Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KarwaszTwarz napisał:

Trochę nie podoba mi się fakt, że drugi dekoder, żeby działał, musi być podpięty w tej samej sieci WiFi. Jest opcja z innym dekoderem za dodatkowe 10 zł/miesiąc, gdzie tego ograniczenia nie ma.

Czy jestem w stanie wynegocjować lepszą/tańszą ofertę? 

Możesz wziąć 2 umowy na dobrych warunkach z 2 dekoderami z twardym dyskiem. Przeczytaj 2 strony do tyłu i będziesz wiedział. 

A jak nie chcesz, to tylko MR w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelTSW napisał:

Chcesz umowę za 10 zł + Multiroom za 0? :D

Nie no odlatują niektórzy tutaj :D

Kolego ta umowa za 10 zł to taki powiedzmy Multiroom jaki mam obecnie na karcie Cameleon z tym że jak wiadomo likwidują stare zasady więc pytałem czy nie ma szans aby dalej korzystać z tego za 0 zł tak jak mam gratisowo obecny ML. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lukx95 napisał:

Odpowiadając na Twoje pytanie @Gustav, to jeśli masz obecnie stary niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+, to przysługuje Ci do przedłużenia umowy na obecnej głównej umowie przejście na nowy Multiroom utrzymany za 0 zł/m na pierwszym sprzęcie uzupełniającym wifiBox+. W przypadku dodatkowej umowy specjalnej, to już dobierasz do tej dodatkowej umowy Multiroom płatny w przedziale cenowym od 10 zł/m do 20 zł/m w zależności jaki dekoder jako uzupełniający w Multiroom wybierzesz.

 

@lukx95 Bardzo Ci dziękuję. Tak mi się wydawało - chyba gdzieś już nawet o tym pisałem ale wolałem się upewnić. Ja trafiłem na beton i mi odmówiono właśnie tego multiroomu za 0 zł/m do głównej umowy. Więcej powiedziano mi, że absolutnie oni nie mają możliwości zaproponowania multiroomu za 0 zł. Multiroom mogę dobrać za 10 zł w punkcie i tylko w punkcie. Jeśli chodzi o przedłużenie umowy wszystko uzgodniłem sprawa rozeszła się o ten multiroom. Umowy nie przyjąłem. Napisałem reklamację i czekam na jej rozpatrzenie. W ogóle miałem w tym roku galimatias z konsultantami. Jeden mówi tak drugi za 20 min co innego zaprzeczając temu pierwszemu. "Wstyd jak pierun"! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy idzie się dogadać z „konsulami”, którzy dzwonią z numerów komórkowych 500 919 xxx? Patrząc na wcześniejsze posty mam wrażenie, że szkoda czasu na rozmowę?

 

Może znajdzie się przynajmniej jedna zadowolona osoba? Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrullo napisał:

Nie, czekam do końca wypowiedzenia (końca lutego), żeby nie płacić podwójnie za luty i będę brał ten superpremium+4k za 100zl z 2 dekoderami.

@Piotrullo a sluchaj moglbys mi podac adres tego punktu w ktorym byles lub nr telefonu? Zapytalbym czy bylaby taka mozliwosc w moim przypadku bo w mojej okolicy w punkcie babka nie wiedziala o co chodzi jak jej powiedzialem o superpremium 4k za 80zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon 736-630-078:

- Extra

- 8xC+

- HBO+Go

- (i chyba jakieś tam dodatki filmowe, do których nawet nie zaglądałem przez ostatnie 2 lata)

- dekoder 4k z dyskiem

84,99zł (MultiManPack w promocji za 0zł do końca marca)

 

Obecnie mam to samo w tej samej cenie, umowa do końca lipca.

Nowa umowa zacznie biec po zakończeniu obecnej, czyli od 08.2022.

Pierwszy raz zaproponowali to samo bez podwyżki i targowania, czyżbym przepłacał?

<EDIT>: z zestawiania na 1szej stronie wynika, że to jednak dobra cena, bez MP, ale była propozycja włączenia za+5zł.

 

 

Pytałem o mezzo i netflix premium.

- mezzo promocyjnie za 4zł

- netflix premium 55 zł Ale z 2letnim zobowiązaniem

 

Kiedy wspomniałem o ofertach 43zł za Netflix, o czym gdzieś na tym forum czytałem, konsultant nie znalazł takiej oferty.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego, i 1 telefon o dziwo dopiero...jak to pan zaznaczył bo pan co roku składa rezygnację i przedłuża w ostatnich dniach stąd tak późny kontakt :)) Comfort za 22,5zł lub optimum za 29,99zł takie też ma  do wyboru zresztą w ICA, MR 0zł zaś dekoder główny 5zł, i nie może go zrabatować nawet gdyby był bez dysku. Moje pytanie w tej cenie pakietów które wymieniłem dostał ktoś obydwa deki za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Przecież koniec jest  MR z Cameleonami. Nie zaproponował 2 umów?

Wiem, no niestety nie.Ja o tym wiem tu z forum ale zbytnio mi nie zależy,i tak korzystam  w obrębie jednego mieszkania,chcę zejść tylko do comfort ponieważ mało oglądam tv.Nie zapytałem go ale może przy optimum za 29,99zl da się go za 0zl otrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 11:36, ircios napisał:

Możesz 

 

@aro 2 umowy. Koniec z MR niezależnym. Oczywiście sprzęt pozostanie. Ceny masz podane przez innych w podobnej sytuacji. 

Jeśli dekoder jest jako główny a moduł jako multiroom to wtedy pakiet dodatkowy jest dopełnieniem?Można tą konfiguracje zrobić odwrotnie, żeby moduł był z tym wyższym pakietem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie Relax jest n sport tak?

 

To w takim razie:

Relax

Paczka C+ z 4k

MP

Netflix 4k

 

Wymiana pace i sagem(cameleony) na Ultrabox i jakiś drugi do multiroomu.

Na drugiej umowie sam Relax.

 

Za ile bym to ugrał? Dzieki

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aro Jeśli na obecnej głównej umowie masz teraz dekoder jako główny i moduł CAM do Multiroom, to na obecnej umowie do przedłużenia umowy zostaje dekoder główny, a moduł CAM dostajesz do dodatkowej umowy na specjalnych warunkach w ramach akcji MultiHouse dla Abonentów z MR post Cyfra+.

 

@Banan79 Tak w pakiecie Relax+ jest kanał nSport+. Główną umowę możesz wziąć z przejściem na nowy typ Multiroom utrzymany bezpłatnie. Jeśli chcesz brać dodatkową umowę na specjalnych warunkach, to masz do wyboru pakiet Extra+ za 10 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 35 zł/m(Przed 7 lutym cena 25 zł/m).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lukx95 napisał:

Jeśli chcesz brać dodatkową umowę na specjalnych warunkach, to masz do wyboru pakiet Extra+ za 10 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 35 zł/m(Przed 7 lutym cena 25 zł/m).

 

Czyli to wszystko za 35 na drugiej umowie tak? A na pierwszej jak by to wyglądalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banan79 Na obecnej pierwszej umowie negocjujesz sobie pakiet np. taki jak opisałeś wyżej w cenach już normalnych. Pakiet Relax+ jest dostępny podczas przedłużenia w cenach 14,99 zł/m, 19,99 zł/m, 24,99 zł/m. Paczka CANAL+ z C+ 4K w cenie 19,90 zł/m, Mistrzowska Piłka w wariantach 5 zł/m, 10 zł/m lub 20 zł/m możliwa do wynegocjowania.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...