Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mgaw89 Sorry, było przeczytać, a nie przejrzeć, bo jest napisane niejednokrotnie o zejściu na niskie pakiety. Jest szansa, że zejdziesz na N.Comfort, ale wtedy raczej nie ma szansy na jeden MR za free. Tak jak wyżej napisane. Nie każdy zejdzie, choć to rzadkość.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecny pakiet:

 

-Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)

-dopełnienie do Extra+

-Eleven Sports

-Polsat Sport Premium

-HBO

-Cinemax

 

124,89 zł/msc

 

Chce "zejść" na niższy pakiet. Napisałem wypowiedzenie.

Czy Comfort+ Eleven Sports lub Optimum+ Eleven Sports za mniej niż 40 zł  jest możliwe?

Nie chcę Canal plus, które miałem jedynie ze względu na ligę angielską, którą Canal + traci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 22:51, ircios napisał:

 

Z jedną kartą możesz zostać 

Będą dzwonić, ale za 50 nie dostaniesz tego co masz.

A za jaką cenę mogę uzyskać ten pakiet?

Witam ponownie,

za jaką cenę można uzyskać pakiet ekstra +, canal +, MP, MR. Wypowiedzenie złożone umowa do końca lutego. Rozumiem że za 50 zł się nie da się to co mi teraz proponują (80 zły) to stanowczo za dużo. Czy taka konfiguracja za 55-60 zł jest do dostania.

Pozdrawiam

Litti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95 Hej 🙂 Jak myślisz czy przy przedłużeniu umowy można otrzymać zamiast posiadanego Multiroomu moduł Cam? Oczywiście znany jest mi temat że Cameleon zostanie wyłączony i jedynie będę mógł korzystać z Multiroomu po podłączeniu w sieci domowej. Stąd zastanawiam się właśnie nad modułem. Czy mając od kilku już lat darmowy Multiroom z tej racji będzie też darmowy moduł (0 zł aktywacja i 0 zł najem) o ile oczywiście da się go otrzymać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios sorry... Z pracy wracam osotnio przed północą i może jestem nieco oszołomiony. Skoro nie jest trudno otrzymać go za free to będzie to lepsze rozwiązanie niż branie dodatkowej umowy za 10/35 zł wraz z dekoderem chcąc zostać przy odbiorze niezależnym w ramach Multiroomu. Problemem nieco może być kupno dekodera ale myślę że coś by się znalazło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek91 napisał:

można mieć w MR inny sprzęt niż WifiSzrot?

Oficjalnie nie było takiej informacji, ale ktoś tu na forum pisał że w punkcie dostał 4k do multiroom przy przedłużeniu umowy. 

Niby 15-20 zł za niego wołają :D

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

Oficjalnie nie było takiej informacji

Była informacja, że można wymieniać dekodery w MR, nawet bez przedłużania Umowy. 15 zł za 4K bez dysku, 20 zł z dyskiem lub Premiumbox+ za 10 zł, z dyskiem 12 zł. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...