeszcze 14 dni na przedłużenie,  jak sprzętu nie zdasz.

 

@paabu Chyba do 21 lub do 20. Nie pamiętam zbytnio. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do dzisiaj i po negocjacjach jest tak: 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mezzo 3,99 zł/m dla Abonentów (03/20), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Multi Man Pack i Eleven
Sports za 25zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

razem niecałe 119zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się też dzisiaj kończy umowa. wczoraj był telefon z duk, ale ta sama śpiewka:

optimum +, C+ x8 + 4K, eleveny, mistrzowska piłka za niecałe 70zł, moduł za 0zł - słabo, bo można lepiej, za 62,5 jak wiadomo

 

dziś jeszcze nie dzwonili, za to przyszedł sms, że w nocy odłączają sygnał.

potrzebuję eksperckiej rady:

czy w obecnej sytuacji da radę ugrać jeszcze cokolwiek?

czy lepiej poczekać na telefon, czy dzwonić na duk?

czy po odłączeniu będą jeszcze dzwonić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Masz jeszcze 14 dni na przedłużenie,  jak sprzętu nie zdasz.

 

@paabu Chyba do 21 lub do 20. Nie pamiętam zbytnio. 

 

Jeszcze nigdy nie przedłużałem we wrześniu po upływie umowy - szanse wtedy na atrakcyjną ofertę mam takie same jak w ostatnim dniu umowy? (w sierpniu nie zadzwonili wcale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...