Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla Ciebie...To po co się udzielasz. Kolega ma za 140 i chce zejść na 24,99,  a nie zwiększyć z kilku złoty na kilkanaście złoty.

Rozszeżyć pakiet bez problemu można w każdej chwili. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, udałem się do punktu, złożyłem wypowiedzenie i pracownik przedstawił mi ofertę umowy jako nowy abonent po zakończeniu okresu wypowiedzenia. Pakiet Superpremium+4k za 80zł. Interesuję mnię do tego 1 dekoder multiroom i żeby to był również ultrabox+4k z dyskiem. Powiedział, że trzeba doliczyć 20zl. Całość tj. pakiet Superpremium+4k, 2 dekodery utrabox+4k z dyskami (podstawowy i dodatkowy do multiroom) wychodzi za 100zł/miesięcznie + 100zł opłata aktywacyjna za dekodery. Umowa na 12 miesięcy. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrullo napisał:

Cześć, udałem się do punktu, złożyłem wypowiedzenie i pracownik przedstawił mi ofertę umowy jako nowy abonent po zakończeniu okresu wypowiedzenia. Pakiet Superpremium+4k za 80zł. Interesuję mnię do tego 1 dekoder multiroom i żeby to był również ultrabox+4k z dyskiem. Powiedział, że trzeba doliczyć 20zl. Całość tj. pakiet Superpremium+4k, 2 dekodery utrabox+4k z dyskami (podstawowy i dodatkowy do multiroom) wychodzi za 100zł/miesięcznie + 100zł opłata aktywacyjna za dekodery. Umowa na 12 miesięcy. Co o tym sądzicie?

@Piotrullo Została Ci zaproponowana tzw. umowa agent, która nie zawsze jest możliwa do otrzymania. Jak masz możliwość, to bierz póki pracownik salonu może Ci ją dać. To bardzo atrakcyjna cena za Superpremium+ 4K, bo normalnie pakiet Superpremium+ 4K kosztuje najtaniej przy przedłużeniu umowy 109,99 zł/m + do tego ewentualne koszty za Multiroom.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , obecnie posiadam Comfort + paczkę canal + z 4K, dekodery ultrabox+4k z dyskiem i wifi box  karta cayman  druga cameleon (22,5 +25+ 5= 52,5 zł) , dziś telefon o chronieniu treści i śpiewka o wymianie na dwie umowy. Jak z tym jest, czy nie mogę pozostać na jednej i ewentualnie za ile mogę mieć to co do tej pory .konsultant proponował to samo za 52,50 + druga umowa 10 zł na to samo, umowa do końca lutego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w lipcu. Obecnie posiadam Extra+, HBO / HBO GO, 2 x C+, kolekcja Fox, Nat Geo, dekoder 4K z dyskiem za 69.99. Dzisiaj pojawiły się oferty przedłużeniowe na moim koncie abonenckim. Tradycyjnie postanowiłem jednak zadzwonić. Chciałbym zejść na niższy pakiet. Zaproponowano mi Relax za 24.99, Comfort za 39.99 lub Optimum za 49.99... Dodam ze w strefie abonenta mam możliwość przedłużenia w cenie 49.99 za pakiet Extra...

Kiedy wspomniałem o Comforcie lub Optimum za 24.99 miła Pani powiedziała ze to chyba ceny z zeszłego roku i ze teraz wszystko poszło w górę, prąd, gaz, i do tego jeszcze Covid :) . Powiedziała że dużo ludzi rezygnuje całkiem z telewizji i dlatego nie mogą obniżać cen. Kiedy wspomniałem o możliwośći zakupu telewizji na karte i przejsciu na umowę z Comfortem za 29.99 nastała cisza. Podziękowałem za miłą rozmowę i wysłałem wypowiedzenie. Zobaczymy co będzie dalej.

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, matt12345 napisał:
W dniu 22.01.2022 o 15:27, Krzysiek91 napisał:

11eb7b8ffb29fa1288fed1d055cb6168.jpg

Czyli tylko 20zł za 3 multiroomy wychodzi?

 

Jak to jest z przedłużaniem z HBO Go? Czy jest jakaś mowa o HBO MAX po zastąpieniu HBO GO?

 

Nie wiem jak to jest zrobione. Wcześniej miałem 129.99 i obniżono mi 5 za dekoder 4K i 5 za Filmboxy. 

 

 

Została mi karta Cameleon z 2015 roku i nawet Pan nie wspominał nic na jej temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2015 wymianialem sprzęt na nowy i wtedy ją dostałem ze sprzętem. W 2020 dobierałem 2 pozostałe z Cayman i w głównym też siedzi Cayman. To nie nie tak że ona mi została i leży na półce tylko wszystkie karty są cały czas używane w sprzęcie Canal +

 

 

Ja mam w tabelce z opłatami Multiroom za 0zl przez cały okres umowy i pod spodem Multiroom za 10zl przez cały okres umowy więc pewnie lata temu miałem wynegocjowany pierwszy dekoder dodatkowy za free i już tak zostało jak było wspominane we wcześniejszych postach

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...