Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Zszedłem niżej z Extra C+ za 74,99 zł na Nowy Comfort za 29,99 z  C+ za 49,98 zł na 15 miesięcy.

Mam dwa dekodery, jeden 4k z dyskiem i pace 500 gb musze wymienić na wifiboxa.

Do tego canal +4k za free i do końca czerwca HBO za free.

Tak teraz patrzę, i nie wiem czy dałem się wydymać, bo chyba mogłem wziąć optimum z C+ na dwa dekodery na 44,99 zł?

Gościu niby gadał z kierownikiem, ale chyba mnie wydymali bez mydła :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  W lipcu kończy mi się umowa i z chęcią przedłużyłbym na warunkach takich jak mam obecnie czyli pakiet Extra+ C+(6), MR (cameleon),ULTRABOX+/PVR PACE,BOX+/HD SAGEMCOM DSI83(S).  Za to płacę obecnie 69,99 zł. 

 Czym więcej czytam na forum o kartach, o ofertach, o MR tym bardziej jestem skołowany i zdezorientowany.Dlatego mam kilka pytań:

- z tego co wyczytałem raczej nie będzie możliwości przedłużyć oferty na obecnych warunkach tzn zwłaszcza MR?

- druga karta cameleon do MR to też już nie będzie dostępna? Wyczytałem że robione są dwie osobne umowy , jakaś promocja MultiHouse- jak to dokładnie wygląda? Czy wtedy będzie dostępny MR lub druga karta?  Będą musiały łączyć się one przez WIFI lub po kablu?  

 

 

Szczerze powiedziawszy to ja tego nie ogarniam dlatego proszę o wyrozumiałość i wytłumaczenie na chłopski rozum. Chcę zamówić rozmowę z konsultantem na temat oferty i chciałbym być nieco mądrzejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekracing napisał:

....pace 500 gb musze wymienić na wifiboxa...

 

....Tak teraz patrzę, i nie wiem czy dałem się wydymać, bo chyba mogłem wziąć optimum z C+ na dwa dekodery na 44,99 zł?....

Jeszcze bardziej dasz sie wydymać biorąc to coś zwane dekoderem Wifiszrot. Miałeś 2 dekoder z dyskiem. Nic nie MUSISZ wymieniać na wifiboxa.  To "wymuszona" dobra Twoja wola. Niech Ci dadzą Wifipremiumbox. Za dekoder z dyskiem, dekoder z dyskiem.

 

@losiumenNie ma opcji zostania z MR × 2 Cameleony. MR w sieci lub 2 umowy na bardzo dobrych wsrunkach(MultiHouse)

Wszystko masz ładnie opisane w postach od abonentów w podobnej sytuacji.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dziś przedłużyłem umowę:

Extra+

HBO + hbomax

Filmbox pack

Multiroom standard

Dekoder 4k z dyskiem + wifibox

Fox play

Nat geo play

History 

Całość za 74.99zl 

 

Ogolem jestem zadowolony, choć wydaje mi się ze gdybym miał więcej chęci i czasu na negocjacje to mógłbym jeszcze coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam superpremium+ 4k, ultrabox 4k + 2x multiroom standard (białe dziadowskie dekodery). 

Jaka jest realna cena gdybym chciał zachować ten sam zestaw kanałów a dekodery multiroom wymienić na 4k z dyskiem?

 

Czy wyrzucenie z oferty HBO obniży ją znacznie? Zależy mi na wszystkich canal+, elevenach, mistrzowskiej piłce, kanałach dla dzieci (bajki), filmowe typu (comedy central). Zadnych Filmboxów, Cinemaxów, Netflixów nie chce. 

 

Ile mogę wyszarpać? Nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Superpremium+ 4K 109,99 zł/m + 2x20,00 zł/m za MR High Standard 4K.

 

Cytat

 Zależy mi na wszystkich canal+, elevenach, mistrzowskiej piłce, kanałach dla dzieci (bajki), filmowe typu (comedy central). Zadnych Filmboxów, Cinemaxów, Netflixów nie chce. 

Możesz więc spróbować zejść do pakietu Extra+ 44.99 zł/m, CANAL+ 19.90/m, CANAL+4K 0 zł/m, Mistrzowska Piłka 5 zł/m, Eleven 11.90 zł/m i do tego 2x20 zł/m za MR 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

zakończyłem właśnie negocjacje na kolejne dwa lata.

 

Parametry:

- umowa do 30.04.2022

- umowa wypowiedziana

 

Dotychczas:

Extra+ - 49,99 zł

Canal+ - 25,00 zł

Canal+ 4K - 0,00 zł

HBO + HBO GO - 20,00 zł

Dekoder 4K- 5,00 zł

Dysk - 0,00 zł

Łącznie: 99,99 zł

 

Wynegocjowane

Optimum + - 29,99 zł

Canal+ - 19,90 zł

Canal+ 4K - 0,00 zł

HBO + HBO GO - 20 zł

Dekoder 4K - 0,00 zł

Dysk - 0,00 zł

Łącznie: 69,98 zł

 

Wiem, że można było osiągnąć jeszcze 5 zł taniej, ale i tak uważam, że zrobiłem więcej niż dwa lata temu.

 

Łącznie 5 rozmów od listopada. 

Dwie pierwsze konkretne, ale stanowcze, że nie.

Trzecia bardzo miła, ale nie mogła dac mi tego.

Czwarta konkretna i Pani miała wrócić po rozmowie z kierownikiem.

Dzisiejsza piąta, Pani próbowała jeszcze dać mi Netflix, ale ostatecznie skontaktowała się z kierownikiem i zgodziła się na moją propozycję.

 

Dzięki Panowie za wsparcie i trzymam kciuki za tych, co negocjują.

 

 

 

Edytowane przez problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam :

Comfort + 29,99zł/msc

Multiroom (2x Cameleon) 0zł/msc

Najem Pace 500 GB 0zł/msc

 

Składam wypowiedzenie i chciałbym przedłużyć na :

Comfort + z Canal Plus 

Multiroom (Cayman)

Najem Dekoder 4k z dyskiem

Najem Wifibox

 

Uprzejmie proszę o poradę na jakich warunkach cenowych mogę uzyskać taką ofertę. 

Edytowane przez samiel2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...